Hannover 96

0

Bayern Monachium

4

• Koniec meczu. Sędzia nic nie doliczył. Bayern w pełni zasłużenie pokonuje Hannover. Za uwagę dziękuje, Bartosz Czekała.

• Hannover stara się strzelić bramkę honorową, ale ciężko im to idzie.

• Dobre uderzenie z dystansu Schulza, ale broni Starke!

• Rajtoral szukał dośrodkowaniem Sobiecha w polu karnym, ale Martinez wyjaśnia sytuację!

• I jest nasz Artur Sobiech na murawie. Zastąpił na placu gry Dioufa.

• Dobre długie podanie do Dioufa, ale fatalnie przyjął i od bramki Starke. Gdyby lepiej przyjął to mógł wyjść sam na sam.

• Ostatnia zmiana w Bayernie. W miejsce Schweinsteigera wszedł Pizarro.

• Za Stindla wszedł Andreasen.

• Alaba wrzucał z lewej strony, Robben próbował uderzyć z woleja, ale bardzo nieczysto.

• Kolejna zmiana w zespole Bayernu. W miejsce Goetze pojawił się Kroos.

• Świetne dośrodkowanie z prawej strony Rafinhi prosto na głowę Mandżukicia, który umieszcza piłkę w siatce!

• GOOOL! 0-4! MANDŻUKIĆ!

• Z boiska schodzi Mueller, a w jego miejsce pojawia się Robben.

• Mandżukić odegrał piętką w polu karnym do Muellera, a ten podwyższył prowadzenie!

• GOOL! 0-3!

• Ale akcja Alaby, kapitalnie zwiódł jednego z obrońców, wpadł w pole karne, mógł strzelać, ale starał się jeszcze podawać i ostatecznie obrońcy Hannoveru przejęli piłkę.

• Bardzo nudny początek tej drugiej połowy.

• Indywidualna akcja Boatenga, ale obrońcy wybijają na róg.

• Piłka od początku drugiej połowy toczy się w środku boiska.

• Początek drugiej połowy. Przy piłce Hannover.

• Koniec pierwszej części gry. Wracamy za 15 minut.

• Diouf na spalonym.

• Götze powstrzymany przez Rajtorala.

• Bayern kontroluje mecz. Rozgrywa sobie spokojnie piłkę w środku pola.

• Wymuszona zmiana w zespole Hannoveru. Za Bittencourta wszedł Prib.

• Schweinsteiger świetnie podał do Thiago, który przyjął piłkę klatką piersiową i strzałem nie dał żadnych szans Zielerowi!

• GOOOL! 0-2! THIAGO!

• Thiago świetnie wyłożył piłkę do Schweinsteigera, ten uderzył, ale Zieler na posterunku!

• Bayern prowadzi grę, ale sam mecz nie powala.

• Kartka dla Husztiego za wejściu od tyłu na nogi Schweinsteigera.

• Schweinsteiger świetnie zagrał na prawo do Rafinhi, a ten kapitalnie dośrodkował na głowę Muellera, który strzałem głową daję Bayernowi prowadzenie!

• GOOL! 0-1!

• Diouf na pozycji spalonej.

• I tym razem kartka dla Rafinhi.

• Diouf ukarany żółtą kartką za faul na Rafinhi.

• Bittencourt z rzutu rożnego, defensorzy Bayernu wybijają.

• Mogło być 1-0! Rudnevs wyszedł sam na sam, starał się minąć Starkę i oddać strzał, ale bramkarz Bayernu zdążył jeszcze interweniować!

• Rzut wolny dla Bayernu. Alaba po jednym z obrońców Hannoveru i mamy korner.

• Boateng doszedł do strzału, ale uderzył prosto w bramkarza!

• Martinez wybija dośrodkowanie Bittencourta.

• Długie zagranie do Dioufa, ale Starke go uprzedza!

• Rafinha wrzucał w pole karne, do strzału doszedł Mandżukić, ale uderzył nad bramką.

• Bayern w ataku pozycyjnym.

• Początek meczu. Przy piłce Bayern.

• Piłkarze już na murawie, Za chwilę rozpoczynamy!

• Zdecydowanym faworytem meczu są goście, którzy już na kilka kolejek przed końcem mogą zapewnić sobie Mistrzostwo Kraju.

• Rezerwowi Bayernu: Neuer, Dante, Van Buyten, Robben, Pizarro, Contento, Kroos.

• Rezerwowi Hannoveru: Miller, Andreasen, Sakai, Sané, Prib, Sobiech, Dierßen.

• Bayern musi radzić sobie z grą na dwóch frontach. Oprócz dominacji w Bundeslidze podopieczni Pepa Guardioli grają jeszcze w Lidze Mistrzów.

• Już za ok. 20 minut Hannover na własnym stadionie podejmie Bayern Monachium.