AC Milan

2

• Dziękuję za uwagę.

• Juventus wraca na szczyt po pamiętnej aferze Calciopoli. Tytuł nr. 28 dla Juve stał się faktem.

• Inter zrównuje się punktami z Napoli, ale nie poprawia to ich sytuacji w walce o LM.

• A więc znamy mistrza Włoch, którym jest Juventus. Na San Siro zaś, świetne widowisko. Inter podniósł się z kolan i potrafił przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść!

• Koniec meczu! Inter - Milan 4:2!

• Koniec meczu w Trieście. Juve wygrywa 2:0.

• Jeszcze Cambiasso, ale obok bramki! Juventus świętuje już na stadionie w Trieście!

• 3 minuty doliczone do tego meczu.

• Uderzenie Maicona palce lizać!

• To już chyba pewne! Znamy mistrza Włoch w sezonie 2011/12, a jest nim Juventus! Milan nie zdąży już strzelić trzech bramek.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! MAICOOOOON!!! Niesamowite uderzenie, które rzuca Milan na kolana!

• Sneijder schodzi, a za niego Cordoba, który rozegra ostatni mecz na San Siro w barwach Interu!

• 3 bramki w derbach, to nie lada wyczyn. Przed Milanem teraz także nie lada wyczyn! Jeśli chcą zachować nadzieje na Scudetto muszą strzelić dwie bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! MILITOOOOOOOOOO!!! HAT-TRICK ARGENTYŃCZYKA!

• Rzut karny dla Interu. Ręką zagrywał Nesta!

• Schodzi Muntari, w jego miejsce Cassano.

• Spóźniony van Bommel.

• Zmiana w zespole Interu. Boisko opuścił Alvarez, za niego Pazzini.

• WIADOMOŚCI Z DRUGIEGO MECZU: Samobójczy gol zawodnika Cagliari i mamy 2:0 dla Juve

• Sneijder znów straszy sprzed pola karnego, ale znów Amelia. Za dużo miejsca ma Holender w środku pola.

• Sneijder uderzył podkręconą piłkę, Amelia na posterunku!

• Świetna akcja kombinacyjna Milanu! Piłkę wymienili Nocerino i Boateng, a z 12. metrów strzelał Abate. Dobrze jednak Julio Cesar!

• Robinho przyjął piłkę klatką piersiową w polu karnym i szybko oddał strzał. Piłka szybuje jednak wysoko ponad bramką.

• Rozgrzewa się Antonio Cassano.

• Szansę na strzał miał Muntari, ale za długo przymierzał się do uderzenia i znalazł się w trudnej pozycji.

• Akcja Interu, ale strzał Milito blokuje Yepes.

• Yepes znalazł się w polu karnym Interu i oddał strzał głową, jednak niecelnie!

• Zmiana w zespole Nerazzurrich. Schodzi Guarin, za niego Obi.

• Robingo indywidualnie wchodzi w pole karne i uderza na bramkę Cesara, ten jednak dobrze interweniuje!

• Strzał Maicona z dystansu, ale równie nieudany jak wcześniejsze uderzenie Ibry.

• Dobry atak pozycyjny Rossonerich wykończony strzałem Ibrahimovicia z półwoleja. Uderzenie jednak bardzo słabe.

• Alvarez ukarany żółtą kartką.

• Muntari po rzucie rożnym blisko strzelenia bramki! Piłka minimalnie obok słupka!

• Żółta kartka dla Ibry.

• Boateng zagrywa w pole karne do Abate, ten wzdłuż bramki po ziemi, ale blokowany.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! MILITOOOO! Potężny strzał z rzutu karnego!

• Rzut karny dla Interu! Abate fauluje Milito!

• Pada Samuel w polu karnym, gwizdek sędziego milczy!

• Sneijder potężnie uderza z 40. m. i sprawia wiele problemów Amelii, który szczęśliwie interweniuje!

• 22. gol Ibry w tym sezonie Serie A.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! IBRAHIMOVIC!! Ibra szybkim zwodem wchodzi w pole karne i nie daje szans bramkarzowi Interu!

• Zaczynamy drugą połowę!

• Żółtą kartką był ukarany jeszcze Julio Cesar.

• Chwila na ochłonięcie i wracamy za moment!

• Koniec pierwszej połowy spotkania! Niesamowite widowisko na San Siro!

• Ukarany także Zanetti.

• Zółta kartka dla Nocerino.

• 3 minuty dolicza sędzia do tej niezwykle emocjonującej pierwszej połowy!

• Bez szans był Julio Cesar przy tym uderzeniu. Nie pomogły nawet prowokacje przed strzałem pod adresem Ibrahimovicia.

• GOOOOOOOOOOLLLL!!!! Ibrahimovic!!! Zlatan nie myli się w tym sezonie z jedenastego metra!

• Powtórki pokazują, że nie powinno być jedenastki.

• Rzut karny dla Milanu! Boateng pada w polu karnym, ale wydaje się, że w piłkę trafił Julio Cesar!

