Lazio Rzym

1

1 2 połowa

• Relację przeprowadzał Paruyr Tovmasyan. Dziękuję i życzę Wesołych Świąt.

• 3 punkty zostają na San Siro. Inter z 66 punktami "przeskakuje" Napoli, które przegrało z Palermo. Lazio zostaje na 4. miejscu, z punktem przewagi nad Udinese.

• Emidio Morganti gwiżdże po raz ostatni.

• Jeszcze tylko 50 sekund i Inter będzie mógł cieszyć się z ważnego zwycięstwa.

• Piłkarze gości mają ogromne problemy z utrzymywaniem równowagi. Przez co między innymi stracili drugą bramkę.

• Rocchi poślizgnął się w polu karnym, przez co piłka nie miała prawa trafić do adresata.

• Sędzia doliczył 5 minut do drugiej połowy.

• Rzut rożny dla Lazio. Pewnie ostatni. I zablokowany przez Zanettiego.

• Nieudana akcja Eto'o. Po czym kontrowali zawodnicy Lazio, jednak nie doszedł do piłki Rocchi.

• Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

• Miękko podawał Zarate do Rocchiego, który "szczupakiem" posłał piłkę obok bramki.

• Fatalnie poślizgnął się Dias, od rzutu rożnego Inter. Maicon centrował na głowę Marigi, ten uderza jednak nad bramką.

• Lazio ma jeszcze 5 minut na doprowadzenie do remisu.

• Kontratak Interu. Zbyt długo przyjmował piłkę Maicon. Uderzenie jednak groźne, Muslera końcówkami palców posyła piłkę na rzut rożny.

• Castellazzi wciąż utyka.

• Piłkarz Lazio w 10 już nie są tak groźni.

• Trzecia zmiana dla Lazio - pojawia się Rocchi.

• Holender Wesley Sneijder zmieniony przez Leonardo, w jego miejsce pojawia się Joela Chukwuma Obi.

• Dośrodkowanie Zarate przechwycił Mariga.

• Libor pokazał że jego nazwisko to nie przypadek:]

• WSPANIAŁE UDERZENIE KOZAKA Z 10 METRÓW Niestety dla kibiców Lazio trafia w poprzeczkę. Libor Kozak nie może w to uwierzyć.

• Nagatomo wywalczył rzut rożnym po czym ruchami ręki pokazuje kibicom, by coraz głośniej dopingowali.

• Strzał Eto'o z 8 metrów bez problemów wyłapuje Muslera.

• Zmiany w Lazio: Kozak za Floccariego i Brocchi za Bresciano.

• Siły wyrównane. Po obu stronach mamy 10 zawodników. Sytuacja wymarzona dla szybkich zawodników potrzebujących dużo miejsca na rozpędzenie się.

• Kolejna czerwona kartka, tym razem Stefano Mauri. Leżąc już na boisku kopnął od tyłu, biegnącego Japończyka Nagatomo.

• Na trybunach słychać okrzyki "LEO, LEO, LEO". Znajomo brzmiące okrzyki.

• Piłkarze Lazio nie "składają broni".

• STRZAŁ ZARATE Z 10 METRÓW. Jednak obok bramki. Było groźnie.

• Kolejny faul. Tym razem Bresciano.

• Pierwsza żółta kartka dla zawodnika Interu, faulował McDonald Mariga.

• Cambiasso wybija głową piłkę zagraną z rzutu rożnego.

• Ataki Lazio coraz groźniejsze.

• Głębokie dośrodkowanie i zaskoczony Diaz nie zdołał oddać strzału będąc 2 metry przed słupkiem.

• Groźna sytuacja po błędzie Lucio, ale jednak od rzutu rożnego Lazio.

• Nagatomo po indywidualnej akcji, uderza z 18 metrów. Jednak wprost w obrońców.

• Inter wychodzi na prowadzenie dzięki czujności Samuela Eto'o, który zdobył 20 bramkę w tym sezonie w Serie A.

• GOOOL!!!!! GOL! GOL! GOL! BŁĄD OBROŃCY LAZIO, KTÓRY POŚLIZGNĄŁ SIĘ, PIŁKĘ PRZEJĄŁ ETO'O I W SYTUACJI SAM NA SAM MINĄŁ DRYBLINGIEM MUSLERĘ. PÓŹNIEJ JUŻ WYSTARCZYŁO TYLKO SKIEROWAĆ PIŁKĘ DO PUSTEJ BRAMKI

• Dośrodkowanie Zarate zablokowane, jeszcze okazję miał Floccari, jednak źle przyjął.

• Kontuzjowany Stankovic opuszcza boisko, McDonald Mariga w jego miejsce.

• STRZAŁ SNEIJDERA W POLU KARNYM. Jednak zablokowany.

• Faula Zarate na Maiconie. Żółta kartka.

• Sneijder do Nagatomo, ten przewraca się na pograniczu pola karnego, jednak sędzia odgwizduje rzut rożny.

• Kolejne niecelne dośrodkowanie tym razem Lichtsteiner.

• Castellazzi wyszedł na drugą połowę więc miejmy nadzieję że już wszystko w porządku jeśli chodzi o bramkarza Interu.

• Strzelał Hernanes, jednak piłka odbija się od obrońców Interu i rzut rożny.

• Rozpoczynamy drugą część tego spotkania.

• Obie drużyny miały lepsze i gorsze minuty w pierwszej połowie, jednak remis ze wskazaniem na gospodarzy, którzy częściej utrzymywali się przy piłce.

• Luca Castellazzi opuszczał boisko lekko kulejąc z grymasem na twarzy. Teraz lekarze i masażyści będą mieli 15 minut na przywrócenie drugiego bramkarza do zdrowia.

