Górnik Zabrze

4

Zagłębie Lubin

1

• Koniec tego dziwnego meczu. Zasłużone zwycięstwo Górnika jednak poziom spotkania w żaden sposób nie mógł zadowolić garstki kibiców. Dziękuje za wspólnie spędzony czas przy okazji tego spotkania

• Sernas lekko wprost w Skorupskiego

• 2 minuty doliczone

• Traore uderza głową na bramkę ale świetnie odbija Skorupski!

• Przypominamy, że relacje live z tego meczu możecie śledzić też w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Nakoulma, Nakoulma, Nakoulma.... i rzut rożny...

• Fatalny błąd popełnił przy wybiciu Skorupski po którym nie zdążył wrócić do bramki co wykorzystał Hanzel uderzając celnie z daleka. Przypadkowa bramka ale może wiele zmienić.

• Zagłębie wraca do gry?

• Po rzucie rożnym Csaba Horvath próbował interweniować, wybił na chwilę piłkę. Uderzał mocno Danch ale trafił w Ptaka jednak chwilę później Zahorski trafia mocno do siatki

• To już chyba po wszystkim!!

• Zahorski na spalonym po raz pierwszy w tym meczu.

• Magiera wrzuca z rzutu rożnego ale skutecznie blokuje piłkę Rymaniak i od bramki zacznie Ptak

• Lubinianie próbują zmienić styl gry jaki prezentowali w pierwszej połowie ale zbyt im to nie wychodzi. Goście są dziś po prostu słabo dysponowani.

• Olkowski świetnie wszedł w pole karne po dośrodkowaniu jednego z kolegów ale źle uderzył piłkę

• A w miejscowym kościele dzwonią dzwony :)

• Oby było ciekawiej!

• Pierwsza zmiana

• Zakończenie pierwszej połowy. Zapraszam za 15 minut

• 1 minutę przedłuża sędzia połowę

• Końcowe fragmenty pierwszej połowy to dominacja Górnika. Zagłębie spisuje się fatalnie.

• Napastnik Górnika ogrywa obrońców Zagłębia jak dzieci w polu karnym - po jego uderzeniu lot piłki zmienia Reina i ta wpada do siatki.

• Samobójcza bramka

• Co zrobił Przybylski będąc w polu karnym Zagłębia wie chyba tylko ona sam...

• Bemben wysoko ponad bramką Zagłębia

• Damian Dąbrowski uderza z około 20 metrów ale bardzo nieudanie. W tym meczu naprawdę NIC się nie dzieje.

• Dużo szczęścia miał bramkarz Zagłębia. Źle obliczył lot piłki i mielibyśmy dzięki temu gol bezpośrednio z rożnego

• Nareszcie jakaś szybsza akcja. Dobrze próbował Olkowski ale Costa był jeszcze lepszy i mamy korner

• Nakoulma i długo, długo nic...Strzelec bramki dla Górnika zdecydowanie przewyższa wszystkich zawodników tego spotkania zaangażowaniem, ambicją, chęciami do gry.

• Gancarczyk zagrywa w polu karnym wzdłuż bramki ale nikt z kolegów nie dochodzi do podania

• Nakoulma "czaruje" pod bramką Zagłębia ale w pewnym momencie piłka wychodzi mu za linię boczną

• Za utrudnienie rozpoczęcia gry po rzucie wolnym

• Dużo gry w środku pola, dużo strat. Wracamy do sytuacji z początku meczu.

• Za faul na Hanzelu

• Brak komunikacji między Pazdanem i Skorupskim bez konsekwencji

• Olkowski był za daleko po podaniu Nakoulmy, Górnik się "rozkręca"

• Czarnoskóry zawodnik Górnika przedarł się w polu karnym Zagłębia, "przepchnął" dwóch rywali i strzeli 5 bramkę w tym sezonie. Bramka z niczego, która może rozkręci to spotkanie

• Mamy bramkę dla Górnika !!!

• Sergio Reina faulowany w swoim polu karnym po rzucie rożnym dla Górnika

• Bemben blokuje Costę w polu karnym Górnika

• Znów Reina i mamy korner

• Dobrze atak Górnika zatrzymuje Reina

• A na boisku niestety wieje wielką nudą

• Beznadziejnie wygląda oprawa piłkarskiego widowiska gdy na trybunach panuje taka cisza jak podczas tego spotkania w Zabrzu. Jedynym usprawiedliwieniem może być przebudowa obiektu co jednak nie jest wytłumaczeniem pełnym.

• Traore oddaje pierwszy strzał na bramkę po zagraniu Gancarczyka. Bez problemu jednak poradził sobie Skorupski. Ale uderzenie celne możemy odnotować.

• Pierwsze fragmenty to dominacja miejscowych, Zagłębie skupione na własnej połowie oczekuje podopiecznych trenera Nawałki

• Dobre zagranie Magiery do Nakoulmy ale szybki Reina wybija na rzut rożny po którym zagrożenia pod bramką gości nie ma

• Pierwsza akcja, a właściwie próba jej zawiązania przez gospodarzy.

• Spotkanie rozpoczęte

• Oba zespoły w swoich drużynach mają niewielu ofensywnie usposobionych zawodników-czy doczekamy się dziś bramek?

• Dawid Piasecki wyprowadza oba zespoły na boisko w Zabrzu, za moment początek tego ważnego spotkania dla obu zespołów.

• Piłkarze mówią, że jest to mecz "o 6 punktów" - rzeczywiście, ewentualna porażka może zepchnąć którąś z drużyn w strefę spadkową na bardzo długo

• Już za 35 minut początek spotkania w Zabrzu. Znamy już składy obu zespołów natomiast tutaj można przeczytać zapowiedź tego spotkania w naszym serwisie.