Jagiellonia Białystok 0 - 0 Legia Warszawa

0

Legia Warszawa

0

• Za uwagę dziękuje Paweł Wróbel.

• Szósty mecz bez zwycięstwa na wyjeździe drużyny Legii Warszawa. Goście grali z ogromnym zaangażowaniem. Dzięki temu wywalczyli bardzo cenny punkt. Jagiellonia może "pluć sobie w brodę", że nie wykorzystała przewagi i straciła dwa punkty. Pomimo stworzonych sytuacji gospodarze nie potrafili pokonać Wojciecha Skabę.

• Koniec Spotkania.

• Manu opuszcza murawę a w jego miejscę wchodzi Maciej Rybus.

• Żółta kartka za dyskusję dla Norambueny.

• Gdyby podanie Kucharczyka doszło do Janusza gola Legioniści mieli by doskonałą sytuację. Osłabiona Legia mogła stworzyć bardzo dobrą sytuację.

• Zamieszanie w polu karnym Legii. Bardzo dobra interwencja Wojciecha Skaby.

• Sędzia dolicza do drugiej połowy cztery minuty.

• Obok bramki Burkhardt. Były Legionista nie może uwierzyć jak nie trafił w bramkę. Cenny czas ucieka. LEgioniści kradną kolejne sekundy. Czyżby Warszawiacy wywieźli cenny remis grając w dziewięciu

• Maciej Skorża wkońcu zdecydował się na zmianę. Michał Kucharczyk zmienia MIchała Hubnika.

• Uderzenie Jarosłąwa Laty zablokowane przez Miroslava Radovicia. Na stadionie słychać głośny doping. Być może on zmobilizuje piłkarzy gospodarzy do pokoniania Legii.

• Na spalonym Pawłowski. Maciej Skorża dalej nie może podjąc dezycji kogo wprowadzić na plac gry Macieja Rybusa czy Michała Kucharczyka.

• Czas nieubłagalnie mija. Legia rozpaczliwie się broni, jednak co najważniejsze skutecznie. "Wojskowi" utrzymują korzystny wynik przy miażdzącej przewadze Jagielloni,

• Dobre dośrodkowanie Lato szkoda,że akurat na głowę Komorowskiego. Zmiana w drużynie gospodarzy Bartłomiej Pawłowski zastępuje Rafała Grzyba.

• Legia Warszawa broni się już całym zespołem. Jagiellonia jak na razie nie potrafi pokonać Wojciecha Skabę.

• Wspaniała okazja gospodarzy. Świetne dośrodkowanie prawą nogą Burkhardta, niestety Lato z najbliższej odległości nie potrafi strzelić gola.

• Faul Roberat Arzumanjana na Miroslawie Radoviciu. Obrońca Jagielloni otrzymuje żółtą kartkę.

• Jagiellonia powinna angażować wiekszą liczbę zawodników w ofensywnę akcję. Jak na razie Legia dzielnie się broni.

• MIchał Hubnik wywalcza rzut wolny. Stałe fragmenty gry powinny być w tej sytuacji doskonałą okazją na zdobycie gola. W polu karnym zderzył się Czech z Jędrzejczykiem.

• Fatalny błąd popełnia Skaba. Dokładnie taki sam jak w meczu z Górnikiem Zabrze. Szybko, jednak naprawia swój błąd i broni strzał Tomasza Frankowskiego.

• Faul Janusza Gola. Z rzuta wolnego Marcin Burkhardt, ale uderza tuż nad poprzeczką.

• Na twarzy Macieja Skorży widać zakłopotanie. Druga czerwona kartka najwyraźniej pokrzyżowała plany trenera Legii Warszawa. Legia, do końca spotkania zapewne postawi na obronę wyniku, aniżeli na grę w ofensywie.

• Ermin Setatlić opuszcza boisko a jego miejsce zastępuje Maciej Makuszewski.

• Czerwona kartka dla Ariela Borysiuka. LEgia będzie kończyła mecz w dziewięciu. Młody piłkarz był ewidentnie spóźniony w swojej interwencji. Legioniści znajduą się teraz w trudnym położeniu.

