Mecz Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica Nieciecza...

Mecz Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Budują twierdzę. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu!

• Wasielewski huknął z dystansu! Bardzo dobra interwencja Dziekońskiego, który sparował piłkę do boku. Słoniki się nie poddają!

• Putiwcew ostro potraktował Cernycha. Kartka.

• Broni się dzielnie Jagiellonia. Pazdan nie kalkulował i po podaniu do Czarnowskiego wybił piłkę na aut.

• Bonecki w miejsce Stefanika.

• A jednak spalony! Po wideoweryfikacji arbiter uniósł rękę! Nie ma gola!

• Zagranie Jesusa Imaza do Cernycha, Litwin uniknął pozycji spalonej i precyzyjnym strzałem pokonał Loskę!

• Imaz ostro zaczął rozmawiać z arbitrem i dostał za to żółtą kartkę.

• Czarnowski za Mesanovicia.

• Imaz piętą zagrał na wolne pole do Cernycha, ale wyprzedził go Loska czujnym wyjściem na przedpole.

• Wdowik i Mystkowski weszli na boisko. Zeszli Nastić oraz Pospisil.

• Niecieczanie mieli moment, gdzie uzyskali przewagę, ale nie potrafili jej wykorzystać i znów wracamy do środkowej strefy.

• Grzybek zza pola karnego! Uderzenie zewnętrzną częścią stopy i piłka o centymetry minęła bramkę Dziekońskiego.

• Dziekoński był naciskany przez Mesanovicia, ale nie popełnił błędu i celnie zagrał do jednego z obrońców.

• Za mocne uderzenie na bramkę Jagiellonii.

• Niecelny strzał głową Mesanovicia.

• Potrójna zmiana w ekipie Mariusza Lewandowskiego. Paweł Żyra za Michała Bezpalca, Marcin Wasielewski za Adama Hlouska i Kacper Śpiewak za Ernesta Terpiłowskiego.

• Dalekie zagranie Pospisila do Nasticia, ale bardzo niecelne.

• Teraz Cernych chciał zatrzymać kontratak beniaminka i za faul obejrzał żółtą kartkę.

• Cernych chciał wbiec z piłką w pole karne, ale został skutecznie zablokowany i zatrzymany przez rywala.

• Dani Quintana w miejsce Struskiego.

• Spóźniony wślizg Imaza i arbiter odgwizdał faul.

• Dziekoński wznowi po za mocnym podaniu do Mesanovicia.

• Początek bardzo spokojny. Goście z Niecieczy rozgrywają piłkę między sobą na własnej połowie.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Cernych za Trubehę.

• Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia prowadzi, ale straciła Puerto.

• Dośrodkowanie z lewej strony, za krótko wybija Putiwcew i Prikryl ładuje w stylu Romanczuka. Dwie doliczone miinuty.

• GOOOOOOOOOOOOOL! Prikryl na 1:0 dla Jagiellonii!

• Prikryl wrzuca, Imaz znów wycofuje, ale Trubeha uderza z okolicy szesnastki nad bramką.

• Putiwcew głową obok bramki. Ukrainiec nie zagrał w dwóch poprzednich meczach z powodu pauzy kartkowej.

• Jesteśmy świadkami otwartego meczu. Termalica ma sporo do powiedzenia. Gra tak jak w poprzednich spotkaniach, czyli ofensywnie.

• Miejmy nadzieję, że Puerto nie zerwał więzadła, ale jego rekacja po faulu była wymowna...

• Celnie uderzył Radwański, ale na miejscu Dziekoński.

• Dobra akcja Jagiellonii. Wrzutka Prikryla z prawej flanki i nabiegający uderza w boczną siatkę. Był to Struski.

• To był dopiero trzeci występ Puerto po przenosinach ze Śląska. Nie tak to miało wyglądać. Zatem nie tylko Runje kontuzjowanym stoperem w Jagiellonii.

• Puerto zniesiony na noszach. Za niego wchodzi Tiru.

• Wlazło "zabrał" nogę Puerto. Za takie wejście powinien dostać kartkę.

• Fatalna kontuzja Puerto... Hiszpan trzyma się za kolano. Źle to wygląda.

• Źle Trubeha! Jagiellonia przeprowadziła fajną akcję: zagranie z lewej strony, Imaz odegrał do napastnika, ale ten kopnął za słabo.

• Stefanik niejako nabił Terpiłowskiego. Wyszedł z tego strzał, po którym piłka o dwa-trzy metry poszybowała nad bramką.

• Dziekoński w ostatniej chwili ubiega nabiegającego rywala. Jagiellonia dość nerwowo przy próbie wprowadzenia piłki. Zgubił ją podwojony Augustyn.

• Augustyn ratuje drużynę przed groźną sytuacją. Wślizg i rzut rożny zamiast strzału Termaliki z kilku metrów.

• Zablokowany strzał Terpiłowskiego.

• Termalica dość łatwo gości w okolicach pola karnego Jagiellonii. Na razie bez konkretów.

• Trubeha znalazł się w sytuacji strzeleckiej. Uderzył mocno, ale w środek. Broni Loska.

