0

Sandecja Nowy Sącz

2

• Za uwagę dziękuje Państwu Dominik Smagała.

• Podopieczni Piotra Rzepki nie potrafili znaleźć recepty na dobrze dysponowaną obronę Sandecji.

• Koniec spotkania. Bogdanka przegrywa z Sandecją 0:2 po bramkach Gawęckiego i Woźniaka.

• Zanosi się na drugą porażkę łęcznian u siebie w tym sezonie.

• Sędzia Siedlecki dolicza 4. minuty.

• Gospodarze desperackimi atakami próbują odwrócić losy meczu jednak ich akcje kończą się na obronie Sandecji.

• Rzut wolny z 20. metrów, Nildo uderza wprost w mur.

• Żółta kartka dla Berlińskiego.

• Nikt w Łęcznej nie spodziewał się takiego obrotu spraw.

• Szybki kontratak Sandecji. Po dobrym prostopadłym podaniu w sytuacji sam na sam znajduje się Woźniak, bez problemu mija Prusaka i pewnie posyła piłkę do pustej bramki Bogdanki. 2:0.

• Czerwona kartka dla strzelca bramki Gawęckiego. To konsekwencja drugiej żółtej kartki.

• Dośrodkowanie Gawęckiego wypiąstkowuje Prusak, piłka wraca w pole karne gospodarzy po ostrym dośrodkowaniu Chmiesta.

• Tym razem z rogu Sandecja. Rzut eożny wywalczył Woźniak.

• Rzut rożny dla Bogdanki. Dośrodkowanie Nikitovicia pewnie łapie Kozioł.

• Sandecja schowana za podwójną gardą rozbija kolejne ataki Bogdanki.

• Na ostanie minuty meczu Bogdanka rzuca wszystkie siły do przodu.

• Nildo uderza zza pola karnego. Jego strzał dobrze wyłapuje bramkarz gości, Kozioł.

• Zmiana u gości: Chmiest pojawia się w miejsce Wiśniewskiego.

• Zmiana u gospodarzy: schodzi Pielach, w jego miejsce Paluchowski.

• Renusz na lewej stronie mija obrońcę Sandecji, podaje do Nildo, a ten wykład piłkę Nikitoviciowi, który uderza w słupek bramki Kozioła. Piłka odbija się od wewnętrznej części słupka i wychodzi na aut bramkowy.

• Szykują się kolejne zmiany, do gry gotowi Paluchowski i Chmiest.

• Żółta kartka dla Gawęckiego za faul w środku boiska na Nikitoviciu.

• Koronkową akcję Bogdanki kończy niedokładne podanie Pielacha.

• Zmiana w ekipie Sandecji: z boiska schodzi Aleksander, w jego miejsce Eismann.

• Rzut rożny dla Bogdanki. Nikitović dośrodkowuje na głowę Benevente, który anemicznie uderza wprost w Kozioła.

• Do wejścia na boisko szykuje się Eismann.

• Bogdanka coraz bliżej bramki Sandecji. Łęcznianie poczynają sobie coraz pewniej.

• Bogdanka próbuje ataków to jedną, to drugą stroną, ale cały czas wygląda to jak bicie głową w mur.

• Sandecja cofnięta na własną połowę wyczekuje okazji do kontrataku.

• Po szybkiej kontrze w polu karnym znalazł się Aleksander, który dobrym zwodem wypracował sobie pozycję strzelecką. Jego strzał był jednak bardzo niecelny.

• Rzut wolny dla Bogdanki z odległości około 30. metrów. Fatalne wykonanie Łuczaka.

• Z linii pola karnego strzelał Nildo. Jego strzał dobrze wyłapał Kozioł.

• Dobra akcja Bogdanki. Prawą stroną popędził Żukowski, dośrodkował piłkę do Łuczak, który z powietrza uderzył w stronę bramki Sandecji. Strzał jednak bardzo niecelny.

