Mecz Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź online. Pierwszy...

Mecz Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź online. Pierwszy kontra ostatni zespół. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja tv na żywo

• Adrian Dieguez - 4
    • Bartłomiej Wdowik - 4 (Jakub Lewicki - bez oceny)
    • Dominik Marczuk - 4 (Jose Naranjo - 3)
    • Taras Romanczuk - 5 (Jarosław Kubicki - 4)
    • Nene - 5
    • Kristoffer Hansen - 3 (Tomasz Kupisz - bez oceny)
    • Jesus Imaz - 4
    • Kaan Caliskaner - 3 (Afimico Pululu - 4)

• Husein Balić - 3 (Jędrzej Zając - 2)
    • Dani Ramirez - 3 (Jan Łabędzki - bez oceny)
    • Engjëll Hoti - 2 (Jakub Letniowski - 3)
    • Bartosz Szeliga - 3 (Antoni Młynarczyk - 3)
    • Piotr Janczukowicz - 2 (Kay Tejan - 2)
  • Koniec meczu! Jagiellonia Białystok pokonuje "zdziesiątkowany" ŁKS Łódź aż 6:0!

• Po analizie VAR decyzja Wojciecha Mycia została podtrzymana! Spalony odebrał bramkę Jose Naranjo Spalony Jagiellonii Spalony Jagiellonii

• NIE MA SIÓDMEJ BRAMKI DLA JAGIELLONII!!!

Składna akcja gospodarzy. Pograli Jesus Imaz i Tomasz Kupisz, by finalnie piłkę z pola karnego do siatki mógł posłać Jose Naranjo! Sęk w tym, że Jesus Imaz zagrał piętką będąc na pozycji spalonej!

• Wojciech Myć dolicza 6 minut do drugiej połowy.

• Dośrodkowanie w pole karne do Kamila Dankowskiego. Ten nie zdołał przebić się w stronę bramki.

• Jarosław Kubicki upomniany żółtą kartką za faul.

• [WIDEO] 83' GOL NENE (6:0)

• Miękkie dośrodkowanie Tomasza Kupisza w pole karne. Kay Tejan przydał się w "szesnastce"; spokojnie wycofał do Kamila Dankowskiego.

• Miękkie dośrodkowanie z prawej strony. Afimico Pululu główkuje obok bramki.

• Dokładne dośrodkowanie z prawej strony w pole karne do Nene, który z naskokiem uderza soczyście lewą nogą! Piłka po koźle wpada do siatki przy prawym (dalszym) słupku, nie dając szans Aleksandrowi Bobkowi!!!

• JAGIELLONIA TRAFIA "SZÓSTKĘ"! DUBLET NENE!!!

• Jan Łabędzki zmienia Daniego Ramireza.

• [WIDEO] GOLE JESUSA IMAZA (3:0) I AFIMICO PULULU (4:0)

[WIDEO] GOL JAROSŁAWA KUBICKIEGO (5:0)

• 15 007 widzów w Białymstoku.

• ... a za Kristoffera Hansena melduje się Tomasz Kupisz.

• Jakub Lewicki zmienia Bartłomieja Wdowika...

• DEKLASACJA!!!

Po dośrodkowaniu z prawego narożnika łodzianie wybijają piłkę przed pole karne na woleja Nene! Jego uderzenie prostym podbiciem w stronę prawego dolnego rogu odbija wyciągnięty jak struna Aleksander Bobek, ale wobec dobitki Jarosława Kubickiego z bliska był już bezradny!

• GOL DLA JAGIELLONII! STRZELCEM JAROSŁAW KUBICKI!!!

• Rzut rożny dla Jagiellonii. Do odbitej piłki dopada Mateusz Skrzypczak, który uderza wysoko nad bramką. Po drodze był jednak rykoszet.

• Chóralne śpiewy kibiców Jagiellonii. To będą udane święta dla Jagiellonii, ŁKS ma dzisiaj "lany poniedziałek".

• ... a za Tarasa Romanczuka melduje się Jarosław Kubicki.

• Podwójna zmiana w Jagiellonii: Jose Naranjo wchodzi za Dominika Marczuka...

• Jędrzej Zając zmienia Huseina Balicia.

• AFIMICO PULULU NIE MYLI SIĘ!!!

Spokojnie wbiegł w pole karne na dwa tempa, by uderzyć płasko do siatki przy prawym słupku. Zmylony Aleksander Bobek rzucił się w stronę lewego!

• RZUT KARNY DLA JAGIELLONII!!!

