• Do przerwy bez goli

• Zmarnowali rzut wolny pośredni z pola karnego rywali Senegalczycy, bo dość łatwo zablokowali ich próbę reprezentanci Gwinei Równikowej

• Danilo Emanuel - za złapanie piłki po podaniu od własnego obrońcy

• Aktywny z prawej strony Dia przeprowadził kolejną akcję z boku boiska, tyle że zabrakło mu precyzji przy dośrodkowaniu

• W drużynie Gwinei Równikowej w ataku gra Fidjeu, który jest całkiem ciekawym napastnikiem. Obecnie nie ma klubu i poradziłby sobie w polskiej Ekstraklasie, gdzie na pewno biega wielu słabszych snajperów

• Danilo z trudem odbił piłkę przed siebie po potężnym strzale z dystansu Ndoye. Miał szczęście, że żaden z Senegalczyków nie doszedł do piłki

• Fidjeu na spalonym - to dowód, że Gwinea Równikowa też atakuje od czasu do czasu

• Atakują Senegalczycy, ale wywalczyli tylko rzut rożny. Po centrze z narożnika boiska podopieczni Amara Traore zagrożenia jednak nie stworzyli

• Demba Ba miał dużo miejsca na jedenastym metrze, nikt go nie atakował i wystarczyło oddać celny strzał, ale Senegalczyk w ogóle nie trafił w bramkę!

• Gdyby Cisse przyjął piłkę, wyszedłby sam na sam z bramkarzem Gwinei Równikowej, ale na tym ciężkim boisku to nie jest taka prosta sztuka

• Zbyt lekko strzelał Demba Ba z dystansu, by zaskoczyć Danilo

• Cisse przyjął piłkę w polu karnym na klatkę piersiową, oddał strzał z powietrza i z trudem przerzucił futbolówkę nad poprzeczkę Danilo

• Osamotniony Dia w ataku próbował minąć defensywę Gwinei Równikowej, ale ta sztuka mu się nie udała

• Iban Iyanga - za faul

• Warunki do gry są bardzo trudne, bo w Bacie mocno padało i boisko nie jest najlepiej przygotowane. Zresztą nawet bez nadmiaru deszczu wrażenia nie robiło na nikim

• Szarżował Diame lewą stroną, ale uciekła mu piłka i dośrodkowywał już spoza linii końcowej boiska

• Cisse i Mangane nie zdołali w dwójkowej akcji rozmontować defensywy Gwinei Równikowej

• Gwinea Równikowa wygrała w pierwszym meczu z Libią (1:0), a Senegal przegrał niespodziewanie z Zambią (1:2). W pierwszym dzisiejszym meczu natomiast Libia zremisowała z Zambią (2:2). W tej sytuacji jeśli Gwinea Równikowa wygra ten mecz, zapewni sobie awans do ćwierćfinału. Senegal gra natomiast o życie, bo wygrana da im całkiem niezłą sytuację przed ostatnim spotkaniem, a remis przedłuży szanse na wyjście z grupy

• Fidjeu zatrzymany prze defensorów z Senegalu na 20 metrze od bramki Coundoulu

• Rozpoczął się mecz numer 10 PNA 2012!

• Faworytem na papierze są Senegalczycy, ale PNA rządzi się własnymi prawami i wszystko jest możliwe

• Witam i zapraszam na drugi dzisiejszy mecz w grupie A. Gwinea Równikowa, współgospodarz Pucharu Narodów Afryki 2012 zagra z Senegalem

• 63’ Iban Iyanga "Randy"
  • 90’ David Alvarez
  • 90’ Moussa Sow

• 11’ Iban Iyanga "Randy"