2 dogrywka 1 połowap.

• I zaczyna się świętowanie. Bayern pewnie pokonał Herthę. Berlińczycy byli tylko tłem dla Bayernu.

• Ostatni gwizdek sędziego! Bayern mistrzem Niemiec!

• Ostatnia zmiana w meczu. Zmęczony Ramos i z lekką kontuzją schodzi z boiska.

• Goetze ładnie minął trzech rywali i podaje do Rafinhi. Prawy obrońcy na ślizgu dośrodkowuje i Kraft pewnie łapie piłkę.

• Adrian Ramos powalczył z obrońcą i rzut rożny dla gospodarzy

• A kibice Bayernu wznieśli sektorówkę przedstawiającą puchar za zdobycie mistrzostwa Niemiec.

• GOOOOLLL!!! Goetze wyprowadza piłkę i zagrywa do Riberiego. Francuz idealną podcinką nad Kraftem zdobywa bramkę i 3:1 dla bayernu!

• Dobra akcja Bayernu Prawym skrzydle. Rafinha do Lahma, ten do Goetzego. Młody Niemiec posyła piłkę wysoko nad bramką Krafta.

• Piłkarze Bayernu podkręcili tempo, czy Berlińczycy wytrzymają tempo?

• A Adrian Ramos Zdobył 16. bramkę w tym sezonie bundeslidze i zrównał się z Robertem Lewandowskim w tej klasyfikacji.

• Zmiana w drużynie Herthy. Czy piłkarze z Berlina powalczą jeszcze o chociażby punkt w dzisiejszym spotkaniu?

• Żółta kartka dla Pekarika

• Faulowany Goetze 40 metrów od bramki rywali. Piłkarze Herthy rozdrażnili Bayern.

• GOOOOL! Adrian Ramos fenomenalną podcinką pokonuje Neuera, który rzuca się w prawy róg bramki Czyżby były jeszcze emocje w Berlinie?

• Rzut Karny!!! Rafinhaprzytrzymał rywala

• Pierwsza zmiana w Herthcie. Niemeyer za Kobiashvilego.

• Zmiana środkowych pomocników. Pep Guardiola wykorzystał wszystkie zmiany. Jos Luhukay nadal pozostawia na boisku wyjściową jedenastkę.

• Stały fragment gry, Kross wrzuca z bocznej strefy boiska, piłka dolatuję do Alaby, a ten z powietrza. Piłka 3 metry nad bramką.

• Za Robbena wchodzi Ribery, a za Mullera Mandzukić, który walczy o koronę króla strzelców.

• Podwójna zmiana w Bayernie. Guardiola wprowadza świeżych zawodników.

• Hertha - Bayern MonachiumHertha - Bayern MonachiumHertha - Bayern Monachium

• Schulz pociągnął przez 40 metrów i uderzył jednak niecelnie.

• A Bayern robi swoje i spokojnie prowadzi grę. Hertha posiada za mało argumentów.

• Zaczynamy. Druga połowa właśnie się rozpoczęła.

• Komentarz do pierwszej połowy? Bayern przeważa nad rywalami i spokojnie jedzie po swój 24. tytuł mistrza Niemiec w swojej historii. Hertha bez pomysłu na grę.

• Koniec pierwszej połowy. Bayern pewnie dąży po swój drugi z rzędu tytuł mistrzowski.

• Pachniało golem. Boateng posyła długą piłkę do Mullera, ten próbuje loba, i piłka mija bramkę strzeżona przez Krafta.

• Muller ładnie do Robbena nad głowami obrońców, ten próbuje odegrać mu z powrotem piłkę, jednak obrońcy połapali się i koniec akcji.

• Hertha - Bayern

• Poprzeczka! Piłkarze Bayernu zagrali jak na treningu. Wrzutka w pole karne, Goetze główką do Mullera, ten strzałem głową w poprzeczkę!

• Brak komunikacji międzi Alabą, a Neuerem. Gospodarze nie umieli wykorzystać błędu gości i piłka wybita na aut.

• Teraz Ramos popędził na lewym skrzydle i wrzucił. Piłka nieco za wysoka i Skjelbred nie dochodzi do piłki.

• Piękna akcja Bayernu. Kross prostopadle do Robbena, ten wrzuca, Mario Goetze nie dosięga do piłki i obrońca wybija na rzut rożny. Szybko wykonany korner i Bawarczycy znowu przy piłce.

• Boateng wrzuca w pole karne, Muller przyjmuję klatką, ale gospodarze poradzili sobie z Niemcem.

• Na razie Adrian Ramos nie widoczny, ale koledzy z zespołu nie pomagają mu w akcjach ofensywnych i szybko przegrywa rywalizację z stoperami Bayernu.

• Piłkarze Bayernu spokojnie wymieniają piłkę na połowie Herthy, a gospodarze bezradnie biegają za piłką/.

• Rzut rożny dla Herthy. Czyżby gospodarze się obudzili?

• Hertha - BayernHertha - Bayern

• GOOOLLL!! Mario Goetze! Robben wrzuca miękko na 6. met, tam do piłki dochodzi Goetze i mamy 2:0

• Bardzo aktywny od pierwszej minuty jest Robben. Wydaję się, że kwestią czasu jest, kiedy padnie kolejna bramka dla Bayernu.

• Teraz Alaba wpada w polu karnym, jednak gwizdek arbitra milczy.

• Ależ podanie prostopadłe do Goetze, Niemiec nie spodziewał się, że piłka tak łatwo przejdzie linię obrony i nie wykorzystał okazji.

• GOOOOOL!!! Kroos dopada do odbitej piłki i z 12. metra nie ma problemu z pokonaniem brakarza.

• Tak jak można było przypuszczać, Bayern posiada od początku przewagę.

• Piłkarze Herthy rozpoczynają ze środkowej części boiska. Zaczynamy!

• Ławka rezerwowych Bayernu: Tom Starke, Claudio Pizarro, Franck Ribery, Mario Mandzukić, Daniel van Buyten, Xherdan Shaqiri. Co oznacza, że Robert Lewandowski ma szansę dogonić Chorwata w klasyfikacji strzeleckiej.

• W dzisiejszym meczu, w drużynie Bayernu, nie zobaczymy kontuzjowanych Holgera Badstubera i Thiago Alcantary. W drużynie Herthy nie wystąpi Sebastian Langkamp, z powodu uzbierania odpowiedniej ilości żółtych kartek.

• Bayer ma szanse poprawić swój wynik przed roku i zostać mistrzem Niemiec 7 kolejek przed zakończeniem sezonu. Czy piłkarze obleją dzisiaj piwem Pepa Guardiolę? Początek spotkania za niecałe 25 minut.