• Abdellaoue strzela w kierunku bramki, ale bramkarz bez problemu łapie piłkę.

• Po celnym wyrzucie z autu Diouf strzela nie do obrony.

• GOOOOL !!! Diouf wyrównuje.

• Strzał celny na bramkę gości, ale prosto w środek bramki.

• Gracze Atletico kontroluje spotkanie, nie pozwalając oddać strzału na swoją bramkę.

• Ya Konan strzela z 18 metra, ale jeden z obrońców zablokował piłkę.

• Kolejna zmiana w zespole Hannoveru. Schodzi Schulz, a w jego miejsce Schmiedebach.

• Zmiana u gospodarzy. Abdellaoue w miejsce Rauscha.

• Żółta kartka dla Miranday.

• Pierwsza zmiana u gości. Schodzi Koke, w jego miejsce wchodzi Salvio.

• Adrian ładne wymanewrował wszystkich obrońców oraz bramkarza i strzelił na pustą bramkę.

• GOOOOL !!!! Adrian dla Atletico.

• Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Pogatetz nie zdołał zaskoczyć strzałem bramkarza.

• Przez ostatnią cześć meczu gracze Hannoveru nie mogą przedostać się pod pole karne przeciwnika

• Diego przed szansą na celne dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego.

• Rzut rożny dla Atletico. Koke niecelnie zagrywa do kolegów.

• Koke ukarany żółtą kartką.

• Po dośrodkowaniu Pandera z rzutu wolnego zamieszanie w polu karnym, najprzytomniej zachował się jeden z obrońców Atletico.

• Godin ukarany żółtą kartką.

• Pinto ukarany żółtą kartką

• Falcao doszedł do prostopadłego zagrania Diego, ale niestety uderza bardzo niecelnie.

• Żaden z trenerów nie zdecydował się na zmianę w wyjściowej 11.

• Zaczynamy II cześć spotkania pomiędzy Hannoverem i Atletico.

• Po 45 minutach spotkania bliżej awansu są gracze z Madrytu.

• Koniec pierwszej części spotkania.

• Sędzia dolicza 1 minute do pierwszej części spotkania.

• Diego otrzymuje żółtą kartkę.

• Atletico wyszło z kontra, ale Koke nie zdołał celnie podać do wybiegającego na pozycje kolegi.

• Po kilku składnych akcjach z obu stron gra przeniosła się w środkową strefę boiska.

• Kolejny rzut rożny dla gospodarzy, i kolejna pewna interwencja bramkarza.

• Adrian złożył się do strzału głową na 11 metrze, niestety piłka przeleciała obok bramki.

• Rzut rożny dla Hannoveru, bramkarz pewne chwyta piłkę na 5 metrze pola karnego.

• Koke nie zdołał opanowac piłki w polu karnym, wybili ją obrońcy.

• Ya Konan odebrał piłkę w okolicy środka boiska, ale niecelnie strzelił z 25 metrów, po samotnym rajdzie.

• Madrytczycy wybijają piłkę jak najdalej od własnego pola karnego, nie mają żadnego pomysłu na przeprowadzenie akcji ofensywnej.

• Gracze Hannoveru kontrolują grę w ostatnim czasie. Atletico nie ma pomysłu jak się przedostać pod pole karne rywala.

• Jeden z graczy Hannoveru potrzebuje pomocy medyków.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany Falcao.

• Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu dla gospodarzy. Niestety nic z tego nie wyszło.

• Pander zagrywa z rzutu wolnego, piłka nawet nie przeszła pierwszego obrońcy.

• Diouf strzela z narożnika pola karnego, niestety piłka mija bramkę gości.

• Diouf przed szansą na strzelenie bramki, ale faulował bramkarza Atletico.

• Schlaudraff na spolonym.

• Pander strzela z 20 metrów, ale jeden z obrońców zablokował piłkę.

• Filipe strzelał zza pola karnego, ale bardzo niecelnie

• Rozpoczynamy spotkanie.

• Zawodnicy obu zespołów wychodzą na boisko.

• W pierwszym spotkaniu nieznacznie lepsza okazała się drużyna z Madrytu, która wygrała na własnym stadionie 2:1. Bramki w tym meczu zdobywali Falcao i Salvio dla Hiszpanów, a dla Hannoveru jedynego gola zdobył Diouf.

• W obecnym sezonie Atletico w swojej lidze zajmuje 7 pozycje, natomiast Hannover 5.

• Witam Państwa już o 21:05 rozpoczyna się mecz, pomiędzy Hannoverem 96 a Atletico Madryt.