• Mójta w starciu z Nowakiem wywalczył sobie rzut wolny.

• GOL! Przepiękna bramka dla Podbeskidzia w wykonaniu Adama Deji

• Roszada w zespole gospodarzy. Boisko opuścił dobrze grający dzisiaj Jan Bednarek a zmienił do Łukasz Bogusławski

• Górnik nie rezygnuje. Gospodarze nadal nacierają na bramkę Podbeskidzia. Teraz po strzale Piesia, interweniował Zubas

• GOL! Wynik ustala Bartosz Śpiączka!

• Nowak nadbiegał w pole karne, kiedy dostał podanie z prawej strony. Uderzył na bramkę. Piłka odbiła się jeszcze od nóg Śpiączki i spoczęła w siatce.

• Po dośrodkowaniu Nowaka, najpierw uderzać próbował Śpiączka, potem Szmatiuk Piłka spoczęła jednak w rękach Zubasa

• Kolejny strzał na bramkę Zubasa. Tym razem golkiper skutecznie interweniował po strzale Bonina. Będzie róg.

• Stefanik posłał piłkę w pole karne, w stronę Demjana. Nie było nawet strzału

• To mogło być wejście smoka! Śpiączka od razu po pojawieniu się na murawie, mial okazję wpisać się na listę strzelców. Piłka delikatnie minęla jednak słupek

• Bartosz Śpiączka za Przemysława Pitrego

• Akcję rozpoczęło świetne podanie Nowaka w kierunku Bonina. Zawodnik Górnika wyminął obrońców i korzystając z tego, że Emiljus Zubas opuścił swą bramkę, umieścił piłkę w siatce.

• GOL! Grzegorz Bonin wykorzysał zbyt pochopne wyjście Zubasa i spokojnie umieścił piłkę w siatce!

• Druga roszada trenera Podolińskiego. Ściągnął z boiska Kohei Kato i wpuścił Adama Deję.

• Szybka akcja pary Bonin - Piesio. Pierwszy z nich został jednak zahamowany przez graczy gości

• Głową uderzał jeszcze Piesio. Będzie rzut rożny

• Było bardzo blisko 3:0. Po strzale Bonina piłka odbiła się od poprzeczki

• Gracze z Bielska długo utrzymywali się przy piłce w środku boiska. Zanim jednak zdołali dokonać czegoś większego na połowie rywali, stracili futbolówkę. Dobra gra w defensywie Bednarka

• Mójta zbyt mocno z rzutu rożnego. Łatwa strata gości

• Stefanik dostał się pod pole karne, skad dośrodkowywał. Piłkę na róg wybił Bednarek

• Veretilo sfaulował Piesio w środku boiska. Arbiter nie zdecydował się jednak wyciągnąć kartonika.

• Pitry zbyt wolno wracał z pola karnego rywali przez co dał się złapać na pozycji spalonej

• Pierwsza zmiana w Podbeskidziu. Samuel Stefanik za Jakuba Kowalskiego.

• Kowalski po podaniu Veretilo, ruszył do przodu. Zanim jednak zdołał dośrodkować, zahamował go Nowak

• Piłka z rogu poleciała na dalszy słupek. Seria główek z obu stron nie przyniosła strzału na bramkę Zubasa

• Po podaniu Nowaka, w biegu uderzał Bonin. Wywalczył rzut rożny

• I kolejna akcja Górnika. Sasin dośrodkował z prawej z strony, jednak nikt nie odebrał jego podania

• Możdżeń otrzymał piłkę na połowie rywali i uderzył z dystansu. Daleko od bramki

• Górnik wciąż w natarciu. Piłka praktycznie nie opuszcza połowy gości. Nie przekłada się to jednak na ilość strzałów.

• Sasin wymieniał piłkę z Boninem na połowie rywali. Dotarli pod bramkę Zubasa, jednak nie udało oddać się celnego strzału

• Pitry dobrze przyjął sobie piłkę, lecz został sfaulowany przez Pawła Baranowskiego. Żółta kartka

• Podbeskidzie rozpoczęło drugą część gry. Czy uda im się uciec przeznaczeniu i odwrócić losy spotkania?

• Koniec pierwszej połowy

• Arbiter doliczył minutę do pierwszej połowy

• Nowak wbiegając w pole karne, uderzył w kierunku bramki. Mocno, acz niecelnie

• Sporo chaosu w polu karnym Górnika. Goście długo wymieniali podania, jednak nie zdołali oddać nawet strzału

• Górnik nadal w ataku. Tym razem prawym skrzydłem. Bonin długo rozgrywał piłkę z Sasinem, jednak nie zdołał przebić się w pole karne

• Wszystko zaczęło się od fajnego zagrania Nowaka w środku boiska.Podał do Pitrego, a ten skierował piłkę do Leandro. Brazylijczyk przebił się lewym skrzydłem, by w końcu dośrodkować w pole karne. Tam na piłke czekał Piesio. Uderzył i trafił w Baranowskiego, jednak futbolówka po odbiciu się od głowy zawodnika Podbeskidzia, spoczęła w siatce.

• Szybka kontra Górnika i GOL! Grzegorz Piesio!

• Po zagraniu Kato ręką,kolejny rzut wolny dla łęcznian. Nowak jednak zagrał zbyt nisko i słabo, żeby stworzyć zagrożenie

• Szybka akcja Nowaka. Podał do Piesia, lecz ten za łątwo stracił piłkę.

• Fantastyczny rajd Grzegorza Bonina. Sam popędził prawą stroną boiska i bez kłopotu wyminą łChmielal. Idealnie dośrodkował w pole karne, gdzie już na piłkę czekał Pitry. Ten po prostu umieścił piłkę w siatce.

• Demjan dośrodkował z pole karne. Za wysoko i zbyt mocno. Nic z tego nie wyszło

• A Górnik Łęczna wywalczył sobie rzut wolny. Do piłki podszedł Tomasz Nowak i próbował dośrodkowywać w kierunku jednego z kolegów. Nie wyszło to jednak najlepiej. Szmatiuk na spalonym

• I od razu strzał. Demjan wykorzystał błąd piłkarzy Górnika i uderzył na bramkę. Prosto w ręce Prusaka

• I zaczynamy! Dla kogo ten wtorkowy wieczór okaże się szczęśliwym?

• Kapitanowie, Sergiusz Prusak oraz Marek Sokołowski rozlosowali strony. Mecz rozpocznie Górnik Łęczna

• Arbiter wyprowadził już obie jedenastki na murawę. Zaraz zaczynamy

• Czas działa szczególnie na niekorzyść Podbeskidzia. Górale zajmują bowiem ostatnie miejsce w tabeli, a co za tym idzie, dla nich widmo spadku jest coraz wyraźniejsze. Jeżeli chcą pozostać w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej, muszą zacząć zwyciężać tu i teraz. Na pewno nie będzie to jednak łatwe. Naprzeciw nich stanie bowiem równie zdeterminowany żeby się utrzymać, Górnik Łęczna. Czternasta pozycja, którą w tej chwili piastują gospodarze, nie pozwala im na jakkąkolwiek stratę punktów

• Już za nieco mniej niż kwadrans zabrzmi premierowy gwizdek na stadionie w Łęcznej. Tutaj, lokalny Górnik, podejmie przybyłe z Bielska Białej Podbeskidzie. Zapowiada się naprawdę zaciete spotkanie, zwłaszcza że oba zespoły mają nóż na gardle. Do końca sezonu bowiem coraz bliżej...