• Lang faulował Finnbogasona na linii pola karnego. Arbiter długo się zastanawiał i wskazał w końcu na rzut wolny

• Delikatny strzał Szalaia. Golkiper Islandii nie miał prawa tego puścić

• Adam Nagy ukarany żółtą kartką

• Arbiter doliczył aż 4 minuty

• Gol samobójczy Islandczyka, ale duży udział miał przy nim Nemanja Nikolić. Napastnik warszawskiej Legii dośrodkował bowiem w pole karne. A nadlatującą piłkę do własnej bramki skierował już Saevarsson

• Węgrzy nie rezygnują. Teraz do przodu popędził Guzmics. W starciu z Finnbogasonem wywalczył rzut wolny

• Kadar dwukrotnie dośrodkowywal zza pola karnego. Po pierwszym piłka od razu wróciła pod jego nogi, natomiast drugie podanie zakończyło się ucieczką piłki za linię końcową

• Bode strzał z bliska. Prosto w ręce golkipera Islandii

• Strzał po kornerze dla Węgier został zablokowany.

• To mógł być gol dla Węgier. Po dośrodkowaniu Dzsudzsaka, piłka samotnie przemierzyła pole karne. Lang nie zdołał jednak do niej dobiec.

• Kolejna zmiana. Alfren Finnbogason za Jona dadi Boedvarssona

• Dzsudzsak świetnie uderzył z rzutu wolnego, ale kozłującą piłkę niepewnie acz skutecznie wyłapał Halldórsson!

• I od razu druga roszada w zespole Węgier. Tamasa Priskina zastąpił Daniel Bode

• Na Euro 2016 debiutuje kolejny gracz Ekstraklasy. Nemanja Nikolić zmienił Zoltana Stiebera

• Emil Hallfredsson za Arona Gunnarssona

• Dobra okazja Węgrów. Dzsudzsak z Kadarem lewą stroną i przed fajną szansą mógł stanąć Steiber. Stracił jednak piłkę pod bramką Islandii

• Dzsudzsak nieco rozkręcił swoją drużynę w ofensywie. Długo walczył z defensorami Islandii, aż w końcu musiał uznac ich wyższość

• Szansa na drugiego gola dla Islandii. Sigthorsson nie zdołał jednak posłac piłki w światło bramki.

• Koniec pierwszej połowy.

• Arbiter doliczył minutę do pierwszej części gry.

• Tak jak przed bramką tak i teraz gra toczy się głównie w środku boiska. Wszelkie ataki Węgrów duszone są w zarodku

• Johann Gudmundsson obejrzał żółty kartonik za faul na Kleinheiserze.

• GOL! Jedenastkę na bramkę zamienił Gylfi Sigurdsson.

• Po rzucie rożnym piłka wpadła pod nogi Islandczyków. Trzech z nich starło się z golkiperem Węgier. Ten uciekł się do faulu. Będzie rzut karny!

• Guzmics wybił piłkę z pole karnego prosto pod nogi Sigthorssona. Islandczyk nie zwlekając ruszył do ataku. W ostatniej chwili piłkarz Wisły naprawił swój błąd, ale będzie jeszcze korner

• Islandczycy nie rezygnują. Akcja prawą stroną boiska duetu Bjarnasson - Saevarsson. Nie sprawiło to jednak problemów golkiperowi z Węgier

• Głęboko cofnięci Węgrzy ostatnie chwile spędzili pod własną bramką. Nie pozwolili rywalom na oddanie strzału na bramkę

• Lang odebrał piłkę nadlatującą z rogu. Trochę chaosu, aż w końcu uderzał Kleinheiser ale bardzo niecelnie

• Szybki kontratak Dzsudzsaka zaowocował wywalczeniem korneru.

• Niewykorzystana sytuacja pobudziła Islandczyków. Odważniej nacierają teraz na bramkę Węgrów. Podanie Sigurdssona w pole karne tym razem zostało odebrane jednak przez przeciwnika

• Kapitalnie Kiraly! Swietną interwencją sprawił, że błąd Kadara nie został zamieniony na bramkę. Piłkarz Lecha stracił piłke we własnym polu karnym. Przejął ją Gudmundsson i uderzył na bramkę.

