Mecz Jagiellonia Białystok - Cracovia online. Lider chce się...

Mecz Jagiellonia Białystok - Cracovia online. Lider chce się umocnić. Pędzi po mistrzostwo! Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja tv na żywo

PKO Ekstraklasa, 28. kolejka
2024-04-14 15:00

Jagiellonia Białystok

1

Cracovia

3

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej reszty niedzieli!

• Oceny piłkarzy po meczu Jagiellonia Białystok - Cracovia (w skali 1-6):

• Zlatan Alomerović - 2
    • Michal Sacek - 3, (Tomasz Kupisz - bez oceny)
    • Mateusz Skrzypczak - 2
    • Adrian Dieguez - 1
    • Bartłomiej Wdowik - 2
    • Taras Romanczuk - 3, (Jose Naranjo - 2)
    • Nene - 3, (Aurelien Nguiamba - bez oceny)
    • Dominik Marczuk - 3, (Jakub Lewicki - bez oceny)
    • Jesus Imaz - 3
    • Kristoffer Hansen - 3, (Dusan Stojinović - 2)

• Andreas Skovgaard - 3
    • Michał Rakoczy - 4, (Mikkel Maigaard - 3)
    • Patryk Sokołowski - 3
    • Jani Atanasov - 4, (Eneo Bitri - bez oceny)
    • David Kristjan Olafsson - 4
    • Patryk Makuch - 4
    • Benjamin Kallman - 4, (Takuto Oshima - 3)
  • Koniec meczu w Białymstoku! Cracovia wygrywa z Jagiellonią 3:1!

• Jose Naranjo ukarany żółtą kartką.

• Do podstawowego czasu gry doliczone co najmniej 8 minut.

• Bartłomiej Wdowik zagrał w pole karne Pasów, ale Jesus Imaz nie zdołał przyjąć piłki.

• Końcówka spotkania w Białymstoku. Cracovia utrzymuje rywali daleko przed własnym polem karnym.

• Jagiellonia wciąż próbuje atakować, ale wygląda to jak bicie głową w mur. Niewiele z tego wynika.

• Natomiast w ekipie gości Eneo Bitri zastąpił Jani Atanasova.

• Natomiast Jakub Lewicki zmienił Dominika Marczuka.

• Tomasz Kupisz pojawił się w miejsce Michala Sacka

• Trzy zmiany w Jagiellonii Aurelien Nguiamba zastąpił Nene

• Arttu Hoskonen potrzebuje pomocy medycznej.

• Zagranie w pole karne Jagiellonii do Patryka Makucha, ale ten na pozycji spalonej.

• Natomiast w szeregach Pasów Takuto Oshima zastąpił Benjamina Kallmana.

• Jose Naranjo pojawił się w miejsce Tarasa Romanczuka.

• Ależ to jest mecz w wykonaniu Cracovii. Otar Kakabadze znalazł się w stuprocentowej sytuacji, ale jego strzał wybronić Zlatan Alomerović!

• Mateusz Skrzypczak prawie zaskoczył własnego bramkarza! Po wrzutce ze skrzydła piłka dobiła się od nogi obrońcy Jagiellonii i tylko dobre ustawienie Zlatana Alomerovicia spowodowało, że ten mógł skutecznie interweniować.

• Roszada w szeregach Pasów. Mikkel Maigaard zmienił Michała Rakoczego.

• Michał Rakoczy wpadł w pole karne Jagiellonii, ale zagrał fatalnie i goście łatwo stracili piłkę.

• Otar Kakabadze ukarany żółtą kartką.

• Nieudane dośrodkowanie Bartłomieja Wdowika z rzutu rożnego.

• Jagiellonia wywalczyła rzut rożny.

• Jagiellonia wciąż naciska przeciwnika, ale obrona gości nie pozwala się zaskoczyć.

