1

Real Madryt

2

• Real wygrywa 2:1!

• Ależ emocje. Piłkarze nie mogli się pogodzić jakąś decyzją sędziego. Jeden z zawodników rezerwowych rzucił w sędziego bidonem. A wymienieni przed chwilą zawodnicy otrzymali czerwone kartki prawdopodobnie za słowną obrazę sędziego. Arbiter spotkania opuszczał boiska przy ochronie policji.

• A druga dla Hurtado.

• Pierwsza czerwona kartka dla Siqueiry.

• Awantura na boisku! Dwie czerwone kartki dla piłkarzy Granady! Sędzia kończy pojedynek!

• Dośrodkowywał Benzema, piłkę przepuścił Higuain, a Cortes skierował fatalnie piłkę do własnej bramki.

• Gooollll! Bramka samobójcza! Cortes! Real prowadzi 2:1!

• Żółta kartka dla Borja Gomeza za zagranie ręką.

• I żółta kartka także dla Cortesa.

• Zmiana w Granadzie. Schodzi Odion Ighalo, a za niego pojawił się Geijo.

• Marcelo otrzymał żółtą kartkę, ponieważ zrobiło się zamieszanie po odgwizdaniu rzutu karnego i odepchnął on jednego z zawodników.

• A na Camp Nou, kolejny rzut karny i już 4 bramka Leo Messiego.

• A jedenastka została odgwizdana, ponieważ przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego Ronaldo był faulowany przez Hurtado.

• Goooll! Perfekcyjnie wykorzystany rzut karny przez Cristiano Ronaldo!

• Żółta kartka dla Marcelo.

• Rzut karny dla Realu!

• Barcelona prowadzi już 3:0 i kolejna bramka Messiego. Przewaga Argentyńczyka w klasyfikacji strzelców wzrosła do 5 bramek nad Ronaldo.

• Jara otrzymał żółtą kartkę w 61 minucie meczu.

• Zmiana w Granadzie, Boisko upuszcza Martins, a za niego pojawi się Gomez.

• Żółta kartka dla Xabiego Alonso po faulu na Lopezie.

• Marcelo podawał do Callejona, ale zawodnik Królewskich nie doszedł do podania.

• Franco Jara uderza, ale bardzo niecelnie.

• Xabi Alonso blisko zdobycia gola, jednak po jego uderzeniu z dystansu, piłka mija bramkę Julio Cesara.

• A Duma Katalonii prowadzi już 2:0 w derbach z Espanyolem. Kolejnego gola zdobył Messi, tym razem trafił z rzutu karnego.

• Żółta kartka dla Higuaina po zagraniu ręką, Argentyńczyk chwycił piłkę, ponieważ myślał że był faulowany.

• W dobrej sytuacji po błędzie Cortesa był Ronaldo, ale uderzył piłkę wprost w Julio Cesara.

• Higuain dośrodkowywał, piłka odbiła się od jednego z obrońcy i bliski dobicia jej był Ronaldo, ale minął się z nią i nadal Granada prowadzi 1:0.

• Ostatnia zmiana w Realu Madryt, Schodzi Di Maria, wchodzi Callejón.

• Benzema uderza z prawej strony, ale broni Julio Cezar.

• Nudno na stadionie w Granadzie. Dośrodkowanie Di Marii wybija jeden z defensorów gospodarzy.

• Martins uderza na bramkę Królewskich, jednak niecelnie.

• Cristiano Ronaldo na spalonym.

• A kolejna to Gonzalo Higuain zamiast Kaki.

• Dwie zmiany w Realu. Xabi Alonso pojawia się za Sahina.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Granada prowadzi z Realem Madryt 1:0.

• Błąd Siqueiry, Benzema dośrodkowuje z prawej strony do Ronaldo, ale Portugalczyk fatalnie pudłuje.

• Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry, wybite przez jednego z defensorów Królewskich.

• Ighalo sfaulowany i rzut rożny z lewej strony dla Granady.

• Sahin uderza na bramkę, ale piłka mija poprzeczkę.

• Kolejne dośrodkowanie Realu ląduję w rękach bramkarza gospodarzy.

• Martins do Ighalo, ale napastnik Granady znalazł się na pozycji spalonej.

• Carvalho traci piłkę, ale jego błąd naprawia Marcelo.

• Martins dośrodkowuje, ale piłkę piąstkując, wybija Adan.

• Siqueira w starciu z Sahinem pada w polu karnym, ale nie może być mowy o rzucie karnym.

• Żółta kartka dla Albiola, po faulu na Benitezie.

• Kaka podaje w pole karne do Cristiano Ronaldo, ale Portugalczyk traci piłkę.

• Najpierw próbował dośrodkowywać Martins, potem zza pola karnego uderzył Jara, ale piłka odbiła się od Marcelo.

• Benitez uderza z rzutu wolnego, ale dobrą interwencją popisuje się Adan.

• Di Maria miękko dośrodkowuje, ale piłka znajduje się w rękawicach bramkarza Granady.

• Di Maria dośrodkowuje, ale piłkę wybijają gracze Granady.

• Ataki Granady nie są już tak groźne, do głosu dochodzą piłkarze Królewskich.

• A w derbach FC Barcelona prowadzi już 1:0. Gola zdobył Messi, więc powiększył przewagę nad Ronaldo do trzech bramek.

• Piłka odbiłą się od muru, i przejęli ją obrońcy gospodarzy.

• Faulowany Cristiano Ronaldo. Rzut wolny dla Królewskich z około 35 metrów.

• Kolejna świetna okazja gospodarzy. Uderzył Ighalo, strzał obronił Adan. A przy dobitce piłka zmierzała do bramki, jednak wybił ją Marcelo.

• Jara popędził z piłką, minął Carvalho i Marcelo. oddał strzał i pokonał rezerwowego bramkarza Realu.

• Gooollll!!!! Jara!!!! Granada prowadzi!

• Początek meczu to ataki Granady. Rico został zatrzymany przez Albiola.

• Najaktywniejszy w pierwszych dwóch minutach Ighalo znalazł się na pozycji spalonej.

• Rozpoczynamy pierwszą połowę!

• Zmiennicy w drużynie Królewskich: Pepe, Alonso, Higuaín, Callejón, Nacho, Tomás, Rodríguez

• Ławka rezerwowych Granady: Juan, Nyom, Romero, Lucena, I. Uche, Geijo, Abel Gómez

• Pełną zapowiedź spotkania możecie zobaczyć tutaj

• Witamy podczas relacji NA ŻYWO ze spotkania przedostatniej kolejki LA LIGA, w której Granada podejmie nowego mistrza Hiszpanii czyli Real Madryt.