• Po podaniu Kleinheisera, Dzsudzsak próbował kierowac piłkę pod bramkę Islandii. Nieskutecznie

• Islandia stawia głównie na defensywę. Konsekwentnie bronią dostępu do swego pola karnego. Nie pozwalają Węgrom na wiele, ale sami także nie szaleją z kontratakami. Wręcz przeciwnie, z rzadka można zobaczyć ich na połowie rywali

• Nie oszukujmy się, nie jest to najbardziej porywający mecz tych mistrzostw. Gra to czy się głównie w środku boiska. Obserwujemy dużo podań z obu stron, nie przekłada się to na ilość sytuacji. Bramkarze nie muszą robić jak na razie zbyt wiele

• Kadar fajnie pokazywał się w ofensywie. Wyszedł razem ze Stieberem pod pole karne rywali. Wobec solidnej defensywy Islandii nie zdołali jednak nic zrobić

• Długie zagranie w pole karne Islandii. Nie było tam jednak żadnego z Węgrów

• Rzut rożny dla Islandii wykonywał Gudmundsson. Trochę chaosu, zamieszania, ale w końcu nie kto inny jak obrońca Lecha, Kadar, uspokoił sytuację wybijając piłkę

• Stały fragment gry nie przyniósł strzału.

• Stieber wyminął kilku rywali po czym podał do Dzsudzsaka. Swoim strzałem wywalczył rzut rożny

• Kleinheiser popędził środkiem i podał na lewo do Stiebera. Ten zbyt łatwo stracił futbolówkę

• Fajnie zapowiadała się akcja Węgier. Dzsudzsak pewnie przyjął sobie piłkę po przerzucie do jednego z kolegów i uderzył z dystansu. Prosto w rywali

• Piłke ze stałego fragmentu gry posłał Dzsudzsak. Prosto w kłębiących się pod bramką kolegów. Ponad poprzeczką

• Arnason sfaulował Priskina na własnej połowie. Będzie rzut wolny

• Pewna interwencja Halldorssona po strzale z dystansu

• Gra przeniosła się na środek boiska. Jak dotąd mecz jest bardzo wyrównanym.

• Szansa dla Islandczyków.Bodvarsson nad bramką

• Islandia po rzucie wolnym ze srodka boiska wywalczyła sobie korner. Piłka z rogu mocno wleciała w pole karne, jednak nikt nie zdołał jej odebrać

• Islandia nieco cofnięta na własnej połowie. Nie przekłada się to jednak na jakiekolwiek strzały na bramkę. W tej statystyce nadal remis 0:0

• Gera dośrodkował piłkę w pole karne, lecz jeden z defensorów Islandii świetnie sobie z nią poradził

• Węgrzy nieco przebili sie prawym skrzydłem, lecz nie udało im się dostać w pole karne rywali

• Jak dotąd gra toczy sie w środku boiska, żaden z zespołów nie stworzył sobie sytuacji.

• Islandczycy wywalczyli sobie rzut wolny ze środka boiska. Jeden z nich posłał piłkę w pole karne, lecz nie zaszkodził bramce Kiraliego

• Mecz rozpoczęty!

• Hymny obu krajów już za nami. Dosłownie za chwilę zaczynamy

• Rosyjski arbiter wyprowadził juz obie jedenastki na murawę.

• A w Marsylii aura sprzyja piłkarzom. 22 stopnie i ładna pogoda sprawiają, że pogoda nie może być wymówka dla słabszej gry

• W starciu z Portugalią, reprezentacja Islandii zaprezentowała się nadzwyczaj dobrze. Nic więc dziwnego, że ich szkoleniowiec nie zdecydował sie na jakkąkolwiek roszadę w składzie. Do boju od premierowego gwizdka wystawil dokładnie tą samą jedenastkę, w tym samym ustawieniu 4-4-2. Trzech zmian dokonał natomiast trener Węgier.

• Ławka rezerwowych Węgier: Denes Dibusz, Peter Gulácsi – Barnabas Bese, Attila Fiola, Mihaly Korhut, Akos Elek, Gergo Lovrencsics, Adam Pintér, Daniel Böde, Krisztian Németh, Nemanja Nikolić, Adam Szalai.

• Ławka rezerwowych Islandii: Ingvar Jónsson, Ogmundur Kristinsson – Eidur Gudjohnsen, Alfred Finnbogason, Arnor Traustason, Runar Sigurjónsson, Emil Hallfredsson, Sevrrir Ingason, Hordur Magnússon, Hjortur Hermannsson, Haukur Hauksson, Elmar Bjarnason.

• Za nieco mniej niż dwadzieścia minut rozpocznie się kolejne spotkanie w ramach Euro 2016. Do boju staną dwie drużyny grupy F, które zaskoczyły w poprzednich meczach: Węgry oraz Islandia. Przed kilkoma dniami oba zespoły zagrały powyżej oczekiwań i osiągnęły niezłe rezultaty. Czy dzisiaj również pokażą się z dobrej strony?