0

• GKS Bogdananka inkasuje 3 punkty. Do jakości gry możnna mieć jednak sporo zastrzeżen. Za uwagę dziękuje Michał Musiejuk.

• Żółta kartka dla Magdonia za dyskujse.

• Nakoulma trafia po raz trzeci! Jednak sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

• Publiczność nie jest zadowolona z jakości sędziowania dzisiejszego meczu. Ale może być na pewno zadowolona z wyniku.

• To był bezlitosny kontratak Bogdanki. Nakoulma minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej siatki.

• GOL! Po indywidualnej akcji Nakoulma zdobywa swojego drugiego gola!

• Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył 4 minuty.

• Wydawało się, że w sytuacji "1 na 1" faulowany był Nakoulma. Gwizdek sędziego milczał.

• Ostatnia zmiana po stronie miejscowych. Zubera zmienia Falkowski.

• Precyzyjne uderzenie Nildo i bramkarz z największym trudem wybija piłkę na rzut rożny.

• Kolejny rajd Nakoulmy i kolejna dobra interwencja obrony gości.

• Faul tuż przed polem karnym GKS-u. Żółta kartka dla Sołdeckiego.

• Matwijów za Banasiaka w Olimpii.

• W miejsce Pesira wchodzi Jacek Falkowski.

• Zuber przymierzył z prawej strony ale piłka minęła lewy słupek bramki.

• Kolejna zmiana. Nildo w miejsce Adriana Paluchowskiego.

• Piłka po strzale Banasiaka głową wędruje poza stadion.

• Za linią boczną opatrywnay jeden z zawodników gospodarzy.

• Kolejna zmiana w ekipie gości. Damiana Pawlaka zmienia Mateusz Zaniewski.

• Zmiana w Olimpii. Dremluk za Wojciechowskiego.

• Nakoulma strzelił gola z najbliższej odległości. Gospodarze prowadzą 1:0.

• BRAMKA! Strzelcem Nakoulma! Wymarzony powrót "Prezesa" do Łęcznej.

• Górnicy przeważają w drugiej połowie.

• Od mocnego uderzenia zaczęli gospodarze. Strzał Pesira minimalnie obok spojenia bramki strzeżonej prze Krzysztofa Stodołę.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania.

• Koniec pierwszej połowy, miejmy nadzieję, że po przerwie obejrzymy ciekawsze widowisko.

• Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył jedną minutę.

• Zwodnicy mają dziś problemy nawet z przyjęciem piłki. Trener gości szaleje przy linii bocznej pokrzykując na swoich piłkarzy.

• Na ławce Olimpii panuje dość napięta atmosfera.

• Obie drużyny myślami są już chyba w szatni...

• Goście solidaryzują się z miejscowymi kibicami. "W Łęcznej tylko Górnik" - taki napis widnieje na trybunie zajętej przez przyjezdnych.

• Nie ma dziś mocnych na popularnego "Prezesa".

• Bardzo aktywny dziś Nakoulma nie ma wsparcia ze strony kolegów.

• Kaczmarczyk zza pola karnego obok bramki.

• Niedokładność, chaos, bezradność - te słowa najlepiej opisują obecną sytuację na boisku.

• Pesir strzela ale golkiper gości na posterunku. Takimi uderzeniami nie można zaskoczyć żadnego bramkarza. Wynik bez zmian.

• Według nowych zarządzeń, klub nie ma prawa wpuścić więcej niż 1000 osób na stadion. Stąd piknikowa atmosfera.

• Żółtą kartką upomniany został Mateusz Pielach.

• Tempo spotkania opadło. Oglądamy sporo niedokładności.

• Żółta kartka dla Adam Banasiaka.

• Na trybunach iście sielska atmosfera. Słychać jedynie garstkę kibiców gości którzy zdecydowali się wybrać na mecz do Łęcznej.

• Ładna indywidualna akcja Nakoulmy. Obcokrajowiec w ostatniej chwili powstrzymany przez obronę przyjezdnych.

• Widać determinację po obu stronach. Walka w środku pola.

• Groźne uderzenie Nikitovica. Kilka centymetrów nad bramką gości.

• Mamy odpowiedź Olimpii Elbląg. Paweł Buśkiewicz przymierzył ale piłka powędrowała nad bramką.

• Pierwszy strzał Sołdeckiego. Nad bramką.

• Zaczynamy. GKS na czarno, goście w białych trykotach.