Mecz Górnik Łęczna - Warta Poznań ONLINE. Walczą o pierwsze...

Mecz Górnik Łęczna - Warta Poznań ONLINE. Walczą o pierwsze zwycięstwo. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 3. kolejka
2021-08-06 18:00

Górnik Łęczna

0

Warta Poznań

4

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Za tydzień Górnik Łęczna pojedzie do Wrocławia na mecz ze Śląskiem, natomiast Warta Poznań zagra w Grodzisku Wielkopolskim z Legią Warszawa.

• Warta Poznań pokazała dzisiaj swoją siłę i to, że wysoka pozycja na koniec zeszłego sezonu nie była przypadkowa. Natomiast Górnik Łęczna może mieć problemy z pozostaniem w PKO Ekstraklasie, mimo że to dopiero początek sezonu. Łęcznianie muszą znacząco zmienić swoją grę.

• Koniec meczu w Łęcznej! Warta Poznań rozbija Górnika aż 4:0!

• Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłka trafiła na głowę Aleksa Ławniczaka, ten oddał strzał na bramkę rywali, tor lotu piłki zmienił jeszcze Jan Grzesik czym zmylił Macieja Gostomskiego i wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! Warta Poznań zdobywa czwartą bramkę za sprawą trafienia Jana Grzesika!

• Do podstawowego czasu gry arbiter dolicza co najmniej trzy minuty.

• Mateusz Kuzimski z rzutu wolnego uderzył wprost w mur zawodników rywali.

• Kamil Pajnowski został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Natomiast Nikodem Fiedosewicz zmienił Michała Jakóbowskiego.

• Dwie zmiany w zespole Warty Poznań. Mateusz Sopoćko pojawił się w miejsce Adama Zrelaka

• Ostatnia zmiana w szeregach Górnika Łęczna. Dawid Tkacz pojawił się w miejsce Serhija Krykuna.

• Po kilku zmianach siadło nam tempo spotkania. Żaden z zespołów nie jest w stanie wymienić kilku dokładnych podań.

• Zmiana w drużynie Warty Poznań. Mateusz Kuzimski pojawił się w miejsce Szymona Czyża.

• Natomiast Aleksander Jagiełło zmienił Michała Maka.

• Dwie kolejne zmiany w zespole Górnika Łęczna. Paweł Wojciechowski pojawił się w miejsce Bartosza Śpiączki

• Pierwsza zmiana w barwach Warty Poznań. Mario Rodriguez pojawił się w miejsce Milana Corryna.

• Bartłomiej Kalinkowski ostro sfaulował rywala, ale ponownie bez kartki.

• Leandro dośrodkował w pole karne Warty, ale zupełnie bez zagrożenia.

• Po stracie trzeciej bramki Górnik próbuje nieśmiało atakować, ale to raczej Warta daje im rozegrać piłkę. Gospodarze nie są w stanie zbliżyć się do pola karnego rywali.

• Po dośrodkowaniu Adama Zrelaka z rzutu rożnego zakotłowało się w polu karnym Górnika, w końcu piłka trafiła do Milana Corryna, który precyzyjnym wolejem wpakował piłkę do bramki rywala!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Milan Corryn zdobywa swoją drugą bramkę i Warta prowadzi już 3:0!

• Natomiast Kamil Pajnowski zmienił Tomasza Midzierskiego.

• Dwie zmiany w zespole Górnika Łęczna. Bartłomiej Kalinkowski pojawił się w miejsce Adriana Cierpki

• Górnik Łęczna częściej utrzymuje się przy piłce, ale na razie niewiele z tego wynika.

• Po fatalnym błędzie obrony Górnika piłkę przejął Milan Corryn, popędził na bramkę rywali i z zimną krwią pokonał Macieja Gostomskiego!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Milan Corryn podwyższa na 2:0!

• W odpowiedzi zaatakowała Warta, ale w znakomitej sytuacji Adam Zrelak nie trafił w piłkę!

• Mateusz Czyżycki zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale fenomenalną interwencją popisał się Maciej Gostomski!

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Łęcznej, za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Łęcznej. Do przerwy Warta Poznań prowadzi z Górnikiem 1:0 po bramce Adama Zrelaka.

• Janusz Gol został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Adrian Zrelak ucierpiał po jednym ze starć.

• Serhij Krykun dośrodkował piłkę w pole karne Warty, ale futbolówkę łatwo wyłapał Adrian Lis.

• Leandro popędził lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie okazało się bardzo niecelne.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Jan Grzesik.

• Prostopadłe podanie w kierunku Serhija Krykuna okazało się zbyt mocne i piłka opuściła plac gry.

• W odpowiedzi Serhij Krykun wpadł z piłką w pole karne Warty i oddał mocny strzał, który jednak odbił Adrian Lis.

• Mateusz Czyżycki zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale jego strzał pewnie wyłapał Maciej Gostomski.

• Aleks Ławiniczak sfaulował Bartosza Śpiączkę w środku pola, ale arbiter nie zdecydował się na pokazanie żółtej kartki.

• Milan Corryn znakomicie zagrał prostopadłą piłkę do Adama Zrelaka, a ten wyszedł sam na sam z bramkarzem rywali i spokojnie wpakował piłkę do bramki rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! Adam Zrelak otwiera wynik spotkania w Łęcznej!

• Teraz Leandro popędził lewą stroną boiska, dośrodkował do Serhija Krykuna, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Adrian Cierpka dośrodkował w pole karne Warty na nogę Serhija Krykuna, ale jego strzał spokojnie wybronił Adrian Lis.

• Teraz Warta Poznań postanowiła utrzymać się przy piłce, ale robią to również bardziej na własnej połowie.

• Adrian Lis doznał ukazu przy swojej interwencji, ale raczej za moment wróci do gry.