• Dośrodkowanie Renusza na głowę Magdonia. Obrońca Bogdanki uderza jednak słabo i niecelnie.

• To nie był najlepszy występ Michała Zubera.

• Zmiana w zespole gospodarzy: boisko opuszcza Zuber, za niego na murawie melduje się Żukowski.

• Gra toczy się na połowie Snadecji.

• Bogdanka ma przewagę w posiadaniu piłki, ale nie przekłada się to na akcje ofensywne.

• Żółtą kartką ukarany Wallace Benevente za faul w środku boiska.

• Grupa sympatyków Sandecji się powiększa, kibice rozpoczynają doping.

• Po prawej stronie szarżował Zuber. Jego rajd zakończył się niecelnym dośrodkowaniem.

• Z odległości 30. metrów z woleja uderzał Łuczak, lecz jego strzał poszybował wysoko ponad poprzeczką bramki Sandecji.

• Gra się zaostrzyła, piłka rozgrywana jest głównie w środku pola.

• Od początku drugiej części widzimy sporo niedokładności w obydwu zespołach.

• W sektorze gości pojawiło się kilkunastu kibiców Sandecji.

• Zmiana w Sandecji: na drugą połowę nie wyszedł już Leśniak. W jego miejsce pojawił się Janić.

• Sędzia rozpoczyna drugą połowę meczu.

• Sędzia kończy pierwszą połowę meczu.

• Bezpośrednio z rzutu wolnego trafia Gawęcki! To chyba miało być dośrodkowanie. Piłka przeszła wszystkich zawodników i wpadła w długi róg bramki Prusaka.

• Rzut wolny z 20. metrów. Wykonawcą Gawęcki.

• Magdoń ukarany żółtą kartką po faulu na Aleksandrze.

• Sędzi przedłuża pierwszą połowę o 1 minutę.

• Dobra indywidualna akcja Aleksandra, strzał z 16. metrów, z którym sporo problemów miał Prusak.

• Akcja Jędrzejowskiego zakończona bardzo niedokładnym dośrodkowaniem.

• Kuras jest niezadowolony z licznych niedokładnych zagrań swoich podopiecznych.

• Ładna, kombinacyjna akcja łęcznian kończy się stratą piłki Zubera.

• Fechner upomniany przez sędziego po faulu na Renuszu.

• Sfrustrowany trener łęcznian, Piotr Rzepka nie zgadza się z decyzją sędziego o spalonym Nildo.

• Z dużej odległości uderzał Bartoszewicz lecz jego strzał minimalnie minął lewy słupek bramki Kozioła. Zaskakujący strzał.

• Rzut wolny dla gości z 25. metrów. Dośrodkowuje Gawęcki, głową uderza Wiśniewski, ale kapitalnie interweniuje Prusak.

• Zmiana: wchodzi Łuczak, schodzi kontuzjowany Pielorz.

• Wspaniały rajd Renusza na lewej stronie, który wykłada piłkę Sołdeckiemu. Jego strzał jednak świetnie broni Kozioł.

• Do wejścia na boisko szykuje się Wojciech Łuczak.

• W kontrataku Łęczna. Sołdecki dobrym podaniem wypuszcza Nildo, ten dośrodkowuje do Renusza, który głową z 5. metrów uderza wprost w plecy obrońcy Sandecji.

• Tym razem na boisku leży Pielorz, który niefortunnie stanął i doznał urazu.

• Piłkę po dośrodkowaniu Gawęckiego wybijają obrońcy Bogdanki.

• Rzut wolny dziesięć metrów od linii pola karnego łęcznian.

• Zawodnik o własnych siłach opuszcza murawę, będzie w stanie kontynuować grę.

• Na boisku leży Gawęcki, ucierpiał w starciu z zawodnikiem Bogdanki. Chwilowa przerwa w grze.

• Dużą frustrację w szeregach Bogdanki spowodowała opóźniona reakcja sędziego liniowego, który zwlekał z zasygnalizowaniem spalonego.

