Inter Mediolan

1

AC Milan

1

• Remis wydaje się sprawiedliwym wynikiem dla obu drużyn, który jednak nic nie zmienia w ligowej tabeli. To wszystko na dziś - dziękuję za uwagę, żegnam się - Damian Wolski!

• Kolejna zmiana w Interze - Kuzmanović wchodzi na boisko, a opuszcza je Alvarez

• Pozostało już tylko 20 minut - któraś z drużyn zdobędzie bramkę na wagę 3 punktów?

• GOL! Ezequiel Schelotto strzela bramkę po dośrodkowaniu Nagatomo.

• Pierwsza zmiana w Interze - Schelotto zastępuje Cambiasso

• Samir Handanović kolejnym zawodnikiem "Nerazzurich", który ucierpiał po starciu tym razem z Mario Balotellim

• Rodrigo Palacio ucierpiał w starciu z Mexesem, i musi na chwilę opuścić murawę

• Od początku drugiej połowy lepsza gra Interu. Podopieczni Andrei Stramaccioniego przeważają na boisku

• Świetna okazja Guarina po dograniu Palacio, ale jeszcze lepiej zachował się Abiatti, i obronił strzał byłego piłkarza FC Porto

• Kolejna dobra akcja Milanu prawym skrzydłem, ale Muntari nie popisał się uderzeniem po dośrodkowaniu Boatenga

• Montolivo fauluje tuż przed polem karnym Rodrigo Palacio, i sędzia pokazuje mu żółty kartonik.

• I już piłkarze Interu rozpoczęli drugą połowę spotkania! Uda im się odrobić stratę?

• Paolo Mazzoleni zakończył właśnie pierwszą połowę - jak na razie lepszym zespołem jest Milan, który prowadzi 1-0 po bramce Stephana El Shaarawy'ego w 21 minucie

• Po raz kolejny Inter zawdzięcza Handanovicowi, że nie stracili drugiej bramki. Przed kolejną okazją Balotelli po dośrodkowaniu Matti de Sciglio

• Balotelli po raz kolejny marnuje okazję, tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego El Shaarawy'ego! Świetna interwencja Samira Handanovicia na linnii bramkowej

• Dobra akcja prawym skrzydłem Palacio, ale nie było nikogo wśród graczy Interu, kto mógłby wykończyć jego dośrodkowanie

• W odpowiedzi Stephan El Shaarawy, ale spokojnie interweniował Handanović. Młody Włoch gra dziś po raz 50. w Serie A.

• Strzelał Antonio Cassano, ale prosto w Cristiana Abiattiego

• Pierwszy strzał dziś, ale obok bramki uderzył Muntari

• Paolo Mazzoleni gwizda po raz pierwszy dziś, i zaczynamy spotkanie!

• Paolo Mazzoleni będzie arbitrem dzisiejszego pojedynku, który rozpocznie się już za chwilę. Kto zwycięży, Inter, czy Milan?

• Mario Balotelli Mario Balotelli pomoże dziś Milanowi odnieść zwycięstwo?

• Dzisiejszy pojedynek jest również bardzo ważny dla układu tabeli - Inter i Milan rywalizują o 3 pozycję, która daje udział w przyszłorocznej Lidze Mistrzów.

• W kadrze Milanu znalazł się Bartosz Salamon, który nie tak dawno rozpoczął treningi z całą kadrą. Szanse na debiut dla Polaka są dziś jednak bardzo małe.

• Statystyki przed dzisiejszym spotkaniem są na korzyść Milanu - "Rossoneri" wygrywali 108-krotnie, natomiast Inter 98 razy. Z drugiej strony jednak, Inter triumfował w ostatnich 3 spotkaniach pomiędzy obiema drużynami.

• Dobry wieczór! Rozpoczynamy relację live z 279. derbów Mediolanu. Choć warunki pogodowe nie pomagają dzisiaj organizatorom, to jednak stanęli oni na wysokości zadania, i spotkanie dojdzie do skutku