0

Borussia Dortmund

4

• Sędzia zakończył spotkanie. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje w serwisie Ekstraklasa.net

• Piszczek bardzo precyzyjnie dośrodkował na głowę Sebastiana Kehla, ale ten minimalnie obok bramki.

• Perisic precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego pośredniego zdobył bramkę na 0:4.

• Gooooooooooooooool Perisic!

• Prostopadłe zagranie Piszczka do Barriosa, a ten powstrzymany przez obrońcę wślizgiem. Piłkę złapał bramkarz i mamy rzut wolny pośredni.

• Schodzi Marc Heider, a zastąpił go Tim Wulff.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Boisko opuścił Shinji Kagawa, a za niego Ilkay Gündogan.

• Boisko opuścił Sofien Chahed, a za niego Jakob Sachs.

• Dokładne dośrodkowanie Perisica wprost na nogę Barriosa, który nie zwykł marnować takich okazji.

• Goooooooooooooool Lucas Barrios!

• Rzut wolny dla gospodarzy. Kazior dośrodkowywał i pewnie piłkę wyłapał Langerak.

• Dośrodkowanie Leitnera wpadło wprost pod nogi Sebastiana Kehla, ale ten nie trafił do bramki gospodarzy.

• Świetna okazja dla zespołu gości. Piszczek próbował strzału po tem było jeszcze kila strzałów na bramkę, lecz wszystkie zablokowane.

• Moritz Leitner faulował w środku boiska.

• Schodzi Lewandowski, a za niego Barrios.

• Ryzykowne zagranie jednego z obrońców gospodarzy w stronę bramkarza, lecz ten ubiegł "Lewego"

• Na spalonym Marc Heider.

• Już wstał i powraca do gry.

• Na boisku leży jeden z zawodników gospodarzy.

• Herrmann faulował Perisica, ale obyło się bez kartki.

• Dośrodkowanie Błaszczykowskiego wprost na głowę Hummelsa, lecz ten bardzo niecelnie uderza na bramkę strzeżoną przez Jensena.

• Dużo chaosu w poczynaniach obu ekip. Lepiej w tym chaosie odnajdują się goście.

• Szybkie zagranie z głębi pola do Lindnera, ale ten źle przyjął piłkę.

• Bardzo dobrze Kehl podał na skrzydło do Perisica, a ten bez zastanowienia uderzy, lecz piłkę w ostatnim momencie wybił głową obrońca.

• Świetne prostopadłe podanie do Lindnera, ale szybko doszedł do niego Subotic i zablokował jego zagranie.

• Dobra okazja gospodarzy. Chahed próbował prostopadłej piłki, ale zawodnik był na spalonym.

• Rzut wolny, ale kiepsko wykonany przez Schmelzera.

• Faulowany tuż przed polem karnym Moritz Leitner.

• Od razu polska akcja. Błaszczykowski podawał do Piszczka, ale jego dośrodkowanie wybija obrońca.

• Drugą połowę rozpoczęli zawodnicy Borussii Dortmund. Obie drużyny bez zmian.

• Sędzia zakończył pierwszą część spotkania.

• Dużo niedokładnych podań w środku pola w wykonaniu obu drużyn.

• Lewandowski faulował Kaziora.

• Rzut wolny dla gospodarzy. Strzał Kaziora dobrze broni Langerak.

• Świetnie przy piłce utrzymał się "Lewy" zagrał do Schmelzera, ale ten bardzo niedokładnie próbował zagrać w pole karne.

• Dobra akcja prawym skrzydłem w wykonaniu Kuby, ale jego dośrodkowanie zablokowane.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Błaszczykowskiego, ale dobrze interweniują obrońcy.

• Perisic próbował strzału z dystansu, ale zablokował go Patrick Herrmann.

• Borussia spokojnie rozgrywa piłkę w środku boiska.

• Tym razem okazja dla gospodarzy strzał Lindnera po rykoszecie broni Langerak.

• Próba długiego podania po rzucie wolnym do Lewego, ale polak źle przyjął piłkę i nie było zagrożenia pod bramką Jensena.

• Faulowany w środku boiska Błaszczykowski.

• Już wszystko w porządku i Piszczek wraca na boisko.

• Na boisku leży Łukasz Piszczek po zderzeniu głową.

• Chwile później mogło być 0:3, ale dobrej sytuacji nie wykorzystał Kagawa próbując lobować bramkarza gospodarzy.

• Kontra gospodarzy. Z przed pola karnego strzelał Jaroslaw Lindner, ale pewnie broni Langerak.

• Podanie Łukasza Piszczka z pod linii końcowej pewnie wykorzystał Kagawa.

• Goooooooooooool! Kagawa!

• Na razie dużo chaosu w środku pola.

• Kagawa minął jednego zawodnika, próbował zagrać prostopadłą piłkę do Błaszczykowskiego, ale szybszy był bramkarz.

• Strzału z przewrotki próbował Perisic, ale niecelny strzał wpadł pod nogi Lewandowskiego, a ten nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce gospodarzy.

• Goooooooooool! Robert Lewandowski!

• Próba prostopadłego podania do Kagawy, ale podanie zbyt mocne.

• Pierwsza akcja gospodarzy, Lindner wyszedł na dobrą pozycję i oddał strzał w kierunku bramki strzeżonej przez Langeraka.

• Dortmundczycy próbują rozegrać jakąś ciekawą akcję, ale na razie podania są bardzo niedokładne.

• Borussia zepchnęła do defensywy gospodarzy. Strzału z dystansu próbował Leitner, ale jego strzał został zablokowany.

• Po za trójką Polaków z Borussi w zespole Holstein Kiel gra dwóch zawodników mających polskie obywatelstwo. A są to: Rafael Kazior i Jaroslaw Lindner.

• Mecz rozpoczęli gospodarze.

• Zawodnicy już wchodzą na murawę.

• Za pięć minut początek spotkania.

• Faworytem meczu jest oczywiście Borussia Dortmund, ale ich dzisiejszy rywal sprawił już w tej edycji Pucharu Niemiec kilka niespodzianek. Czwartoligowiec zdążył wyeliminować już m.in. Energie Cottbus, MSV Duisburg (2. Bundesliga) oraz FSV Mainz (Bundesliga).

• Borussia Dortmund: Roman Weidenfeller, Felipe Santana, Antonio da Silva, Kevin Großkreutz, Chris Löwe, Ilkay Gündogan, Lucas Barrios.

• Holstein Kiel: Karsten Fischer, Kevin Schulz, Tim Wulff, Marco Steil, Jakob Sachs, Niklas Jakusch, Fabian Wetter.

• Poznaliśmy już pierwsze jedenastki. Teraz czas na rezerwowych.

• Witam w relacji LIVE z meczu Pucharu Niemiec pomiędzy Holstein Kiel, a Borussią Dortmund.