• Nie wiem, czy przypadkiem w Hamburgu nie trwa jakiś protest kibiców. A może udzielił im się wakacyjny klimat?

• Rudniev o mały włos nie doprowadził do wyrównania!

• Chyb nie jest aż tak źle, skoro zawodnik ma nogę dotykaną w wielu miejscach przez masażystę i nie wygląda to jak opisałem na początku

• Oj nie wiem czy nie doszło tam do jakiegoś złamania... Wyglądało to fatalnie

• Rudnevs przewinił w ataku, jeden z zawodników Barcelony potrzebuje pomocy

• Trybuny stadionu pełne, ale ciche, bardzo ciche...

• Czyżby nowy zawodnik klubu z Hamburga chciał pokazać, trenerowi, że zasługuje na miano zawodnika wyjściowej jedenastki?

• Rudnevs znalazł się na pozycji spalonej

• Zespoły zamiast do przodu grają do tyłu...

• Z pierwszą akcją w drugiej połowie ruszyli gospodarze, ale był to atak bardzo nieporadny

• Bruma dobrze powalczył w środku pola z dwoma rywalami

• Tempo gry podobnie jak w 1 połowie nie powala na kolana

• Pierwszy faul w drugiej połowie, przewinili gospodarze

• Skład Barcelony w 2. połowie: Pinto, Balliu, Sergi Gómez, Muniesa, Planas, Ilie, Rafinha, Román, Patric, S. Roberto i Lobato.

• Rozpoczynamy drugą połowę tego spotkania

• Obie jedenastki są już na murawie stadionu w Hamburgu

• fks- klikasz na plusik przy zawodniku ;)

• Statystyki po 1 połowie: 2 niecelne, 4 celne Hamburger SV, 3 niecelne, 5 celnych Barcelona. 1:1 w spalonych, Barcelona - 4 rzuty rożny, Hamburger 2. Faule 4-3 Hamburger. Posiadanie 53% Barca 47% Hamburg. Odzyskane piłki 26 Hamburger, 17 Barcelona

• I mamy koniec pierwszej połowy, jak na razie Barcelona prowadzi z Hamburgerem SV 2:1 zapraszam ponownie za około kwadrans

• Rozpoczęła się właśnie ostatnia minuta regulaminowych 45 pierwszej połowy tego spotkania

• Fatalny strzał Daniego Alvesa zza pola karnego

• Uderzenie Westermanna zza pola karnego nie sprawiło problemów Pinto

• Dawcioo- Afellay moim zdaniem jest bardzo niewidoczny, prawie wcale nie przeprowadza akcji skrzydłem...

• Prosta strata gospodarzy, do piłki nie zdołał dojść jednak Sanchez

• Uderzenie głową Westermanna bardzo dobrze broni ustawiony idealnie na linii bramkowej Pinto

• I mamy jeszcze jeden rzut rożny dla gospodarzy, kamera pokazuje teraz rosłego Marcela Jansena

• Tym razem brazylijski prawy obrońca Barcelony był faulowany

• Aut dla gospodarzy. Z decyzją arbitra nie zgadzał się Daniel Alves

• Deulofeu wyprowadził Barcelonę ponownie na prowadzenie! Zaspała raz jeszcze obrona Hamburgera SV, swoje zrobił Adler broniąc strzał Afellaya ale co z tego?

• Jako, że to mecz towarzyski do tej pory nie oglądaliśmy ani jednej kartki

• Alves w zbyt prosty sposób stracił piłkę, którą zabrał mu Jansen

• Diekmeier w bardzo prosty sposób stracił piłkę i od bramki grę wznowił Pinto

• Rene Adler kapitalnie nogami broni uderzenie Alexisa Sancheza!

• Sporo przewinień jak na razie z obu stron

• Zarówno trener z Hamburga jak i jego vis a vis z Barcelony stoją w wyznaczonej dla nich strefie

• Alexis Sanchez zdobył gola, jednak w momencie otrzymania piłki był na spalonym co skrzętnie wychwycił arbiter boczny

• Klepka za klepką w wykonaniu piłkarzy z Barcelony, co z tego skoro rzecz ma miejsce daleko od pola karnego Hamburga?

• O, odezwał się po prawie minucie ;), a tymczasem Bruma fauluje jednego z rywali i mamy rzut wolny dla gości z około 40 metrów

• I nawet niemiecki komentator jakby ucichł ;)

• 25 minut gry za nami, jak na razie mamy wynik 1:1 ze wskazaniem mimo wszystko na aktywniejszą ekipę z Katalonii

• Adler bardzo pewnie broni strzał z dystansu w wykonaniu Alexisa Sancheza

• Kibice Hamburga uaktywnili się tylko przy strzelonym golu, teraz nadal jest bardzo cicho

• Deulofeu dobrze wprowadził się na prawym skrzydle, będąc dobrym uzupełnieniem Daniego Alvesa

• Szybko odpowiedzieli gospodarze zrobi się lepszy mecz?

• Tolgay Arslan i mamy 1:1! Ależ zamieszania było w polu karnym, przed strzeleniem gola piłka odbiła się od poprzeczki jednak potem spadła pod nogi Arslana

• Czyżby zaczęli budzić się gospodarze tego meczu, obchodzący okazały jubileusz?