Hamburger SV

3

Borussia Dortmund

0

• Koniec meczu! Hamburg w pełni zasłużenie pokonuje Borussię 3:0. Za uwagę dziękuję Bartosz Czekała.

• Przed bramką kartkę za dyskusje otrzymał Reus.

• Calhanoglu praktycznie z połowy boiska z rzutu wolnego pokonuje Weidenfellera! bramka stadiony świata!

• GOOL! 3-0!! ALEEEEEE BRAMKA!

• Zoua ledwo wszedł i obejrzał żółtą kartkę za faul.

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi strzelec drugiej bramki Lasogga,a za niego na placu gry melduje się Zoua.

• Tym razem uderzenie Reusa, ale też wysoko nad bramką.

• Dobra akcja Piszczka. Do strzału doszedł Schmelzer, ale uderzył niecelnie.

• Badelj uderzał zza pola karnego, ale bez żadnych kłopotów piłkę łapie Weidenfeller.

• Calhanoglu dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale defensorzy BVB wybijają.

• Ostatnia zmiana w Borussii. Za Gosskreutza wszedł Hofmann.

• Uderzenie z dystansu Duckscha, ale lekkie i bez problemu broni Adler.

• Znowu Adler! Po strzale Piszczka Adler sparował piłkę na poprzeczkę!

• Ależ obrona Adlera! Ducksch parę minut po wejściu na murawę mógł wpisać się na listę strzelców!

• Zmiana w Borussii. Za Lewandowskiego, który dzisiaj walczył, ale nie wiele mu wychodziło wchodzi Ducksch.

• Bramka dla Hamburga po rzucie rożnym, ale sędzia bramki nie uznaje! Według arbitra był faul na jednym z graczy Borussii.

• Z pierwszej piłki uderza Aubameyang, ale Adler świetnie interweniuje!

• Lewandowski otrzymał podanie w polu karnym, mógł uderzać z pierwszej piłki, ale postanowił holować piłkę i nie oddał nawet strzału.

• Świetne prostopadłe podanie do Lasoggi, który w sytuacji sam na sam pokonuje Weidenfellera po raz drugi!

• GOOOL! 2-0!

• Żółta kartka dla Aubameyanga za bardzo ostry faul. Żółty kartonik to najniższy wymiar kary dla niego.

• Jansen w pełnym biegu starał się dośrodkować, ale fatalnie.

• Borussia nieco przyśpieszyła, a Hamburg groźnie kontruje.

• Uderzenie Reusa prawą nogą, ale obok bramki.

• Mamy pierwsza zmianę w zespole gości. Za Bendera na murawie pojawił się Reus.

• Żółty kartonik dla Rincona za ostry faul.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Wracamy za 15 minut.

• Doliczono jedną minutę.

• Wrzutka Lasoggi w pole karne, gdzie Jiracek doszedł do strzału głową i pokonuje Weidenfellera!

• GOOOOOOOOOL! 1-0!

• Friedrich blokuje dośrodkowanie z lewej strony Jiracka.

• Lewandowski na spalonym.

• Ucierpiał Lewandowski. Polak trzymał się za nogę, ale wstał o własnych siłach.

• Dośrodkowanie Aubameyanga zablokowane.

• Przy piłce dłużej utrzymują się goście, ale na razie nic z tego nie wynika.

• Świetne dośrodkowanie Schmelzera z lewej strony, piłka pada na nogę Lewandowskiego, który z 7 metrów nie trafia!

• Prostopadłe podanie do Mkhitaryana, ale sędzia podniósł chorągiewkę.

• Bardzo ostro grają dzisiaj gracze gospodarzy. Sędzia jednak nie pokazuje kartek.

• Lewandowski stracił piłkę na rzecz Rincona, Hamburg wyszedł z kontrą, ale fatalne dośrodkowanie z ich strony.

• Przed szansą stanął Mkhitaryan, ale jego uderzenie broni Adler! Najlepsza sytuacja w meczu!

• Dobra akcja Jiracka, który zmylił Piszczka, ale jego dośrodkowanie wyłapuje Weidenfeller.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie z rzutu wolnego i od bramki rozpocznie bramkarz Borussii.

• Dośrodkowanie Jansena z lewej strony, Schmelzer wybija piłkę z pola karnego.

• Kontra gospodarzy, Lasogga na spalonym.

• Lewandowski próbował się przedrzeć przez trzech obrońców, ale ostatecznie traci piłkę.

• Piłka od początku meczu toczy się w środku pola. Brak klarownych sytuacji.

• Gospodarze na razie nie radzą sobie z polakami. Najpierw faulowany Piszczek, a potem Lewandowski.

• Jansen zagrał do Arslan, ale ten nieczysto uderzył i od bramki Weidenfeller.

• Borussia od początku meczu konstruuje atak pozycyjny na połowie Hamburga.

• Początek meczu. Przy piłce Borussia.

• Piłkarze już na placu gry. Za chwilę rozpoczynamy!

• Efektowna oprawa kibiców Hamburga.

• Piłkarze już w tunelu odprowadzającym na murawę.

• Swój debiut na ławce trenerskiej w Hamburgu zanotuje Mirko Slomka.

• Przed meczem zachęcam do przeczytania zapowiedzi tego meczu.

• Rezerwowi Borussii: Sarr, Reus, Langerak, Kehl, Jojić, Hofmann, Ducksch.

• Rezerwowi Hamburga: Drobny, Mancienne, Sobiech, John, Tah, Zoua.

• Borussia dziś ma ostatni sprawdzian przed zmaganiami w Lidze Mistrzów. Wicemistrzowie Niemiec na początek fazy pucharowej zagrają z Zenitem St. Petersburg.

• Gospodarze dzisiejszego spotkania potrzebują punktów - najlepiej trzech. Plasują się obecnie na przedostatnim miejscu i aby opuścić strefę spadkową muszą zacząć wygrywać, a gdzie nie lepiej zacząć zwyciężać niż na własnym obiekcie?

• Znamy już składy obydwu zespołów. W barwach Borussii od początku wybiegnie dwóch biało czerwonych. Mowa tutaj o Łukaszu Piszczku oraz Robercie Lewandowskim.

• Już za niecałe 30 minut na Imtech Arena rozpocznie się mecz w którym SV Hamburg podejmie u siebie Borussię Dortmund.