• Tomasz Kupisz z dystansu piłka mija bramkę w bezpiecznej odległośći. Szkoda, że młody zawodnik gospodarzy nie próbował podawać do kolegów

• Gol podaje do Hubnika ten, jednak nie trafia czysto w piłkę. Od bramki grę rozpoczyna Jagiellonia.

• Michała Żyro zastępuje Artur Jędrzejczyk, który zastąpi na obronie Ivice Vrdoljaka.

• Legia spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola. Zbyt nonszalancka gra Legii i Żyro traci piłkę. Szybko wznowiona gra. Frankowski wychodzi sam na sam i pada na boisko. Vrdoljak za faul na byłym reprezentancie Polski ogląda czerwoną kartkę. Legia kontynuować mecz będzie w dziesiątkę, zaś Jagiellonia będzie miała doskonałą okazję do zdobycia bramki.

• Dośrodkowanie Manu w pole karne Legii, Żyro nie trafia jednak czysto w piłkę i grę od bramki wznowi....

• Kontratak Legionistów. Piłkę, aż pod pole karne holuje Radović, zagrywa do Manu. Portugalczyk dochodzi do strzału, ale piłkę wślizgiem blokuje obrońca Jagielloni - Arzumanjan

• Kapitalne podanie Burkhardta do Seratliccia, ale napastnik Jagielloni traci piłkę na rzecz Radovicia.

• Dośrodkowanie z prawej strony boiska Tomasza Kupisza, ale piłka wychodzi po za boisko. Od bramki Wojciech Skaba.

• Rozpoczyna się druga część spotkania. Oba zespoły w tych samych zestawieniach.

• Jagiellonia głównie była groźna po stałych fragmentach gry. Jak narazie gospodarze oddali jedenaście strzałów w tym trzy celny. Drużyna Legii odała cztery uderzenia i jedno trafiło w światło bramki. Spotkanie jak na razie obfituje w żółte kartki. Obie drużyny powinny skupić się na grze w piłke a nie na bezsensownych faulach. Zapraszam serdzecznie po przerwie na drugą cześć spotkania. Miejmy nadzieję, że w niej zobaczymy gole.

• Koniec pierwszej części spotkania.

• Za przepychanki żółtą kartką zostaje ukarany Radovic.

• Pierwsza część spotkania zostaje przedłużona o dwie minuty.

• Rzut wolny dla zespołu Jagielloni. Piłkę w pole karne Legii kieruje Burkhardt do piłki dochodzi Arzumanjan i będąc dwa metry przed bramką nie trafia do bramki. To powinna być bramka!

• Żółta kartka dla Ivicy Vrdoljaka.

• Rzut rożny dla Jagi. Seratlić zamknął dośrodkowanie na długim słupku i uderzył nad bramką.

• Borysiuk zagrywa zbyt mocną piłkę. Od bramki wznawia Słowik.

• Skaba zmuszony do piąstkowania dośrodkowania Burkhardta z rzutu wolnego.

• Zamieszanie w polu karnym. W szesnastce po starciu z Wojciechem Skabą pada Tomasz Frankowski. Sędzia, jednak nie zamierza podyktować rzutu karnego.

• Rzut rożny dla drużyny Legii Warszawa. Nie wiele zabrakło i mieli byśmy bramkę samobójczą. Kolejny rzut rożny dla Legionistów. Tym razem pewnie piłkę łapie Jakub Słowik.

• A na trybunach dzisiaj szaro-buro. Kibice w ramach protestu zrezygnowali z dopingu i oprawy.

• Na boisku panuje nerwowa atmosfera. Żółtą kartkę otrzymuje Marcin Burkhardt. Miejmy nadzieję, że oba zespoły ochłoną i stworzą lepsze widowisko.

• Rzut wolny dla gospodarzy. Były Legionista Marcin Burkhardt dośrodkowuje w pole karne. Piłka dociera do Tomasza Frankowskiego a ten oddaje strzał. Pewną interwencją popisuje się Wojciech Skaba.

• Za dyskusję z arbitrem żółtą kartką zostaje ukarany Ariel Borysiuk

• Żółta kartką ukarany został zawodnik z numerem trzydzieśći jeden: Ermin Seratilić

• Rzut wolny z prawej strony boiska. Bardzo dobre dośrodkowanie Tomasza Kiełbowicza, niestety dla Legionistów Ivica Vrdoljak strzela głową nad bramką.

