Górnik Zabrze

2

Arka Gdynia

2

• Koniec spotkania. Remis w Zabrzu, cztery bramki mogą cieszyć kibiców, jednak samo widowisko nie było tak ciekawe, jak mogłoby się wydawać.

• Na boisku pojawia się Skela, który zmienia Labukasa.

• Faul Rossa w środku pola i kartka.

• Cztery minuty doliczone.

• Noll mógł ustrzelić hattricka, jednak jego strzał odchodził od bramki na lewo i minął słupek.

• Rzut wolny dla Arki. Wrzutka w pole karne Górnika, ale ponownie wyjaśniają obrońcy.

• Arka próbowała atakować w polu karnym Górnika, ale obrońcy wybijają piłkę.

• Trzecia zmiana w Górniku. Gierczak zmienia Jeża.

• Labukas ukarany żółtą kartką.

• Jest wyrównanie! Wrzutka w pole karne z rzutu wolnego, w zamieszaniu piłka spada pod nogi zmiennika Wodeckiego, ten utrzymał się przy piłce, ominął dwóch rywali i strzelił na bramkę z kilku metrów.

• Dwie zmiany w Górniku. Za Sikorskiego Zahorski, za Gasparika Wodecki.

• Arka wyprowadziła szybką akcję, zakończoną strzałem Labukasa z dystansu. Jednak bardzo niecelnym.

• Górnik prowadzi grę i próbuje atakować, jednak nie przynosi to zamierzonego efektu. Ciągle brakuje precyzji pod bramką.

• Noll ukarany żółtą kartką za przepychanki pod bramką Arki.

• Długa piłka w pole karne, tam opanował ją Bonin, zgrał na prawo do Bembena, ale dośrodkowanie w pole karne wybite przez obrońców.

• Gasparik ostro wrzucił piłkę z lewej strony, akcję zamknął Banaś, jednak uderzył za mocno.

• Rzut wolny na połowie Arki szybko rozegrany, ale Górnik wywalczył tylko rzut rożny.

• Coś niebywałego. Emil Noll zdobywa drugą bramkę. Zawodnik Arki przedryblował pod pole karne i uderzył zza linii szesnastki tuż przy słupku!

• Znowu niebezpiecznie po rzucie wolnym w polu karnym Górnika. Mimo zamieszania nie ma jednak bramki.

• Początek drugiej połowy.

• Bez doliczania minut sędzia kończy pierwszą połowę.

• Groźnie uderzał z narożnika pola karnego Junior Ross, ale piłka rogalem przeszła nad bramką.

• Gola dla Arki! Rzut wolny z prawej strony, wrzutka w pole karne i przy słupku strzałem głową trafił Noll.

• Labukas bardzo dobrze uderzył sprzed pola karnego. Stachowiak nawet nie drgnął, ale piłka minęła prawy słupek o metr.

• Bemben z rzutu wolnego wrzucał piłkę w pole karne. Na lewą stroną wyrzucony został z nią Jop, który zdołał zacentrować w szesnastkę, jednak tym razem obrońcy wybili piłkę.

• Wrzutka z prawej strony z rzutu wolnego i goooool dla Górnika! Adam Banaś najlepiej wyskoczył do piłki i trafił do bramki. Asystą popisał się Jeż.

• Rzut rożny dla Górnika. Wrzutka i... kolejny korner.

• Ross po raz kolejny atakował lewą stroną. Wprowadza sporo zamieszania w szeregi Górnika. Jego podanie nie trafiło jednak do kolegów.

• Przybylski fauluje Rossa i zostaje upomniany przez sędziego. Zawistowski wrzuca piłkę w pole karne, jednak tam wybijają ją obrońcy.

• Sikorski odzyskał piłkę przed bramką Arki i uderzył z dystansu. Jednak bardzo niecelnie.

• Ależ okazja Górnika! Robert Jeż dostał podanie od Sikorskiego, przyjął piłkę i z asystą obrońców uderzył na bramkę. Piłka odbiła się od obydwu słupków i wyszła w pole! Duże szczęście Arki.

• Lewą stroną szarżował Ross, jednak piłka uciekła mu za bardzo i blokowana przez obrońcę wyszła za linię końcową.

• Zawistowski zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, jednak piłka spokojnie przeleciała obok bramki Stachowiaka.

• Zamieszane w polu karnym Arki po rzucie rożnym. Trochę przypadkowości w polu karnym, w końcu mocno uderza Bonin, jednak niecelnie.

• Rzut wolny dla Górnika. Wrzutka Jeża w pole karne, tam do piłki doszedł Gasparik, jednak z trudnej pozycji uderzył ponad bramką.

• Początek meczu.

• Mecz poprzedziła minuta ciszy z powodu śmiertelnych ofiar tsunami w Japonii.

• Zespoły już na murawie. Za moment początek spotkania.

• Już za kilka minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy Górnikiem Zabrze i Arką Gdynia. Oba zespoły przystępują do meczu z zupełnie różnych pozycji. Piąty w tabeli Górnik świetnie rozpoczął wiosnę, Arka natomiast wciąż bez zwycięstwa po wznowieniu rozgrywek. To owocuje przedostatnim miejscem w tabeli. Czy dziś uda się je opuścić?