2

Olimpia Grudziądz

1

• Koniec! Trzy punkty zostają w Łęcznej. Za uwagę dziękują Maciej Popko i Daniel Harasim.

• Michał Woźniak w polu karnym Bogdanki nie pomógł w zdobyciu bramki wyrównującej. Sekundy później Michał Zuber sam na sam, ale górą bramkarz Olimpii!

• Michał Zuber po świetnej klepce Bogdanki przed polem karnym w ostatniej chwili zablokowany przez obrońców gości!

• Sędzia przedłużył drugą połowę spotkania o trzy minuty.

• Inicjatywę przejęła Olimpia. Bramka wisi w powietrzu.

• Grający trener Kościukiewicz za Adama Banasiaka.

• Tymosiak za Szałachowskiego.

• Powinno być 2:2! Z około ośmiu metrów niepilnowany Marcin Staniek głową przenosi piłkę tuż nad poprzeczką.

• Ładnie z boku pola karnego uderzał Adrian Frańczak i na raty broni Paweł Socha.

• Za faul żółtą kartką ukarany Stefańczyk.

• Zuber z pięciu metrów trafia w obrońcę.

• Bartosz Wiązowski po rzucie rożnym z woleja ustrzelił przelatującego gołębia!

• Nie da się szczędzić słów podziwu wobec tego, co wyczynia dziś na boku Renusz. Michał znowu swój rajd zakończył świetnym strzałem i znów gdyby nie dobra interwencja drugiego Michała, ale Wróbla, mielibyśmy piękną bramkę. Chwilę później głową nad poprzeczką uderzył Tomasz Midzierski. Bogdanka nie odpuszcza!

• Pierwszy kontakt Zubera z grą... i od razu żółta kartka za faul na Adrianie Frańczaku.

• GOOOOOOOL! Olimpia Grudziądz nawiązuje walkę. Z ostrego kąta po "wykiwaniu" obrony Bogdanki strzelił Marcin Woźniak!

• Michał Renusz po raz kolejny! Następny świetny rajd zakończony fantastyczną interwencją Michała Wróbla. To powinna być bramka!

• Zmiana w zespole zielono-czarnych. Michał Zuber za Tomasa Pesira.

• Żółta kartka dla Pesira.

• Maciej Rogalski leży na murawie, przerwa w grze.

• Chwilowe problemy techniczne

• Faul na Pawłowskim. Rzut wolny 25 metrów od bramki Sochy. Uderzył Rogalski, ale golkiper Bogdanki pewnie broni.

• Veljko Nikitović z rzutu rożnego w pole karne, z piłką minął się Michał Wróbel, ale sytuację wyjaśnili obrońcy Olimpii. Mogło być 3:0.

• Ukarany żółtą kartką Marcin Woźniak za faul na Nikitoviciu.

• Łęcznianie w natarciu. Najpierw Renusz z dystansu minimalnie obok słupka, a chwilę później po dośrodkowaniu Tomasza Nowaka piłka przeleciałą wzdłuż linii bramkowej.

• Rzut rożny dla Bogdanki, wykonawcą trydycyjnie Veljko Nikitović. Z podaniem minęło się kilku zawodników gospodarzy i piłka ostatecznie ląduje w rękach Michała Wróbla. Chwilę później po dośrodkowaniu z lewej strony głową minimalnie nad poprzeczką Piotr Ruszkul.

• Leży na murawie Marcin Woźniak trzymając się za twarz, ale na szczęście nic poważnego nie stało się zwodnikowi Olimpii.

• Burzliwe emocje udzielają się zawodnikom obu drużyn. Spotkanie nam się nieco zaostrza, a sędzia Tomasz Kwiatkowski co raz częściej zmuszony jest do interwencji.

• "AUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA" wydało się dźwięcznie z gardła Macieja Rogalskiego po tym, jak Bartosz Wiązowski zrobił mu... nic.

• Po bramce Szałachowskiego mecz nieco zwolnił. Poza drobnym urazem Pawła Sochy na boisku nie działo się nic szczególnego.

• Rogalski za "pyskówki" po bramce Szałąchowskiego ukarany żółtym kartonikiem.

