Jagiellonia Białystok 0 - 2 Lechia Gdańsk

Jagiellonia Białystok

0

Lechia Gdańsk

2

• Marcin Borski kończy spotkanie. Lechia wygrywa 2:0 i 3 punkty jadą do Gdańska.

• Kolejna szansa dla Lechii, ale jeden z zawodników gości uderzył obok słupka

• Niesamowite ! Po dośrodkowaniu Tomasz Frankowski po raz kolejny uderza w poprzeczkę ! To już jego druga poprzeczka w tym spotkaniu po uderzeniu głową.

• Jadze pozostaje pokusić jeszcze o honorowe trafienie. Zostało zbyt mało czasu by ugrać tu przynajmniej remis.

• GOOOL ! Mamy 2:0 dla zespołu gości. Po dośrodkowaniu w pole karne całą akcję zamykał był zawodnik Wisły Płock - Ricardinho.

• Po rzucie rożnym Ukah składał się już do uderzenie, ale uprzedził go jeden z obrońców.

• Strzelec jedynego gola opuszcza boisko

• Rzut wolny dla Jagi tuż przed polem karnym gości. Zdecydowanie można pokusić się o bezpośrednie uderzenie.

• Zmiana w drużynie gospodarzy

• Gajos popisał się fantastycznym uderzeniem z dystansu. Piłka przeleciała minimalnie ponad bramką.

• Lechia, gdy tylko jest przy piłce to stara się ją szanować. Wyraźnie widać, że chcą dowieźć 1:0.

• Centry w pole karne gości przynoszą korzyść. Tym razem dośrodkowywał Kupisz, a na bramkę próbował strzelać Plizga. Kaniecki jednak bez większego problemu łapie piłkę.

• Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłka spada na głowę Frankowskiego, który uderza w poprzeczkę ! To byłby świetny gol.

• Ofensywna zmiana. Teraz Jaga musi zaryzykować.

• Centra w pole karne gości i fantastycznym uderzeniem głową popisał się Kupisz. Kaniecki sparuje na rzut rożny.

• Norambuena po raz kolejny wywalczył rzut rożny, ale nic z tych stałych fragmentów gry nie wynika

• Piotr Brożek ukarany żółtą kartką za faul na Kupiszu

• Traore wywalczył rzut rożny

• Norambuena oszukał dwóch zawodników Lechii i próbował dośrodkować w pole karne. Piłka spadłą na głowę jednego z obrońców, ale tuż za nim do nożyc składał się Kupisz.

• Jagiellonia Białystok - Lechia GdańskJagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

• Wśród gromkich braw boisko opuszcza Rafał Grzyb

• Norambuena wślizgiem zatrzymuje kontrę gości

• Zmiana w zespole Lechii

• Traore będąć w polu karnym dostał świetną piłkę od Pietrowskiego. Zawodnik Lechii uderza w światło bramki, ale fantastycznie broni Słowik !

• Machaj świetnym wślizgiem odbiera piłkę Dzalamidze w pojedynku biegowym

• Kolejna bomba poleciała na bramkę Jagi. Sędzia odgwizduje rzut rożny chociaż piłkarze protestują.

• Plizga chciał efektownie odegrać piłkę piętką do Dzalamidze, ale o mało co bezsensownie nie stracił piłki

• Zaczynamy drugą połowę

• Sędzia Borski kończy pierwszą część spotkania

• kontuzjowany zawodnik opuszcza boisko

• Madera odnosi kontuzję. Niezbędna będzie zmiana.

• Pejović kolejna centra ze skrzydła, ale Słowik pewnie łapie piłkę.

• Dzalamidze dostał długą piłkę na dobieg, ale dobrze asekurował go obrońca Lechii

• Ładna oskrzydlająca akcja gospodarzy. Dośrodkować próbował Pejović, ale obrońca wybija piłkę na rzut rożny

• Mieliśmy kilka nerwowych spięć między piłkarzami. Sędzia Borski widać, że lekko się gubi w swoich poczynaniach.

