Granada CF

1

Real Madryt

0

• Koniec meczu! Przed początkiem spotkania pisałem o ewentualnych szansach Realu Madryt na obronę mistrzostwa, ale żeby móc chociaż o tym marzyć Królewscy muszą zacząć wygrywać także te mecze które rozgrywają poza Santiago Bernabeu. Za wspólnie spędzone 90 minut dziękuje Michał Dembek.

• Jeszcze dośrodkowanie Ramosa, strzał głową Ronaldo obok bramki.

• Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Iriney zmienia Nolito.

• Varane gra teraz na pozycji napastnika.

• Kolejna zmiana w drużynie Granady. Ortiz za Torje.

• Długie podanie Marcelo, wyszedł z bramki Tono i zażegnał niebezpieczeństwo.

• Błąd obrońcy i w sytuacji sam na sam znalazł się Callejon. Tono wybił piłkę spod nóg Hiszpana, ale prosto do Benzemy, jednak napastnik Królewskich nie trafia mając przed sobą praktycznie pustą bramką.

• Fauluje Xabi Alonso, obyło się bez drugiej zółtej kartki.

• Zwija się z bólu Di Maria, ale czysto odbierał piłkę Mainz.

• Zółta kartka dla Marcelo. Brzydki faul Brazylijczyka.

• Di Maria zagrywał długą piłkę w kierunku Callejona, niedokładnie.

• Dośrodkowuje Di Maria, Nyom na rzut rożny.

• Opuszcza boisko Arranda, a pojawia się na nim wcześniej wspomniany Dieego Buonanotte.

• Callejon marnuje świetną sytuację, ale wcześniej odgwizdany spalony,

• Dośrodkowanie Benzemy, Mainz wybija piłkę na rzut rożny.

• Niepotrzebnie chyba sam próbował holować piłkę Modric i traci ją.

• Mocny strzał Ronaldo z pola karnego, pewnie łapie Tono.

• Ronaldo dryblował w polu karnym, zablokowany jego strzał.

• Zamieszanie po tym jak Modric pomógł sobie ręką przy opanowaniu piłki. Ostatecznie sędzia dyktuje rzut wolny i nie karze pomocnika drugą żółtą kartką.

• Marcelo zmienia Coentrao. Brazylijczyk ożywi grę ofensywną Królewskich?

• Żółta kartka dla Modrica za faul sprzed kilku minut kiedy sędzia zastosował przywilej korzyści.

• Modric do Benzemy, przecina podanie jeden z obrońców.

• Uderzeniem piętką chciał zaskoczyć bramkarza Ighalo, ale piłka ląduje obok bramki.

• Kolejny strzał Ronaldo z dystansu, tym razem pewnie łapie piłkę bramkarz.

• Kolejna kontra Granady, tym razem odbiera piłkę Ramos.

• Strzał Ronaldo zza pola karnego i z największym trudem sparował piłkę Tono.

• Doszło chyba do jakiejś mocnej wymiany słów między Xabim Alonso, a Ighalo i ukarani żółtymi kartkami obaj piłkarze.

• Groźna kontra Granady, ale świetny powrót Di Marii i Argentyńczyk przerywa tą akcję.

• Nieudolnie konstruuje ataki jak na razie Real Madryt.

• Ronaldo w walce o piłkę z Mainzem, wybija piłkę obrońca Granady. Niespodziewanie sędzia nie przyznał oczywistego rzutu rożnego dla Realu, co mocno zdenerwowało Ronaldo.

• Na spalonym Ronaldo, ale i tak Portugalczyk nie zdołałby dojść do piłki.

• Faulowany w środku pola Modric.

• Od środka rozpoczyna Real Madryt.

• ...na boisku pojawia się także Benzema, opuszcza je Khedira.

• Podwójna zmiana w drużynie gości. Callejon zmienia Higuaina...

• Koniec I połowy. Do przerwy Real Madryt przegrywa z Granadą. Czy podopieczni Mourinho obudzą się w drugiej odsłonie gry? Dowiemy się za 15 minut.

• Fatalnie dośrodkowuje Arbeloa.

• Ighalo ograł Varane, jego strzał niecelny i od bramki zacznie Diego Lopez.

• Fauluje pod polem karnym rywali Rico.

