0

Japonia

1

• Za uwagę dziś już dziękuje. Zapraszam na kolejne spotkania w ramach Igrzysk Olimpijskich. Trzymając jednocześnie kciuki za Polskich sportowców.

• Cóż... młodzież Hiszpańska tragicznie zaczyna turniej. Wyraźną postacią w tym meczu był De Gea który uratował i tak rozmiary porażki. Nagai robił z defensywą co tylko chciał. Oby kolejne mecze były ciekawsze i owocowały w większą ilość bramek.

• Sensacyjnie kończy się spotkanie w Glasgow. Hiszpania przegrywa 0-1

• Mata robi co może... dośrodkowanie za dośrodkowaniem

• Szybka akcja w drugą stronę. Gonda dziś jednak nieomylny.

• Faul w środku boiska, ale przywilej korzyści dla Japonii

• Yamaguchi mógł przypieczętować zwycięstwo. Sama na sam z bramką piłka odbija się od piszczela.

• ostatnie ataki podopiecznych Milli. Sędzia dolicza 4 minuty

• Faul taktyczny. Żółta kartka dla Alvaro Domingueza

• De Gra broni wyniki! Nagai zaprzepaszcza 100% szansę na 2-0

• Zmiana w Japonii Yamamura pojawia się na boisku. Opuszcza je Ohgihara

• Gonda popisuje się umiejętnościami dryblingu.

• Tuż przy linie końcowej boiska małe spięcie. Japonia chiał ukraść kilka sekund.A. Dominguez nie wytrzymał, obyło się jednak bez kartki

• Dobre dośrodkowanie Nagai. Niestety błąd w przyjęciu piłki.

• Mocno niecelnie Iberyjczycy

• Faul Saito. Do bramki około 25m.

• Tello za Koke. Hiszpania musi przyspieszyć.

• Wrzutka w pole karne. Po raz kolejny czujny w bramce Gonda

• Monotya i Mata rozpędzają ataki. Gonda jednak na posterunku.

• Kolejny atak Hiszpanów. Tym razem pokaz gry prostopadłej. Szkoda że pokaz nieskuteczny.

• Jak lew Mata walczy o piłkę w polu karny. Piłka jednak od bramki

• Niedokładna gra Japończyków pod bramką golkipera Manchesteru United.

• Sakai powraca na boisko. Widać nic groźnego mu się nie stało.

• Leży na boisku Sakai.

• Złe dośrodkowanie Hiszpanów. Gonda trzyma piłkę w rękach.

• Pressing się opłacił. Aut w okolicy pola karnego

• Pressing Hiszpanów, role się odwróciły, teraz to oni gonią za piłką.

• Tymczasem w Newcastle Meksyk nadal remisuje z Koreą Płn. A wieczorem Brazylia podejmie Egipt

• Idealnie w pole karne wchodzi Montoya. Brakło jednak ostatniego podania.

• Hiszpanie mocno pogubieni. Gra nie specjalnie im się klei. Japonia co jakiś czas groźnie atakuje na bramkę.

• Zmiana wśród Hiszpanów Romeu za Isco

• Kolejna kartka. Rezerwowy Japonii - Saito upominany przez Amerykanina

• Kiyotake atakuje prawą stroną, mija dwóch Hiszpanów i ponownie piłka minimalnie obok prawego słupka.

• Nagai po raz kolejny oddaje strzał na bramkę Hiszpanii. Piłka o minimetry mija prawy słupek. Pachnie bramką.

• Wchodzi na boisko Herrera

• Nagai wychodzi z piłką poza boisko. Idealna akcja z prawej strony i podanie Kiyotake mogło się podobać.

• Kolejna akcja Japonii. Widać nie będą się tylko bronić.

• Dlaczego na IO w Londynie nie grają Niemcy,Włochy,Holandia itd..? - Bo do turnieju IO także są kwalifikacje w każdej strefie piłkarskiej

• Kolejny słaby Corner Japończyków. Hiszpanie ponownie konstruują wolną akcję ofensywną.

• Higashi mocno uderza na bramkę. De Gea jednak paruje na corner

• Widać że obraz gry Hiszpanii się nie zmieni, nadal królują podania. Japonia jakby odważniej atakuje wysoko pressingiem

• Pierwsze groźne ataki Hiszpanii

• Pierwsza zmiana w Japonii, schodzi strzelec gola

• Zaczynamy II Połowę

• Większość kibiców i bukmacherów Hiszpanię stawiają w gronie faworytów do złotego medalu. Japonia jednak dziś staje na wyżynach sportowych i prowadzi. Takashi Sekizuka za pewne będzie chciał bronić wyniku. Nie jestem jednak pewien czy w grze z Hiszpanią będzie się to opłacało

• Pierwsze kilka minut dosyć nudne. Miejmy nadzieje że stracona bramka poruszy Hiszpanów, i w II połowie będzie tylko ciekawiej

• Koniec Pierwszej połowy 0-1 dla Japonii.