• Patryk Makuch wpadł w pole karne Jagiellonii, zagrał tuż przed bramkę rywali, gdzie był Jani Atanasov i uderzeniem z bliskiej odległości podwyższył wynik na korzyść Cracovii!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Jani Atanasov strzela bramkę na 3:1 dla Cracovii!!!

• Fantastyczna interwencja Sebastiana Madejskiego! Mógł być remis!

• Jagiellonia ponownie jak pierwszą część meczu rozpoczęła od ataków, jednak teraz przegrywa i gra w osłabieniu.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Białymstoku. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Jani Atanasov także z napomnieniem.

• KONIEC PIERWSZEJ, SZALONEJ POŁOWY. UFFF!

• Dusan Stojinović także z napomnieniem.

• Michał Rakoczy z żółtą kartką

• Andreas Skovgaard, fauluje i ogląda żółtą kartką. Jaga z rzutem wolnym

• Sędzia doliczył sześć minut

• Pululu złożył się w polu karnym do nożyc, lecz uderzył nad bramką. Gdyby tylko to było uderzenie celne..

• MADEJSKI!!!!!!!!!!!

Bramkarz Cracovii - Sebastian Madejski najpierw obronił strzał z jedenastki Afimico Pululu, a potem wybronił dobitkę Jesusa Imaza. NIE MA BRAMKI!

• Nene popychany w polu karnym i RZUT KARNY!

• Kallman wpadł w pole karne i wywalczył rzut rożny. Dobry moment Cracovii

• Nie ma przewinienia Nene i Jagiellonia przy piłce!

• GOOOOOOOOOOOOL!!!!!!

Hoskonen zamknął dośrodkowanie i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Fin dostawił głowę i ustanowił wynik na stadionie lidera najwyższej klasy rozgrywkowej!

• OOOO MATKOOOO!!!!

Ależ próba Sokołowskiego. Błąd Alomerovicia i wybił piłkę pod nogi pomocnika. Ten spróbował z daleka golkipera przelobować. Ale na szczęści dla Jagi trafił tylko w poprzeczkę. COŚ NIEBYWAŁEGO!!!!

• GOOOOOOOOL DLA CRACOVI!!!

Szybka kontra Cracovii. Olafsson do Kallmana, a ten zgrał piłkę do środka, gdzie stał Michał Rakoczy. Pomocnik nie mógł tego zmarnować. I nie zmarnował. Dostawił nogę i mamy remis!

• Kontynuujemy grę z Alomeroviciem w bramce. Zaraz zmiany w Jagiellonii

• Wrzutka Cracovii w pole karne Jagiellonii i Alomerović dobrze wyszedł, lecz znacznie ucierpiał po zderzeniu z obrońcą "Pasów". Czy będzie konieczna zmiana? Medycy walczą o zdrowie bramkarza!

• Adrian Dieguez z czerwoną kartką!!

Dieguez faulował atakującego gości, który wychodził na wolną przestrzeń i miałby przed sobą tylko bramkarza. Decyzja sędziego nie mogła być inna!

• Faul pomocnika Cracovii i Jagiellonia z piłką przy nodze

• Madejski czujny i łapie piłkę po wrzutce Marczuka

• Ależ mogła być znakomita odpowiedź. Kombinacyjna akcja Cracovii. Piłka szła jak po sznurku, ale zawodnicy nie zdecydowali się na strzał. Ale jakby się zdecydowali... to i tak byłby spalony!

• GOOOOOOOL!!!!

Znowu wredne dośrodkowanie Bartłomieja Wdowika. Trafienie samobójcze Virgila Ghity od którego piłka się odbiła i wpadła do siatki!!!!

• Próba głową piłkarza Jagiellonii. Tylko rzut rożny!

• Cracovia przejmuje piłkę i będzie budować akcję ze swojej połowy

• Aut dla Jagiellonii

• Piłka w siatce!!!

Ale zdaniem sędziego liniowego piłkarz Jagiellonii był na spalonym i błąd Madejskiego z wypluciem piłki bez konsekwencji. Duże szczęście golkipera!

