Borussia Dortmund

1

• Sędzia kończy mecz. Remis w Hannoverze nie krzywdzi żadnej z drużyn. Szura Bartłomiej

• 3 minuty doliczone

• Hannover doprowadza do wyrównania!! Jednak passa bez porażki na własnym boisku będzie trwała dalej??

• za dyskusje z sędzią

• Pusta bramka, 3 metry i Mame Biram Diouf strzela w ręce bramkarza!!!

• Pinto schodzi z boiska w 78 minucie

• Ya Konan zatrzymany przez obrońców, Hannover walczy o wyrównującą bramkę

• Bender jednak opuszcza boisko, w jego miejsce Leitner. To 3 przymusowa zmiana w dzisiejszym meczu w barwach BVB

• Oszołomiony Bender opuszcza boisko. Czy będzie 3 przymusowa zmiana w BVB?

• Goetze minął już bramkarza ale obrońcy wypchnęli zawodnika Borussii poza końcową linię

• Bomba Piszczka z 19 metrów trafia w słupek!!!

• Koniec 1 połowy meczu. Kontuzja Kuby i gol Lewandowskiego to najważniejsze fakty z pierwszych 45 minut. Zapraszam po przerwie

• Didier Ya Konan w ostatniej akcji pierwszej połowy minął Weidenfeller ale piłkę z bramki wybił Piszczek!!

• Składna akcja całej drużyny gości ostatecznie Bender uderza z 16 metrów wysoko nad bramką

• Schlaudraff znakomicie zatrzymany przez Weidenfeller, piłka przelatuje nad bramkarzem i w polu bramkowym Sobiech zablokowany przez Subotica!! To było przebudzenie gospodarzy!!!

• Borussia dalej kontroluje mecz, Hannover jakby po stracie gola przygasł.

• Huszti wyprzedzony przez bramkarza Borussii

• Reus--Lewandowski---Błaszczykowski i piłka przelatuje centymetry obok słupka!!!

• Dortmund idzie za ciosem - tym razem Lewandowski w roli podającego do Błaszczykowskiego ale Kuba uderza niecelnie

• G o o o o o l l l l !!! Akcja Polaków !! Piszczek w końcu zagrywa dokładnie do Lewandowskiego, który z bliska do pustej bramki kieruje piłkę!!

• Reus z wolnego wysoko nad bramką

• Borussia atakowała a to gospodarze byli bliżsi strzelenia bramki po uderzeniu Sobiecha. Zapowiada się ciekawe spotkanie.

• Kapitalne uderzenie po kontrze Artura Sobiecha i jeszcze lepsza interwencja bramkarz gości zapobiegła bramce!!

• Borussia cały czas na połowie gospodarzy rozgrywa piłkę.

• Borussia rozpoczęła mecz z ogromnym animuszem, Hannover zamknięty pod swoim polem karnym

• Ale okazja Reusa po wrzutce Błaszczykowskiego!!! Świetnie jednak to uderzenie obronił bramkarz gospodarzy!!

• Borussia rozpoczęła!!

• Peter Gagelmann będzie sędzią głównym tego meczu

• 49 tysięcy na trybunach kibiców a zawodnicy już na boisku

• Czy jeden dzień mniej na odpoczynek w przypadku gospodarzy sprawi, że zespół Artura Sobiecha będzie słabszy w pojedynku z BVB? A może to właśnie ogromna mobilizacja jaka panuje z pewnością w zespole Hannoveru sprawi, że gospodarze pokonają Borussię i przedłużą passę wygranych spotkań?

• Hannover śrubuje rekord meczów na własnym stadionie bez porażki (21). Z sześciu ostatnich spotkań Borussia na tym terenie wygrała tylko raz. W poprzednim sezonie przyszli mistrzowie Niemiec przegrali 1:2 ale dziś punkty gościom są bardzo potrzebne bo Bayern nie przegrywa i strata punktowa może się powiększać

• Na boisku zobaczymy 4 Polaków. Za moment przedstawimy składy obu drużyn

• Już za godzinę rozpocznie się jedno z najciekawszych spotkań w tej serii spotkań Bundesligi - Hannover podejmować będzie mistrza i zdobywcę Pucharu Niemiec -Borussię Dortmund