• Przemysław Banaszak dostał piłkę w polu karnym Warty, ale tam Adrian Lis uprzedził gracza gospodarzy!

• Po intensywnych pierwszych trzech minutach, teraz Górnik postanowił dłużej utrzymać się przy piłce w środkowej strefie boiska.

• Po dośrodkowaniu Adama Zrelaka zakotłowało się w polu karnym Górnika, ale Michał Jakóbowski nie zdołał skierować piłki do bramki rywali.

• W odpowiedzi Milan Corryn ruszył na bramkę gospodarzy, został sfaulowany i Warta będzie miała szansę na dobre dośrodkowanie.

• Bartosz Śpiączka wpadł z piłką w pole karne rywali, ale nie zdołał oddać strzału na bramkę rywali.

• Rozpoczynamy pojedynek w Łęcznej!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Łęcznej. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto skład Warty Poznań:

• W takim zestawieniu na dzisiejsze spotkanie wyjdzie Górnik Łęczna:

• Po raz ostatni oba zespoły mierzyły swoje siły w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi w sezonie 2012/13. Wtedy w Łęcznej gospodarze wygrali 3:1 po bramkach Tomasza Midzierskiego, Velijko Nikitovića oraz Sebastiana Szałachowskiego. Dla zespołu Warty jedyną bramką zdobył Grzegorz Bartczak w doliczonym czasie gry.

• Natomiast Warta Poznań pierwsze dwa spotkania tego sezonu zremisowała. Najpierw na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław, później w Grodzisku Wielkopolskim z Pogonią Szczecin. Dwa remisy z dwoma pucharowiczami napawają optymizmem, ale dopiero dzisiaj drużynę Warty czeka prawdziwy sprawdzian z drużyną, z którą powinna wygrać.

• Górnik Łęczna nie może zaliczyć do udanych powrót do PKO Ekstraklasy. W pierwszych dwóch spotkaniach beniaminek zdobył zaledwie jeden punkt remisując na inaugurację sezonu u siebie z Cracovią 1:1. Przed tygodniem Łęcznianie gładko przegrali w Lubinie z Zagłębiem 1:3.

• Witamy serdecznie! W pierwszym meczu 3. kolejki PKO Ekstraklasy Górnik Łęczna nawłasnym stadionie zmierzy się z Wartą Poznań! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Górnik Łęczna - Warta LIVE! Walczą o pierwsze zwycięstwo

Górnik Łęczna - Warta LIVE! Walczą o pierwsze zwycięstwo ©Wojciech Szubartowski, Robert Woźniak

Mecz Górnik Łęczna - Warta Poznań ONLINE. W piątek rozpocznie się 3. kolejka PKO Ekstraklasy. Najpierw zawędrujemy na stadion beniaminka. Obie drużyny jeszcze nie zaznały smaku zwycięstwa w nowym sezonie. Relacja LIVE od godziny 18:00.

Mecz Górnik Łęczna - Warta Poznań ONLINE

W Górniku sami o sobie mówią, że są pierwszoligowym klubem na ekstraklasowych salonach. Do drużyny ma jeszcze dołączyć Szymon Drewniak z Odry Opole, ale to tyle jeśli chodzi o możliwości finansowe beniaminka. Na razie w dwóch meczach zespół ugrał punkt. Po remisie z Cracovią (0:1) przegrał wyraźnie z Zagłębiem Lubin (1:3).

Warta w tygodniu potwierdziła zmianę dyrektora sportowego. Do końca sierpnia w tej roli będzie mieć dwie osoby: odchodzącego do Rakowa Częstochowa Roberta Grafa i jego następcę Radosława Mozyrkę, który porzucił skauting w Chelsea. Warta ma oczko więcej od Górnika. Wynikiem 2:2 zakończył się jej wyjazd do Śląska Wrocław, a 1:1 do Grodziska Wielkopolskiego na spotkanie z Pogonią Szczecin. To niezły rezultat zważywszy na fakt, że przez niemal cały czas biegała w dziesiątkę.

Dziś największym osłabieniem Warty będzie przymusowa absencja Łukasza Trałki.

Kamil Kiereś, trener Górnika: - Warta może w zeszłym sezonie nie strzeliła wiele goli, ale też niewiele straciła. To poukładana, zorganizowana drużyna. Może styl nie zawsze jest super, ale miała i mecze, w których można było ją pochwalić za efektywność i efektowność. Przed nami duże wyzwanie. Warta w dwóch meczach tego sezonu ugrała po punkcie. Przegrywała, ale wyciągała remisy. To też świadczy, że ma charakter.

Piotr Tworek, trener Warty: - Zarówno my jak i rywale zagrają o zwycięstwo. W Górniku też przecież myślą, że z kim jak z kim, ale z Wartą trzeba wygrać. My gramy z beniaminkiem, więc też spodziewamy się zdobycia trzech punktów. W takich meczach jest zwykle dużo walki, fajerwerków raczej nie będzie.

Przewidywane składy na mecz Górnik Łęczna - Warta Poznań:
Górnik: Gostomski - Szcześniak, Baranowski, Midzierski, Leandro - Mak, Cierpka (Gol?), Kalinkowski, Krykun - Śpiączka, Banaszak.
Warta: Lis - Grzesik, Ławniczak, Ivanov, Kiełb - Corryn, Kupczak, Czyżycki, Czyż, Jakóbowski - Kuzimski.

Nie zagrają w meczu Górnik Łęczna - Warta Poznań:
Górnik: - - - - -
Warta: Trałka (zawieszenie), Pleśnierowicz (kontuzja), Kopczyński

Mecz Górnik Łęczna - Warta Poznań TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji Canal+. Komentuje duet Filip Surma, Wojciech Jagoda. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00 - zapraszamy!