• Koniec pierwszej połowy.

• Końcówka zdecydowanie pod dyktando gości.

• Rezerwowy bramkarz chyba jednak może kontynuować spotkanie.

• Uwaga. Niecodzienna sytuacja, dośrodkowywał skrzydłowy Lazio, piłkę wybijał Nagatomo, jednak Castelazzi zderzył się z zawodnikiem gości i zwija się z bólu.

• Morganti dolicza 2 minuty do regulaminowych 45.

• Jak widać po przebiegu spotkania strata Julio Cesara nie ma wielkiego wpływu na przebieg dzisiejszego meczu.

• Coraz częściej faulują goście.

• Ponownie Sneijder z rzutu wolnego tym razem podawał z 35 metrów. Jednak wprost w ręce Muslery.

• Faul Ledesmy na Sneijderze. Żółta kartka.

• Zawodnicy Interu "poczuli krew"...

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!! WESLEY SNEIJDER W SWOIM STYLU Z RZUTU WOLNEGO WSPANIAŁA BRAMKA HOLENDRA!!!

• Eto'o faulowany przed polem karnym. Doskonała okazja dla Sneijdera.

• Faulowany był Javier Zanetti.

• Javier Garrido faulował na żółtą kartkę.

• Sneijder prostopadle podawał do Samuela Eto'o, jednak zbyt mocno. Takimi zagraniami ciężko będzie przechytrzyć obrońców "Rzymian".

• Ponownie dośrodkowywał Zarate. Jednak skutecznie interweniowali obrońcy Interu.

• Maicon po wybiciu piłki głową został uderzony przez Biavę w głowę. Z rzutu wolnego rozpocznie pierwszy zmiennik Leonardo.

• Z ostrego kąta uderzał bohater akcji z 26. minuty Zarate, jednak Castellazzi wybronił ten strzał.

• Ledesma krótko rozgrywał rzut wolny.

• Lichtsteiner przypadkowo został uderzony przez Sneijdera w bok głowy.

• Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że po uzyskaniu prowadzenia "Błękitni" cofnęli się i próbują przerywać akcje Interu.

• Mimo braku zawodnika Inter wciąż częściej utrzymuje się przy piłce...

• Najpierw z dystansu strzelał Stankovic i został zablokowny, po czym uderzał Sneijder z 16 metrów i ponownie piłka nie trafiła do bramki. Muslera obronił strzał Holendra.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego dla Interu, jednak Ranocchia nie zdołał przeciąć lot piłki i trafić do bramki z 3 metrów, wciąż 0:1.

• No to mamy emocje na San Siro!

• GOOOOOOOOOOOL!!! POSZKODOWANY MAURO ZARATE BEZBŁĘDNIE WYKONUJE RZUT KARNY!!!

• Rezerwowy bramkarz w miejsce Diego Milito.

• W sytuacji sam na sam Zarate zostałfaulowany, przez Julio Cesara. SĘDZIA WSKAZUJE NA 11. I POKAZUJE CZERWONĄ KARTKĘ DLA JULIO CESARA.

• Fatalny błąd Lichtsteinera, który na trafił w piłkę. Strzelał Eto'o i jego strzał zablokowany.

• Stankovic to w ostatnim czasie ekspert od pięknych strzałów z dystansu.

• Dośrodkowywał Eto'o do Stankovica, który oddał strzał z 16 metrów, jednak, nieczysto i piłka poleciała wysoko nad bramką.

• Do tej pory mecz całkiem wyrównany. Jednak przy piłce częściej utrzymują się "Mediolańczycy".

• Niedokładnie podawał Eto'o, dlatego też Mark Bresciano nie miał problemów z zablokowaniem tego podania w środku pola, jednak wkrótce po tym zawodnicy Lazio także stracili piłkę.

• W pole karne wdarł się Zarate, jednak obrońcy Interu zablokowali Argentyńczyka.

• Dośrodkowanie Maicona trafia jednak w ręce bramkarza Lazio.

• Przez większość czasu Inter rozgrywa akcje atakiem pozycyjnym.

• Strzał głową Diaza z kilku metrów skierowany jednak obok bramki.

• Maicon w swoim stylu prowadzi piłkę podaje do Milito, ten jednak nie zdołał dojść do tej piłki. Piłka trafiła w ręce Urugwajczyka Muslery.

• Strzelał Mauri, jednak wprost w Lucio, który przez moment miał problemy z orientacją.

• Prostopadle podawał Mark Bresciano, jednak świetną interwencją Stankovic zażegnał niebezpieczeństwo.

• Strzał Eto'o z 18 metrów obok słupka bramki strzeżonej przez Fernando Muslerę.

• Strzał Zarate wybroniony przez Julio Cesara. Przez moment było groźnie.

• Poślizgnął się Sneijder, przez co podanie Eto'o nie trafiło do adresta.

• Wrzutka z rzutu wolnego zablokowana przez Sergio Floccari.

• Faulowany Maicon. Od rzutu wolnego Inter.

• Sędzia Morganti rozpoczął spotkanie.

• Na stadionie słychać hymn Interu Mediolan. Zawodnicy już na boisku.

• W przypadku zwycięstwa gości, Lazio zrównałoby się punktami z Interem, który ma 63 punkty.

• Obie drużyny mają nikłe szanse na mistrzostwo, lecz stawką spotkania będzie awans do Ligi Mistrzów bez kwalifikacji.

• Dzisiejsze spotkanie będzie sędziował Emidio Morganti.

• Już za 10 minut rozpocznie się spotkanie Interu z Lazio w ramach 34. kolejki włoskiej Serie A. Relację przeprowadzać będzie Paruyr Tovmasyan.