• MICHAŁ RENUSZ SHOOOW! Skrzydłowy Bogdanki po raz kolejny popisał się świetnym rajdem, podał do Sebastiana Szałachowskiego a ten z boku pola karnego mocnym uderzeniem pokonał Michałą Wróbla!

• Zmiana w zespole gości. Kontuzjowany pod koniec pierwszej połowy Cieśliński ustąpił miejsca Adrianowi Frańczakowi.

• Zaczynamy drugą połowę spotkania. Od środka zaczynają gospodarze.

• Koniec aktu pierwszego.

• Na zakończenie ukarany Midzierski za faul na Cieślińskim

• Próbował sprzed pola karnego Nowak, ale strzał przechodzi 2 metry od krótszego słupka

• Arbiter doliczył 3 minuty do pierwszej części. A na murawie obserwujemy okres walki w środku pola

• Golkiper gości doszedł już do siebie. Wszystko wskazuje na to, że jest zdolny kontynuować grę.

• Groźna kontuzja Wróbla. Po zderzeniu z Benkowskim stracił przytomność i upadł bezwładnie na murawę.

• Ukarany także Smoliński, który wcześniej stracił piłkę i musiał ratować sytuacje faulem.

• Leży na placu gry Smoliński po starciu z Wiązowskim. Po chwili jednak wstaje o własnych siłach. Kontynuujemy grę.

• Żółtko dla Mazurkiewicza za faul na Nowaku

• GOOOOOL! Michał Benkowski głową po wrzutce Renusza! Wróbel bez szans

• Socha genialnie interweniuje! Ruszkul wyrósł w polu karnym jak spod ziemii, jednak jego mocny strzał w kierunku długiego słupka broni golkiper łęcznian!

• Dobrze zapowiadający się kontratak gospodarzy kończy się strzałem bardzo aktywnego w dzisiejszym spotkaniu Renusza

• GOOL? Nie! Renusz zwodzi bramkarza i wykłada piłkę Szałachowskiemu, który strzela prosto w ofiarnie interweniującego obrońcę z Grudziądza!

• Pierwsze 20 minut pod dyktando gospodarzy. Kilka przebłysków Olimpii które nie miały prawa zagrozić bramce Pawła Sochy.

• Kozłujący strzał Tomasza Nowaka, piłka nabrała przyspieszenia ale bez problemów piłkę łapie Wróbel

• Żółtą kartką ukarany Renusz za ostre wejście z premedytacją w nogi Banasiaka

• Michał Benkowski po rzucie rożnym nie przymierzył dobrze głową i futbolówka przechodzi wysoko nad poprzeczką bramki Wróbla

• Korner dla Olimpii po przytomnym powrocie Nowaka i wybiciu piłki głową. Krótkie rozegranie i strzał bliźniaczo podobny do tego z drugiej minuty - daleko obok bramki.

• Ruszkul wybija piłkę z linii bramkowej po dośrodkowaniu z wolnego Nikitovicia i strzale Szalachowskiego!

• Pierwsza próba Olimpii. Rozciągneli oni obronę Bogdanki wzdłuż pola karnego szybkimi podaniami, ale ostatecznie strzał skrzydłowego gości przechodzi daleko od bramki Sochy

• Od środka goście!

• Zawodnicy pojawili się już na murawie. Niebawem zaczynamy!

• Pogoda w Łęcznej sprzyja rozgrywaniu zawodów. Bezchmurne niebo nad stadionem, bezwietrznie, temperatura około 13 stopni. Za około 5 minut pierwszy gwizdek sędziego Tomasza Kwiatkowskiego

• Kibice na brak emocji nie powinni narzekać. Od pierwszych minut zanosi się na otwartą grę, ciekawą dla oka. Zawodnicy Bogdanki mają ponadto coś do udowodnienia – muszą podtrzymać dobry bilans na swoim stadionie. Przypomnijmy, łęcznianie byli niepokonani od 2. kolejki, przegrali wówczas z Okocimskim Brzesko 1:2. Przez kolejne 24 serie spotkań nie przegrali spotkania na własnym boisku. Passa została przerwana dopiero w 26. kolejce przez zespół Cracovii.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania 1. ligi, w którym GKS Bogdanka podejmuje przed własną publicznością Olimpię Grudziądz.