• Okazja bramkowa Termaliki wzięła się z błędu Dziekońskiego. Młody bramkarz wypuścił piłkę po dośrodkowaniu. W porę jednak oddalił zagrożenie, kiedy znalazła się przy prawym słupku.

• Blisko gola dla beniaminka! Niewiele zabrakło.

• Sędzia nie reaguje na upadającego zawodnika Jagiellonii - gramy dalej.

• Po rzucie wolnym głową uderzał Puerto - nad bramką.

• Na trybunach kilka tysięcy widzów. Początek z obu stron spokojny.

• Pierwsze akcje gości bez powodzenia. Pazdan dobrze ustawiony w obronie. Wybija głową.

• Jagiellonia na żółto-czerwono, Termalica w granatowym komplecie strojów.

• Spotkanie właśnie się rozpoczęło.

• Na stadionie przy Słonecznej nomen omen słonecznie. Na termometrach 22 stopnie Celsjusza. To wymarzone warunki do gry.

• Ławka rezerwowych Termaliki: Budziłek, Czarnowski, Śpiewak, Żyra, Modelski, Hubinek, Wasielewski, Bonecki, Biedrzycki.

• Poza kadrą Jagiellonii m.in. Runje, który przeszedł operację. Chorwata czeka aż siedem miesięcy przerwy.

• Ławka rezerwowych Jagiellonii: Steinbors, Tiru, Wdowik, Mystkowski, Cernych, Tabiś, Quintana, Surzyn, Majsterek.

• Pewne, wysokie zwycięstwo pozwoli Jagiellonii podmienić Lecha na pozycji lidera.

• Do tej pory Jagiellonia podzieliła się punktami z Lechią (1:1) i łatwo wygrała z Rakowem (3:0). Termalica ma za sobą remisy ze Stalą (1:1) i Wisłą Kraków (2:2).

• Jagiellonia kontynuuje serię meczów u siebie. Ten przeciw beniaminkowi będzie trzecim sposród czterech zaplanowanych. Inny wynik niż zwycięstwo uznamy za zaskoczenie.

Jagiellonia - Termalica LIVE! U siebie budują twierdzę

Jagiellonia - Termalica LIVE! U siebie budują twierdzę ©Wojciech Wojtkielewicz, Miłosz Bieniaszewski

Mecz Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. W sobotę w PKO Ekstraklasie zostaną rozegrane nie trzy, lecz dwa spotkania. Mająca cztery punkty Duma Podlasia sprawdzi formę beniaminka, który zaczął od remisów. Relacja LIVE od godziny 15:00.

Mecz Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Jagiellonia trzeci raz z rzędu zagra u siebie. Zaczęła od podziału punktów z Lechią Gdańsk (1:1), by następnie gładko rozprawić się z Rakowem Częstochowa (3:0). Zwycięstwo nad Termaliką wydaje się być obowiązkiem.

Ale beniaminek zaczął sezon całkiem przyzwoicie.
Też oba dotychczasowe spotkania rozegrał u siebie. Na inaugurację zremisował ze Stalą Mielec (1:1), a potem z Wisłą Kraków (2:2). Przy odrobinie szczęścia dziś cieszyłby się z dwóch kompletów punktów.

U siebie Jagiellonia nie przegrała żadnego meczu od kwietnia. Na tę chwilę jej seria to trzy zwycięstwa i dwa remisy.

Ireneusz Mamrot, trener Jagiellonii: - Termalica to zespół, który dużo wniesie do naszej ligi jeśli chodzi o grę ofensywną. Grają bardzo odważnie, fajną dla oka piłkę, utrzymują się przy niej i na tym bazują. Patrząc na przebieg tych spotkań, które rozegrali do tej pory, to powinni zdobyć sześć punktów. Z przebiegu gry, zwłaszcza w spotkaniu z Wisłą, stworzyli sobie dużo sytuacji i stracili bramkę w końcówce spotkania.

Mariusz Lewandowski, trener Termaliki: - Jagiellonia w dobrej formie. Ma dużo indywidualności w swoich szeregach. Czeka nas ciężka przeprawa. Chcemy zagrać ofensywnie, ale nie zawsze wszystko od nas może zależeć.

Przewidywane składy na mecz Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica Nieciecza:
Jagiellonia: Dziekoński - Puerto, Pazdan, Augustyn - Prikryl, Pospisil, Romanczuk, Struski, Nastić - Imaz, Cernych (Trubeha?).
Termalica: Loska - Grzybek, Biedrzycki, Putiwcew (Tekijaski?) - Bezpalec (Wasielewski?), Stefanik, Wlazło, Radwański, Hlousek - Mesanović, Terpiłowski.

Nie zagrają w meczu Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica Nieciecza:
Jagiellonia: Runje, Bida, Olszewski, Kwiecień
Termalica: Orzechowski, Gergel, Zeman, Kukułowicz

Mecz Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w sobotę wyłącznie w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji Canal+. Komentuje duet Michał Mitrut, Michał Żewłakow. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00 - zapraszamy!