• Kolejny rzut rożny dla Jagi

• Atanasov spróbował swojego szczęścia. Uderzenie niecelne!

• Wdowik świetnie dośrodkował i blisko było trafienia samobójczego! Cracovia czujnie

• Marczuk z prawej strony wykonał płaskie podanie w pole karne. Rzut rożny dla Jagi!

• Jagiellonia odzyskuje piłkę. Gospodarze już budują swój atak

• Cracovia rozpoczęła!

• Piłkarze wyszli na boisku! Zaraz losowanie stron i STARTUJEMY!

• Dawid Kroczek, trener Cracovii: - Nie wybiegamy tak daleko. Priorytetem jest dobra praca, trzeba się zastanowić. Zobaczymy, czy będziemy skuteczni, czy zawodnicy się rozwijają. Na razie koncentrujemy się na najbliższym spotkaniu. Grałem często czwórką, ale nie odkrywamy kart. Dzięki zmianie trenera w Cracovii możemy zaskoczyć Jagiellonię. Oficjalnie ciężko o tym dyskutować. Nie jest tak, że wszystko było źle.

• Piłkarze zameldują się już za chwilę na boisku przy Słonecznej i będziemy mogli zaczynać!

• Adrian Siemieniec, trener Jagiellonii: - Za nami bardzo trudny tydzień, jeśli chodzi o aspekty fizyczne i sferę mentalną, o ciężary gatunkowe i wymagania tych spotkań. Potrzebowaliśmy trochę odpoczynku i wyciszenia się. Było też troszkę więcej czasu, by popracować z drużyną

• Skład Cracovii na Jagiellonię

• Cracovia znajduje się obecnie w trudnej sytuacji. Zaledwie 29 punktów po 27 starciach oraz różnica bramek wynosząca -3 sygnalizują trudności, z którymi muszą się zmagać "Pasy". Klub z Krakowa spogląda na tabelę z niepokojem. Cracovia nie ma łatwego terminarza, gdyż do końca sezonu zmierzy się jeszcze z Rakowem, Lechem czy Śląskiem. "Pasy" niedługo znajdą się w strefie spadkowej?

• Skład Jagiellonii na Cracovię

• Jagiellonia Białystok, z 52 punktami po 27 rozegranych meczach oraz imponującą różnicą bramek wynoszącą +28, obecnie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, jednak w rywalizacji o tę pozycję bardzo blisko jest Śląsk Wrocław, który zgromadził 50 punktów przy różnicy bramek +14 po tej samej liczbie spotkań. Trzecie miejsce należy natomiast do Lecha Poznań, który po ostatniej kolejce bardzo poprawił swoją sytuację i nadal może marzyć o mistrzostwie.

• Zaczynamy drugie niedzielne spotkanie 28. kolejki PKO Ekstraklasy. Jagiellonia podejmuje Cracovię. Lider będzie chciał zwiększyć przewagę nad resztą stawki!

Jagiellonia zagra z Cracovią w niedzielę.
1/3
przejdź do galerii

Jagiellonia zagra z Cracovią w niedzielę. ©Wojciech Wojtkielewicz

Jagiellonia Białystok, czyli lider Ekstraklasy w ramach 28. kolejki zagra z Cracovią, czyli ekipą, która w najbliższych tygodniach może walczyć o utrzymanie. "Pasy" są tuż nad strefą spadkową, dlatego potrzebują punktów nawet z mocnymi rywalami. Zapraszamy na relację LIVE ze spotkania Jagiellonia Białystok - Cracovia. Początek w niedzielę o godzinie 15:00.

Jagiellonia Białystok - Cracovia ONLINE. Lider gra w Ekstraklasie

Jagiellonia Białystok - Cracovia w telewizji

Transmisję z meczu Jagiellonia - Cracovia od godziny 15:00 będzie można obejrzeć jedynie na kanałach Canal+Sport oraz Canal+ Sport 3. Rywalizację skomentują Adam Marchliński, Wojciech Jagoda.