• Coentrao blokuje dośrodkowanie Torje.

• Ronaldo dogrywał górną piłkę w kierunku Higuaina, za mocno i futbolówka ląduje w rękach Tono.

• Strzela z rzutu rożnego Ronaldo. W mur.

• Zółta kartka dla Inigo Lopeza za zagranie piłki ręką.

• Faulowany Coentrao, zdenerwowany Ronaldo tym, że sędzia przerwał grę, ponieważ zagarnął się z piłką Cristiano i mijał kolejnych rywali.

• W polu karnym Modric osaczony przez dwóch obrońców, pada na ziemie Chorwat. Sędzia ani myślał podyktować jedenastki .

• Do piłki podszedł Ronaldo. Znalazł lukę w murze, jednak niecelnie.

• Pociągany za koszulkę Modric i będzie okazja z rzutu wolnego.

• Groźna sytuacja w polu karnym Granady, ale wcześniej słusznie odgwizdany spalony.

• Wcześniej mieliśmy groźną sytuację dla Granady. Po serii nieporozumień między defensorami Królewskich z piłką w polu karnym znalazł się Arranda i dograł wzdłuż pola karnego do Nolito, którego w ostatniej chwili uprzedził Arbeloa wybijając piłkę na korner. Właśnie po dośrodkowaniu z tego rożnego Cristiano Ronaldo głową pokonał Diego Lopeza, trochę niepewnie zachował się w tej sytuacji bramkarz gości.

• GOLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ronaldo pakuje piłkę do własnej bramki.

• Sfrustrowany Higuain po tym jak sędzia nie odgwizdał faulu na nim mimo, że miał ku temu podstawy.

• Źle wykonany korner.

• Modric w pole karne do Khediry, odskoczyła piłka Niemcowi, wykorzystał to obrońca rywali i mamy tylko rzut rożny.

• Diego Lopez do Xabiego, pomocnik chciał odegrać z powrotem do bramkarza, jednak zbyt mocne jego podanie zaskoczyło Lopeza i jeśli piłka zmierzałaby do bramki moglibyśmy mieć bramkę samobójczą.

• Dośrodkowuje z rzutu rożnego Nolito, do piłki najwyżej wyskoczył Inigo Lopez, ale jego strzał nie miał prawa zagrozić bramce Lopeza.

• Arranda do Ighalo, przegrywa walkę o piłkę z Coentrao napastnik gospodarzy.

• Rzut rożny. Dośrodkowanie. Faulował w walce o piłkę Cristiano Ronaldo.

• Khedira do Higuaina, Argentyńczyk próbował dośrodkować w pole karne, jednak zablokowany i mamy korner.

• Coentrao szarżował na lewej flance, ale nie zdołał dośrodkować

• Powoli przejmuje inicjatywę na boisku Real Madryt.

• Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy z prawego skrzydła, trochę zamieszania i ostatecznie piłka ląduje w rękach Tono.

• Dośrodkowanie Siqueiri przecina Arbeloa.

• Strzał głową Inigo Lopeza, obok bramki.

• Spokojnie Królewscy, szanują piłkę.

• Rozpoczynamy.

• W ostatnich dniach okienka transferowego do drużyny dzisiejszych gospodarzy dołączył Diego Buonanotte z Malagi. Było to spore zaskoczenie, ponieważ w ostatnich miesiącach ten młody Argentyńczyk poczynał sobie śmielej, o czym świadczy bramka zdobyta przeciwko Barcelonie. Dzisiaj nowy nabytek zaczyna mecz na ławce rezerwowych.

• Ławki rezerwowych:Granada:Roberto, Juanma Ortiz, Brayan Angulo, Borja Gómez, Iriney, Buonanotte, Brahimi. Real Madryt:Adán, Carvalho, Marcelo, Albiol, Essien, Calllejón, Benzema.

• Witam wszystkich na relacji live z meczu Granda CF-Real Madryt. Po ekscytującym pucharowym El Classico Królewscy wracają do szarej ligowej rzeczywistości. Na ten moment dystans między Realem a liderująca Barcelono wynosi 15 punktów,dużo, ale do końca sezonu pozostało jeszcze 18 kolejek,a przecież nikt nie może być pewien, że świetnie do tej pory grającej Blaugrany nie dopadnie kryzys.