• Kombinacyjna akcja Stindla z Bittencourtem zakończyła się spalonym tego drugiego

• Marco Rues na boisku, a plac gry opuścił Jonas Hofmann

• Sakai przechytrzył Hofmana i nabił pomocnika BVB. Gospodarze zyskali aut i przerwali akcję ofensywną Borussii

• Sebastian Kehl w miejsce Nuriego Sahina

• Zamieszanie w polu karnym Hannoweru, Hofman i Lewandowski przeszkadzali sobie wzajemnie przy oddaniu strzału. Lewy próbował na koniec jeszcze strzelać piętą, ale został zablokowany

• Hannover 96 - Borussia DortmundHannover 96 - Borussia Dortmund

• Kapitalna bramka Lewandowskiego! Polak w kontrze dostał piłkę na linii środkowej boiska, ruszył lewą stronę, zszedł do środka, między trzech rywali, wpadł w pole karne i strzałem w długi róg pokonał bramkarza Hannoweru

• Obrońcy BVB zaszaleli w polu karnym Hannoweru. Papastathopoulos zgrał do Hummelsa, który z kilku metrów wpakował piłkę do bramki

• Gooool! Mats Hummles i 1:0 dla Borussii!

• Znowu Schulz poradził sobie w pojedynku z Lewandowskim. Polak jak na razie bezradny, nie potrafi ograć stoperów Hannoweru

• Po drugiej stronie Huszti zgrał do Stindla, ten oddał dobry strzał, który z trudem sparował na rzut rożny bramkarz Borussii. Po rożnym nie było zagrożenia dla bramki BVB

• Próbował stworzyć sobie okazję Lewandowski, ale zatrzymany przez stoperów Hannoweru

• Sędzia przerwał akcję ofensywą Hannoweru, bo Bittencourt zagrał ręką. Co prawda piłkarz nie zgadza się z taką decyzją, ale nie ma racji

• Hoffman jest groźny przy stałych fragmentach gry. Tym razem stoper Hannoweru strzelał głową, ale wysoko nad bramką. Trzeba mu oddać, że znowu doszedł do sytuacji strzeleckiej

• Grosskreutz świetnie przyjął piłkę w polu karnym, obrócił się w stronę bramki i miał przed sobą tylko Zielera, ale trafił w bramkarza Hannoweru. Goście próbowali jeszcze dobijać, ale nie mieli ku temu okazji

• Sane zagrał do przodu w poszukiwaniu Priba, ale za mocno i piłka zatrzymała się pod nogami bramkarza Borussii Dortmund

• Goście próbowali wyprowadzić akcję od obrony, ale po tym jak krótko rozegrali piłkę Hummels z Papastathopoulosem, ten ostatni fatalnie zagrał do Piszczka i Borussia straciła futbolówkę

• Huszti z lewej strony płasko w pole karne, gdzie przez chwile zrobiło się zamieszanie, ale szybko sytuację wyjaśnił Hummels

• W odpowiedzi gości. Również długie podanie od Papastathopoulos do Grosskreutz, który wpadł w pole karne, oddał strzał, ale za słaby, by pokonać Zielera

• Pierwsza długa piłka do Husztiego, ale piłkarz gospodarzy powstrzymany w pojedynku powietrznym

• Początek spotkania! Rozpoczęli gospodarze!

• Piłkarze czekają w tunelu, Łukasz Piszczek uciął sobie jeszcze pogawędkę z Matsem Hummelsem

• Borussia - rezerwowi: Alomerovic - M. Friedrich,Jojic,Kehl,Reus,Ducksch,Schieber

• Hannower - rezerwowi: Miller - Marcelo,Pander,Rajtoral,Schlaudraff,Sulejmani,Ya Konan

• Gospodarze mogą pomóc Bayernowi Monachium zdobyć już dzisiaj mistrzostwo Niemiec. Po pierwsze Hannower musi wygrać z Borussią, po drugie Schalke musi przegrać z Eintrachtem Brunszwik i wreszcie po trzecie Bayern musi ograć Mainz

• Na ławce Hannoweru zasiądzie dziś natomiast Marcelo, były zawodnik Wisły Kraków

• W zespole gospodarzy zabraknie dziś Artjomsa Rudnevsa, króla strzelców polskiej ekstraklasy z sezonu 2011/12. Były piłkarz Lecha Poznań ma problemy z kostką

• To mógłby być bardzo polski mecz, ale będzie tylko połowicznie. W wyjściowej jedenastce Borussii mamy dwóch Polaków: Łukasza Piszczka i Roberta Lewandowskiego. Z naszych rodaków zabraknie dziś kontuzjowanych: Kuby Błaszczykowskiego (Borussia) i Artura Sobiecha (Hannower)