• Kupisz powstrzymany wślizgiem tuż przed polem karnym. Gwizdek sędziego milczy, a trybuny okazują swoje niezadowolenia.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu dla Madery

• Tymiński posyła bombę na bramkę Lechii, ale skutecznie broni Kaniecki, który przerzuca piłkę nad bramką

• Próba wyjścia z kontrą przez gospodarzy, ale znowu zabrakło ostatniego podania.

• Ricardinho szukał w polu karnym Pietrowskiego, ale piłkę wybił Ukah

• Kupisz złapany na pozycji spalonej.

• Norambuena wrzuca piłkę w pole karne, ale pewnie wychodzi Kaniecki.

• Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

• Rzut rożny dla Jagiellonii. Może uda się ze stałego fragmentu ?

• Gospodarze od dłuższego czasu nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Lechii.

• Gusić próbował zabrać piłkę wślizgiem, ale faulował zawodnika Lechii. Za kolejne przewinienie dorobi się z pewnością żółtej kartki.

• Machaj po raz kolejny uderza na bramkę z sytuacyjnej piłki, ale strzał bardzo niecelny.

• Machaj po raz kolejny uderza na bramkę. Tym razem próbuje z dystansu, ale piłkę pewnie łapie Słowik.

• Gusić gra dziś bardzo nerwowo. Notuje kolejne niepewne podanie.

• Wiśniewski uderza z woleja, ale piłka przeleciała obok prawego słupka.

• Sporo zamieszania w polu karnym Jagi. Mamy kolejny korner.

• Gusić walczył z Janickim w narożniku boiska, ale górą był zawodnik Lechii, który wywalczył rzut rożny.

• W grze gospodarzy jest dużo niedokładności. Jaga nie radzi sobie z rozgrywaniem piłki zarówno na swojej połowie jak i na połowie przeciwnika. Tym razem złe podanie otrzymał Frankowski.

• Dzalamidze z lewej strony boiska wystawia piłkę Grzybowi, a ten uderzył na bramkę. Strzał powędrował wysoko nad poprzeczką.

• Traore przejął piłkę w środku boiska po złym podaniu jednego z graczy Jagi, ale Lechia powoli rozgrywa swoje akcje.

• Próba zagrania otwierającego podania przez Frankowskiego, ale piłka była zbyt szybka dla Kupisza.

• Znowu jesteśmy na połowie gospodarzy. Ricardinho dostał fantastyczną wrzutkę za linię obrony, ale uprzedził go jeden z obrońców, który wybił piłkę.

• Niewykorzystane okazje się mszczą. Obrona Jagi zostawiła dużą lukę na prawej stronie co skutecznie wykorzystała ofensywa Lechii. Machaj płaskim strzałem pokonuje Słowika.

• Świetna dwójkowa akcja Jagi. Frankowski w polu karnym dostał piłkę i stanął oko w oko z bramkarzem, ale Kaniecki popisał się świetną interwencją. Z tego mogła być bramka.

• Póki co obie drużyny się badają. Gra toczona jest głównie w środku pola.

• Po podaniu zza linii obrony Traore został złapany na spalony,

• Strata Traore w środku pola i Jaga próbowała wyjść z kontrą. Dzalamidze został jednak powstrzymany faulem.

• Marcin Borski rozpoczyna spotkanie.

• Rezerwowi Lechia: Michał Buchalik, Krzysztof Bąk, Deleu, Andreu Mayoral, Piotr Grzelczak, Kacper Łazaj, Grzegorz Rasiak.

• Rezerwowi Jagiellonia: Łukasz Skowron, Filip Modelski, Tomasz Zahorski, Adam Dźwigała, Maciej Gajos, Damian Kądzior, Paweł Tarnowski.

• Znamy składy obu drużyn. Piłkarze tymczasem wyszli na rozgrzewkę i już za nieco ponad 30 minut rozpocznie się mecz.