• Sędzia gwizdnął po raz ostatni. Śląsk wygrywa zasłużenie.

• Fojut zablokował mocne uderzenie Gołębiewskiego.

• I ostatnia zmiana w Śląsku - za Sztylke na boisku pojawił się Cetnarski.

• Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Górnik już nie wierzy w od wrócenie losów tego spotkania.

• Ależ bramka Waldemara Soboty! Świetnie przedryblował obrońców Górnika i strzałem w okienko nie dał szans Skorupskiemu. Jak widać nie przeszkadza mu nawet to, że dzisiaj jest niedziela.

• Waldemar Sobota!

• Górnik zamyka zawodników Śląska na własnej połowie.

• Świetne zagranie Olkowskiego wzdłuż bramki do Milika, ale ten nie wykorzystał sytuacji i mamy korner.

• Mila zagrał futbolówkę na głowę Sztylki, ale ten obok słupka bramki Skorupskiego.

• Skorupski minął się z piłką, ale na szczęście Górnika nie skończyło się to golem dla Śląska.

• Nakoulma zauważył po lewej stronie Magiere, ale podawał niedokładnie.

• Diaz był w świetnej sytuacji do strzelania bramki, ale Danch świetnie go powstrzymał.

• I druga zmiana w Górnika - za Jonczyka pojawił się Thomik.

• Kaźmierczak bardzo a to bardzo wysoko nad bramką

• Dużo walki w środku pola i brak goli to obrazek ostatnich minut tego spotkania.

• I druga zmiana w Śląsku - za Madeja wszedł Diaz.

• Górnik szuka za wszelką cenę bramkę wyrównującą, ale brakuje ostatniego podania.

• Pierwsza roszada w zespole Oresta Lenczyka - za Ćwielonga na boisku zameldował się Kaźmierczak.

• Ćwielong przetrzymywał Nakoulme za co dostał żółty kartonik.

• Ależ szansa Górników! Wodecki uderza w słupek! Ogromne szczęście Śląska!

• Kolejna główka tym razem Jonczyka, ale także prosto w Gikiewicza.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłkę lekko musnął Gołębiewski która nabrała innego toru lotu i Gikiewicz z ogromnymi kłopotami! Górnik dąży do wyrównania!

• Dwie centry w ciągu 30 sekund i dwie centry wyłapał bez kłopotów Gikiewicz.

• Mączyński z wolnego na długi słupek, ale za mocni i nikt tej piłki nie sięgnął.

• Za faul na zawodniku Śląska żółtą kartką ukarany Marciniak.

• Rozpoczął Górnik Zabrze.

• Piłkarze już na murawie - zaraz rozpoczynamy drugą część gry.

• Śląsk prowadzi zasłużenie, lepiej operuje piłką, oddaje dużo strzałów celnych czego brakuje w ekipie Górnika.

• I arbiter zakończył pierwszą odsłonę spotkania.

• Olkowski szukał świetnym zagraniem w polu karnym Śląska Gołębiewskiego, ale Fojut wybił piłkę w ostatniej chwili.

• Sędzia doliczył minutę.

• W ostatnich minutach oglądamy dużo walki w środku pola.

• Z rzutu rożnego dośrodkowywał Mila na głowę jednego z graczy Śląska który mocno uderzył głową, ale ten strzał obronił Skorupski, ale z dobitką Celebana już sobie nie poradził.

• Piotr Celeban!

• Magiera dośrodkowywał bardzo niecelnie.

• Świetne zagranie Madeja do Ćwielonga którego uprzedził Skorupski.

• No i pierwsza zmiana w Górniku - Za Zahorskiego wchodzi Wodecki.

• Szykowana jest zmiana w zespole Adama Nawałki - szykowany do wejścia na boisku jest Marcin Wodecki który zmieni prawdopodobnie utykającego Tomasza Zahorskiego.

• Mączyński z ok. 25 metrów z rzutu wolnego prosto w ręce Gikiewicza.

• Kolejny strzał z dystansu - tym razem Olkowski, ale także wysoko nad bramką.

• Ładna kombinacyjna akcja Śląska, ale w porę obrońcy Górnika wybyli piłkę z własnego pola karnego.

• Ależ bomba z wolnego Mili, minimalnie nad poprzeczką.

• Mogło być 1-0 dla Górnika! Do przypadkowej piłki dopadł Szymura, ale jego uderzenie wybronił Gikiewicz!

• Olkowski w kierunku Nakoulmy, ale trochę za mocni i piłka opuściła plac gry.

• Świetna wrzutka w pole karne Ćwielonga do Madeja który uderzał w kierunku prawego roku bramki, ale Skorupski z problemami wybronił ten strzał.

• Sobota szukał podaniem prostopadłym Madeja w polu karnym Górnika, ale podawał za mocno i od bramki Skorupski.

• Trzeba także przypomnieć, że na Roosevelta wrócił doping sympatyków Górnika.

• Pierwszy gwizdek arbitra. Zaczyna Śląsk.

• Piłkarze wychodzą już na murawę - za chwile początek spotkania.

• Witamy z Zabrza gdzie za kilka minut rozpocznie się mecz pomiędzy miejscowym Górnikiem, a Śląskiem Wrocław.