4

Widzew Łódź

0

• Z naszej strony to tyle, zapraszamy na kolejny sezon i na ostatnie spotkania na zapleczu Ekstraklasy. Relację przeprowadzał Paruyr Tovmasyan.

• Kibice dziękują swoim zawodnikom za udany sezon. A teraz skandują: "Chłopaki zostańcie w Zabrzu!"...

• OSTATNIE SPOTKANIE W TYM SEZONIE DOBIEGA KOŃCA.

• MICHAEL BEMBEN PODWYŻSZA NA 4:0 Z RZUTU WOLNEGO, PO STRZALE TUŻ PRZY SŁUPKU!!!!!!!!!!!!

• Znowu rzut wolny dla zabrzan i znowu z 25. metrów.

• Dośrodkowanie Wodeckiego ostatecznie zablokowane. Było blisko...

• Jeszcze jedna zmiana w drużynie Górnika. Grzegorz Bonin schodzi, a na boisku pojawia się Mariusz Przybylski.

• Zmiana w zespole gości. Sebastian Radzio w miejsce Grzelczaka.

• Jedyny dobry zawodnik Widzewa - Dudu próbował z 25. metrów z rzutu wolnego, ale mocno niecelnie.

• Grzegorz Bonin fauluje Pankę.

• Kibice już szykują się do rozpoczęcia dopingu.

• Daniel Sikorski wykonał zwód do środka i uderzył minimalnie nad poprzeczką z 20. metrów i tuż po tym strzale Adam Nawałka dokonuje zmianę. Własnie Sikorskiego zastępuje Wodecki.

• Bonin wbiega w pole karne i po stracie piłki przewraca się z nadzieją na rzut karny, ale w tej sytuacji nie było mowy o faulu.

• Sernas z 10. metrów strzela zbyt lekko i Nowak bez problemów broni ten strzał.

• Grzegorz Bonin uderza z 20. metrów, tym razem obok bramki!

• Daniel Sikorski dobija strzał Bonina, zdobywa bramkę, ale ze spalonego.

• Szymanek odbiorem piłki Jeżowi ratuje swój zespół przed utratą kolejnej bramki.

• Dzalamidze z linii piątego metra! Obok bramki...

• Była to pierwsza bramka Bembena w Górniku...

• MICHAEL BEMBEN I MAMY 3:0!!!! WCZEŚNIEJ MINĄŁ 3 ZAWODNIKÓW WIDZEWA I TRAFIŁ DO BRAMKI KANIECKIEGO!!! WIDZEW NA KOLANACH!!!

• Daniel Sikorski nie zdołał trafić do pustej bramki z 2. metrów, podanie było zbyt mocne.

• Marciniak otrzymuje żółtą kartkę.

• Oziębała za Ostrowskiego.

• Riku Riski schodzi, pojawia się Sernas.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! ROBERT JEŻ TYM RAZEM Z RZUTU WOLNEGO Z 25 METRÓW!!! PIŁKA ODBIŁA SIĘ JESZCZE OD MURAWY, ZANIM WPADŁA DO SIATKI!!!

• Wojciech Szymanek otrzymuje żółtą kartkę.

• Strzał Adriana Buski blokuje Grzelczak. Piłkarze Widzewa sami sobie przeszkadzają.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Na trybunach, w loży dla VIP-ów zasiada dziś zawodnik Borussii Dortmund - Łukasz Piszczek.

• Do przerwy zdecydowanie groźniejsze i bardziej przemyślane były ataki Górnika. Goście popełniają dużo błędów, na brawa zasługuje tylko Dudu, który jest bezbłędny na lewej obronie.

• Koniec pierwszej połowy!

• Do regulaminowego czasu pierwszej polowy arbiter tego spotkania dolicza jedną minutę.

• Magiera centruje na głowę Zahorskiego, ten jednak uderza nad bramką.

• Dzalamidze mało, że nie zdołał minąć Bembena, to na dodatek piłka odbiła się jeszcze od jego nóg. Gospodarze rozpoczną od bramki.

• Mindaugas Panka z 30. metrów uderza i piłka po rękach Nowaka trafia w poprzeczkę.

• Adam Banaś blokuje dośrodkowanie Grzelczaka.

• Mariusz Magiera decyduje się na strzał z rzutu wolnego z 40 metrów. Tuż nad bramką. Było blisko...

• Pierwsza zmiana Jop zastępuje Dancha, prawdopodobnie z powodu kontuzji.

• Ponownie uderza JEŻ! Z 20. metrów i Kaniecki bez problemów broni ten strzał.

• Grzegorz Bonin był tym razem na spalonym.

• Dudu "kąśliwym" strzałem z 30 metrów chciał pokonać Nowaka, jednak piłka powędrował minimalnie nad poprzeczką, tuż przy słupku.

• Faul Dudu na Boninie.

• Kolejny raz Bonin nie poradził sobie z Dudu, rzut z autu.

• Robert Jeż po minięciu jednego z obrońców gości, uderza technicznie. Bartosz Kaniecki tym razem był czujny w bramce.

• Daniel Sikorski z 25. metrów decyduje się na strzał! Jednak nad bramką.

• Rzut rożny wykonuje Magiera, jednak piłka wybita głową przez Dudu. Kolejny rzut rożny.

• Ponownie Dudu wybija piłkę Boninowi.

• Grzegorz Bonin próbował dośrodkować z prawego skrzydła, ale świetnie blokował Dudu.

• Sebastian Nowak broni strzał Grzelczaka.

• Wcześniej przy bramce świetnym dośrodkowaniem popisał się Grzegorz Bonin.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! ROBERT JEEEŻ Z 16 METRÓW TRAFIA TUŻ PRZY SPOJENIU SŁUPKA Z POPRZECZKĄ!!!! CUDOWNA BRAMKA!!!!

• Nieczyste uderzenie Bembena z 20 metrów i bez problemu broni Kaniecki.

• I w odpowiedzi Górnik. Sikorski główkował nad bramką po wrzutce Magiery z rzutu wolnego.

• Po rzucie rożnym strzał Budki zablokowany. Z kornera nie wynikło zagrożenie.

• Pierwszy rzut rożny w spotkaniu dla gości po interwencji Bembena.

• Początek spotkania!

• Oba zespoły już na murawie. Następuje przywitanie, za moment rozpoczynamy.

• Górnik nie walczy już o nic, szanse na puchary stracił w poprzedniej kolejce. Natomiast Widzew liczy na powrót do Europy po długich latach posuchy. Czy Górnicy znajdą dosyć motywacji, by przeszkodzić łodzianom w osiągnięciu celu?

• Witamy w relacji ze spotkania Górnika Zabrze z Widzewem Łódź. Znamy już składy obu zespołów. Za kilkanaście minut pierwszy gwizdek sędziego. Tymczasem zapraszamy do śledzenia naszej MULTIRELACJI i TABELI NA ŻYWO!