• Akcja dwóch młodych. Po raz kolejny Michał Żyro pokazał jak dobrym jest piłkarzem. Z duża łatwoscią potrafi pokonać w pojedynku na jeden rywala. Strzał z dystansu młodego napastnika nie sprawił żadnych problemów Słowikowi.

• Strzał Radovicia z dystansu. Odbita piłka trafia pod nogi Michała Hubnika. Czech był,jednak na pozycji spalonej.

• Faul Manu na Seratiliciu.

• Kiełbowicz dośrodkowuje w pole karne. Niestety w szesnastce był tylko jeden zawodnik Legii Warszawa. Goście powinni atakować większą liczbą zawodników.

• Jarosław Lato z dystansu. Trafniejszą decyzją było by podanie na lewe skrzydło.

• Faul Michała Hubnika na Arzumanjanie.

• Groźne dośrodkowanie Hubnika bez problemu wybija Skerla.

• Ławka rezerwowych Legii Warszawa: Marijan Antolović. Alejandro Cabral . Artur Jędrzejczyk, Maciej Rybus, Michał Kucharczyk, Felix Ogbuke, Rafał Wolski

• Ławka rezerwowych Jagielloni: Tomasz Ptak, Mladen Kascelan, Hermes Neves Soares, Bartłomiej Pawłowski, Maciej Makuszewski , Tadas Kijanskas, Adam Radecki

• Sędzia rozpoczyna spotkanie.

• Miejmy nadzieję, że piłkarze Legii Warszawa nie są przesąni. Ostatni grając w piątek trzynastego przegrali na inagurację sezonu z Polonią Warszawa 3-0.

• Sędzia głównym spotkania będzie Dawid Piasecki. Pomagać mu będą Piotr Sadczuk i Marek Szerszeń.

• Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę.

• Na stadionie panuje jeden wielki plac budowy. Mecz na pewno rozpocznie się z opóźnieniem. Ramię jednego z dźwigów znajduje się nad murawą i dopóki operator nie przestawi maszyny, dopóty mecz się nie rozpocznie. Miejmy nadzieję, że opóźnienie to nie będzie zbyt długie.

• Na stadionie panuje jeden plac budowy.Niestety ramię jednego z dżwigów znajdue się nad murawą. Arbiter nie rozpocznie spotkania póki to się nie zmieni. Miejmy nadzieję, że spotkani rozpocznie się w zaplanowanym czasie gry.

• Po raz kolejny PZPN i polski rząd pokazuje swoją nieudolność. Tym razem zarząd postanowił, żę wszystkie mecze ekstraklasy do końca obecnego sezonu zostaną rozegrane bez udziału gośćiu. Podczas spotkania dzisiejszego spotkania nie zobaczymy sympatyków Legii Warszawa. Kibice Jagielloni zapowiedzieli,że na dzisiejszym spotkaniu nie będą dopingować swoich ulubieńców oraz nie założą barw swojego ukochanego klubu.

• Już za niespełna pół godziny rozpocznie się spotkanie dwudziestej siódmej kolejki ekstraklasy. Druga w tabeli Jagiellonia Białystok podejmie zajmującą piąte miejsce Legie Warszawa. W rundzie jesiennej "Stołeczni" pokonali na własnym stadionie Jage 2-0. Faworytem bukmacherów są podopieczni Macieja Skorży. Za postawioną złotówkę można zarobić 2,50. Kurs na Jagiellonię wynosi 2,65. Dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ważne dla układu tabeli. Ewentualne zwycięstwo Legionistów pozwoli im wyprzedzić dzisiejszego rywala i przybliżyć się do Vice-Mistrzostwa Polski. Gospodarze będą, zaś chcieli pokazać trenerowi Probierzowi, że zbyt pochopnie podał się do dymisji. Czy piłkarze Macieja Skorży pokonają Jagiellonie przekonamy się już za dwie godziny. Miejmy nadzieję, że piłkarze obu drużyn stworzą dziś niezapomniane widowisko.