• Tempo spotkania nieco opadło w stosunku do pierwszych minut.

• Widoczny jest duży brak dokładności w zagraniach piłkarzy obydwu zespołów.

• Nic z tej akcji nie wyszło - od bramki zaczyna Prusak.

• Aut dla gości na wysokości pola karnego łęcznian.

• Z dystansu uderzał Sołdecki, ale piłka minęła bramkę Kozioła o dobre 5 metrów.

• Inicjatywę przejęli teraz goście. Próbują powoli budować atak pozycyjny.

• Akcji prawą flanką próbował Zuber, ale powstrzymali go obrońcy Sandecji.

• W szeregi obydwu zespołów wkradło się sporo niedokładności.

• Gra toczy się głównie na połowie nowosączan.

• Z rogu dośrodkowuje Nikitović jednak piłkę wybijają obrońcy Sandecji.

• Zuber wywalczył rzut rożny.

• Przewagę w posiadaniu piłki ma Bogdanka.

• Widzimy dużo walki, piłkarze grają z pełnym zaangażowaniem.

• Mecz toczony w całkiem szybkim tempie.

• Rzut wolny dla Sandecji z 30. metrów. Jędrzejowski uderza w sam środek bramki.

• Nildo uderza piłkę z woleja w sam środek bramki Kozioła.

• Nildo po raz kolejny próbował akcji prawą stroną. Piłka wybita przez obrońców.

• Aut na wysokości pola karnego łęcznej. Do pozycji strzeleckiej doszedł Wiśniewski, ale uderzył zbyt anemicznie.

• W akcji ofensywnej Nildo dośrodkowuje z prawej strony na głowę Sołdeckiego. Jego strzał został zablokowany a dobitka wysoko minęła poprzeczkę bramki gości.

• Przy piłce Sandecja

• Mecz rozpoczynają goście.

• Sędzia wyprowadza obydwie ekipy na murawę.

• Temperatura kibiców ani zawodników nie rozpieszcza, jest niewiele powyżej 0 stopni Celsjusza.

• Sektor gości świeci pustkami - do Łęcznej nie przyjechali kibice Sandecji.

• Przed nami ciekawy pojedynek snajperów, bowiem w barwach Łęcznej wystąpi strzelec jedenastu bramek Nildo, z kolei w zespole Sandecji za strzelanie bramek odpowiadał będzie Arkadiusz Aleksander, strzelec dziewięciu goli.

• Bogdanka zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli, Sandecja jest na miejscu 8.

• Bogdanka gra dziś po raz ostatni w tej rundzie na własnym boisku. Póki co wygrał tu tylko Ruch Radzionków.

• Przed spotkaniem doszło do dłuższej pogawędki pomiędzy trenerami obydwu zespołów, Piotrem Rzepką i Mariuszem Kurasem.

• Sędzią głównym dzisiejszego spotkania będzie Piotr Siedlecki. Na liniach asystować mu będą Jakub Wójcik, Łukasz Jaworski. Sędzią technicznym jest Rafał Pajnowski.

• Ławka rezerwowych drużyny gości: Różalski, Makuch, Szczepański, Janic, Eismann, Dymkowski, Chmiest.

• Na ławce w zespole Bogdanki zasiadają: Socha, Ninković, Łuczak, Paluchowski, Oziemczuk, Jhonatan, Żukowski.

• A oto pierwszy skład Sandecji: Kozioł - Fechner, Frohlich (K), Midzierski, Woźniak, Jędrzejowski, Berliński, Leśniak, Gawęcki, Wiśniewski, Aleksander.

• Gospodarze wystąpią w następującym składzie: Prusak - Sołdecki, Benevente, Magdoń, Pielorz - Zuber, Nikitovic (K), Bartoszewicz, Pielach, Renusz - Nildo.

• Mecz zostanie rozegrany w ramach 16. kolejki I ligi

• Witamy Państwa na relacji LIVE z meczu GKS Bogdanka Łęczna - Sandecja Nowy Sącz.