3

Włochy

0

• Dziękuje za wspólnie przeżyte emocje i zapraszam na kolejne relację LIVE w naszym serwisie!

• Hiszpania pokonuje Włochów całkowicie zasłużenie! Mistrzowie Świata z 2006 roku nie mogli zagrozić hiszpańskiej defensywie. Królem dzisiejszego meczu zdecydowanie był Isco, który zagrał cudowne zawody! Dzięki temu zwycięstwu Hiszpania przesuwa się na pierwsze miejsce w tabeli!

• Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

• Jeszcze znakomita okazja Gabiadiniego, ale David De Gea jest dzisiaj nie do pokonania.

• Najlepszy zawodnik dzisiejszego meczu - Isco schodzi z boiska! A na murawie pojawia się David Villa, który wraca do kadry po długiej przerwie!

• Dobry strzał Marco Verattiego, ale równie dobrze broni David De Gea.

• Włosi mimo dużych umiejętności nie potrafią zagrozić bramce De Gei. Atakują kompletnie bez pomysłu przez co łatwo można odebrać im piłkę.

• Zmiana także we Włoszech. Manolo Gabbiadini melduje się na boisku, a schodzi z niego Ciro Immobile.

• Marco Asensio zmieniony przez Saula Nigueza.

• Sergio Ramos podłączył się do akcji ofensywnej. Wyłożył idealną piłkę do Moraty, który musiał tylko dostawić nogę. To już jest pogrom!

• GOOOOOOOOL! Alvaro Morata dobija Włochów i mamy już 3:0!

• Alvaro Morata powstrzymany przez Leonardo Bonucciego. Napastnik Chelsea wychodził do sytuacji sam na sam!

• Zmiana także w Hiszpanii. Alvaro Morata zmienia Andresa Iniestę.

• Od razu Eder zmienia Andree Belottiego. Czyli mamy podwójną zmianę w ekipie Włoch.

• Federico Bernardeschi zmienia Antonio Candrevę.

• Isco cudownie przerzuca na prawą flankę gdzie popędził Dani Carvalaj. Obrońca Realu wyszedł na dogodną pozycję ale Buffon potrafi ratować drużynę w takich sytuacjach.

• Strzał Antonio Candrecy okazuje się zbyt słaby aby zagrozić golkiperowi Hiszpanii.

• Świetna składna akcja Hiszpanów. Marco Asensio wychodzi na dobrą pozycję ale zostaje zablokowany przez defensywę gości.

• Świetny strzał Marco Asensio! Zabrakło dosłownie kilku centymetrów!

• Andrea Belotti uderza nad bramką! Napastnik Torino nie trafia z 5 metra!

• Włosi rozpoczęli drugą połowę z dużym animuszem, ale nie potrafią stworzyć groźnej sytuacji.

• Pierwszy rzut rożny w drugiej połowie. Hiszpanie nie potrafili jednak go wykorzystać.

• Wracamy po przerwie! Czy Włosi dadzą radę się podnieść?!

• Wyniki dzisiejszych meczów eliminacji Mundialu w Rosji: Albania 2:0 Liechtenstein Finlandia 1:0 Islandia Gruzja 1:1 Irlandia Serbia 3:0 Macedonia Chorwacja 0:0 Kosowo - przerwane przez złe warunki atmosferyczne Izraell 0:0 Macedonia * Ukraina 2:0 Turcja * Walia 0:0 Austria *

* jeszcze trwają

• Hiszpania po dwóch golach Isco prowadzi z Włochami. Sama gra obu drużyn jednak nie zachwyca. Jak na dwie potęgi światowego futbolu nie oglądamy meczu, który by mógł zachwycić. Może po przerwie będzie dużo lepiej.

• Koniec pierwszej połowy!

• David De Gead spokojnie wyłapuje dośrodkowanie Włochów.

• Andreas Iniesta podaje do Isco. Pomocnik Realu Madryt minął Bonucciego, jednocześnie schodząc na lewą nogę. Uderzył po długim słupku i mamy 2:0!

• GOOOOOOL! Isco razy dwa!

• Dani Carvajal niecelnie uderza na bramkę! Zabrakło niewiele!

• Włosi grają dzisiaj bardzo chaotycznie. Jak na mecz dwóch światowych potęg to mecz nie jest najwyższych lotów.

• Isco próbował indywidualnie przerwać szeregi obrony Włochów. Robi to jednak nieskutecznie.

• Zamieszanie w polu karnym Hiszpanii, ale obrona gospodarzy świetnie radzi sobie i wybija piłkę.

• To powinien być gol! Gerard Pique nie trafia w bramkę z 5 metra!

• Włosi marnują 100% okazje! David De Gea znakomicie broni strzał głową z bliskiej odległości Bellotiego! Było bardzo blisko!

• Próba szybkiego kontrataku Włochów nieudana. Niedokładne dośrodkowanie skrzydłowego Italii.

• Isco powtórzył strzał Ramos sprzed kilku minut tylko robi to idealnie! Już w 14 minucie Hiszpania wychodzi na prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOL! Isco zdobywa cudowną bramkę z rzutu wolnego!

• Leonardo Bonucci fauluje rywala przed swoim polem karnym i za to otrzymuje żółty kartonik!

• Pique wyjaśnia sytuacje po dośrodkowaniu Candrevy.

• Sergio Ramos uderza z wolnego tuż nad poprzeczką.

• Faul tuż przed polem karnym Włochów! Do bramki jest około 18 metrów! Będzie bardzo duża szansa na strzelenie gola.

• Hiszpania zaczyna swoją znaną i lubianą taktykę. Wymieniają bardzo dużo podań, ale na razie obrona gości jest bardzo dobrze zorganizowana.

• Marco Verratti już na początku meczu ukarany żółtą kartką. Piłkarz PSG bardzo brzydko fauluje rywala.

• No i ruszyli! Trzymajmy kciuki za świetny mecz!

• Sędzia wyprowadza obie drużyny na boisku! Czekamy na hymny obu Państw!

• Kibice kadry narodowej Hiszpanii liczą na młodziutkiego Marco Asensnio. Piłkarz Realu jest w coraz lepszej formie i jego gra może mieć duży wpływ na grę drużyny.

• Cała piłkarska Europa czeka na ten pojedynek. Z niecierpliwością czekamy na pojedynki niektórych zawodników. Mierzyć się będzie świetna defensywa z świetną ofensywą. Już ostrzymy sobie zęby na ten mecz!

• Skład reprezentacji Hiszpanii!

• Skład reprezentacji Włoch!

• Zapowiada się na prawdę ekscytujące widowisko. Spotykają się przecież drużyny, które w swojej historii zdobył już mistrzostwo świata. Obie ekipy idą łeb w łeb w walce o awans. Mają bowiem na koncie po 16 punktów.

• Dobry wieczór Państwu! Czas na kolejne emocje związane z Eliminacjami do Mundialu w Rosji! Na relację LIVE z meczu Hiszpania - Włochy zaprasza Bartłomiej Modzelewski!