• Milan zagościł na dłużej pod polem karnym Interu.

• Massimiliano Allegro już w pierwszej połowie był zmuszony dokonać dwóch zmian.

• Ibrahimovic strzela z bliska!! Julio Cesar nie daje się zaskoczyć!

• Tymi ofiarnymi interwencjami Abbiati kończy udział w tym meczu! Bramkarz czerwono-czarnych nabawił się kontuzji. Za niego Amelia!

• Przy pierwszej interwencji spora kontrowersja. Czy Abbiati wybił piłkę z linii, czy już zza? Nawet po powtórkach ciężko określić tę sytuację!

• Niesamowita sytuacja na San Siro! Cambiasso strzelał głową, niesamowicie interweniował Abbiati! Chwilę później strzał Snejdera znów ofiarnie broni golkiper Milanu!

• Van Bommel uderza sprzed pola karnego! Piłka po rykoszecie ląduje w rękach dobrze interweniującego Julio Cesara!

• Głupia strata Ibry, jego błąd efektownym wślizgiem naprawia Abate.

• Ryzykownie grał Maicon pod własną bramką, ale Julio Cesar wyjaśnia nieporozumienie.

• Niedobry początek tego meczu dla Rossonerich.

• Koniec meczu dla kontuzjowanego Daniele Bonery. Za niego wchodzi młody i niedoświadczony De Sciglio.

• Ależ widowisko na San Siro!

• Lucio pakuje piłkę do siatki, ale jest na spalonym! Wcześniej strzelał Sneijder, a jego strzał odbijał Abbiati.

• Nerwowo robi się poza linią boczną, a także na płycie boiska. Robinho wyrywa piłkę z rąk jednego z ludzi sztabu szkoleniowego Interu. Dochodzi do pierwszych spięć!

• Inter za ciosem! Guarin potężnie uderza z dystansu, piłka nieznacznie mija bramkę!

• GOOOOOOOOOOOLLLL!!! DIEGO MILITO! Błąd Mario Yepesa, który łamie linię obrony.

• Ależ okazja! Robinho dośrodkowuje z lewej strony w pole karne, do piłki dochodzi Ibrahimovic i z bliskiej odległości uderza ponad bramką!

• Mocne dośrodkowanie w pole karne Abbiatiego, ten jednak spokojnie wyłapuje piłkę.

• Sporo fauli w pierwszej fazie gry.

• W drugim meczu Juventus szybko strzela bramkę za sprawą Mirko Vucinica!

• Sneijder ostro potraktowany przez Muntariego, sędzia nie pokazał jednak żółtej kartki.

• Pierwsza akcja Milanu. Ibrahimovic zagrywa za linię obrony do Robinho, szybszy Julio Cesar.

• Zaczynamy wielkie Derby della Madonnina! Rozpoczynają niebiesko-czarni!

• Na San Siro słychać już hymn Interu, a piłkarze wychodzą na murawę. Już za moment początek wielkich emocji!

• Niesamowite oprawy kibiców obu drużyn na stadionie.

• Zapraszam do dyskusji na temat meczu i typowania wyników spotkania Inter - Milan.

• W trakcie naszej relacji będziemy śledzić wynik drugiego meczu mającego znaczenie w walce o Scudetto. Równolegle rozgrywane będzie spotkanie Cagliari - Juventus. Na pewno będę Was informował o najważniejszych informacjach z tego meczu.

• Ławki rezerwowych: Inter: Castellazzi, Cordoba, Ranocchia, Palombo, Obi, Pazzini, Zarate Milan: Amelia, Mexes, De Sciglio, Gattuso, Aqulani, Lopez, Cassano

Sędzia: Nicola Rizzoli

• Dziś bardzo emocjonujący dzień dla fanów piłki nożnej. W lidze angielskiej City pokonało Newcastle 2:0 i postawiło przedostatni krok w drodze po mistrzostwo kraju. Ostatni krok za to postawili zawodnicy Śląska Wrocław, którzy wywalczyli Mistrzostwo Polski. Na deser kolejny ważny mecz, tym razem w Serie A. Pierwszy gwizdek coraz bliżej!

• Składy obu drużyn: Inter: Julio Cesar; Maicon, Lucio, Samuel, Nagatomo; Guarin, Cambiasso, Zanetti; Sneijder, Alvarez, Milito.

Milan: Abbiati, Abate, Nesta, Yepes, Bonera; Nocerino, Van Bommel, Muntari; Boateng, Ibrahimovic, Robinho.

• Witam wszystkich na relacji LIVE z meczu derbowego pomiędzy Interem Mediolan, a AC Milan. Stawka dzisiejszego meczu jest większa niż zwykle, bo do końca sezonu we Włoszech tylko dwie kolejki. Milan potrzebuje wygranej aby zostać w grze o Scudetto, Inter potrzebuje punktów aby zachować szanse na awans do Champions League. Początek spotkania za niespełna 50 minut. Zapraszam!