Piłka po strzale z pola karnego trafia w rękę Kaya Tejana! Sędzia bez wahania wskazuje na "wapno"

• Piotr Głowacki i Dani Ramirez blokują na prawej stronie Dominika Marczuka. Jagiellonia ma rzut rożny.

• A teraz Afimico Pululu zdecydował się na strzał z dystansu. Posłał piłkę wysoko nad bramką

• Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź 3:0

• 15 Strzały 3
    • 4 Strzały celne 1
  • Nene poluje na dublet. Kolejny jego strzał mija jednak bramkę w znacznej odległości.

• Druga asysta Tarasa Romanczuka w tym spotkaniu! Zamarkował strzał zza linii 16. metra i lewą nogą podaje w "szesnastkę" do Jesusa Imaza, który podcinką w stronę dalszego rogu wpisuje się na listę strzelców!

• GOL DLA JAGIELLONII! STRZELCEM JESUS IMAZ!!!

• Piotr Głowacki upomniany żółtą kartką. Faulował rozpędzającego się Dominika Marczuka.

• Kay Tejan rozciąga grę do lewej strony, gdzie w okolicy narożnika pola karnego był Husein Balić. Ten dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Nene przejmuje piłkę na linii 16. metra. Uderzył jak nie on - wysoko nad bramką

• Afimico Pululu zmienia Kaana Caliskanera.

• ... i po krótkim rozegraniu Husein Balić uderza na wiwat. "Przynajmniej kontry nie będize"

• Osaczony przez dwóch rywali Antoni Młynarczyk wywalczył rzut rożny. Dani Ramirez ustawia piłkę w narożniku...

• Mocne dośrodkowanie Kristoffera Hansena na dalszy słupek. Obrona ŁKS-u wybija na rzut rożny, uprzedzając Dominika Marczuka.

• Kay Tejan chciał zapoczątkować kontrę mocnym zagraniem na wolne pole do Huseina Balicia. Ten nie miał szans, by dobiec do podania kolegi.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego na dalszy słupek, skąd po zgraniu Kamil Dankowski nerwowo wybija głową na rzut rożny tuż obok bramki!

• Przerzut Kristoffera Hansena na ponad 30 metrów. Rahil Mammadov kiksuje w polu karnym. Podbita piłka przelatuje po koźle za linię końcową.

• Składna akcja gospodarzy na 1-2 kontakty. Rozciągnięta gra do prawej strony, skąd Dominik Marczuk podaje płasko w pole karne do Jesusa Imaza. Dobrze zachowała się obrona beniaminka.

• Bramkarz ŁKS-u zrehabilitował się na puszczenia strzału Dominika Marczuka za kołnierz Parada Aleksandra Bobka

• ALEKSANDER BOBEK RATUJE ŁKS!!!

Wyciągnął się jak struna, by zbić piłkę do boku po uderzeniu Nene wolejem!!!

• Mocne dośrodkowanie z lewej strony na dalszy słupek do Dominika Marczuka. Ten na wślizgu nie "zamknął" akcji.

• Płaskie zagranie w "szesnastkę do Kaana Caliskanera, który sprytnie przepuszcza piłkę między nogami do Nene. Ten nie zorientował się w porę.

• Rzut rożny dla lidera PKO Ekstraklasy. Nie było zagrożenia pod bramką Aleksandra Bobka.

• Od razu do ataku rzucili się... "Rycerze Wiosny". Piłkarze Jagiellonii nerwowo interweniowali we własnym polem karnym.

• ŁKS zaczyna drugą połowę!

• ... a za Bartosza Szeligę melduje się Antoni Młynarczyk.

• ... Kay Tejan wchodzi za Piotra Janczukowicza...

• Potrójna zmiana w ekipie gości: Jakub Letniowski za Engjëlla Hotiego...

• Wracamy do Białegostoku, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Jagiellonii z ŁKS-em Łódź. Po pierwszej połowie gospodarze nie tylko prowadzą dwiema bramkami, lecz także będą grać w przewadze jednego zawodnika.

Co nas czeka po zmianie stron

• Chciałem wrzucić do Jesusa. Widziałem, że tam wbiega i [piłka] troszkę mi zeszła. Tak, to była wrzutka. To nie był strzał. Jakbym powiedział, że to był strzał, to bym skłamał, ale czasem tak jest, że - jak to w piłce - szczęściu trzeba pomóc. Wyszła widowiskowa bramka, ale zamysł był taki, żeby dośrodkować do Jesusa.

Chcę przede wszystkim robić swoje, tak jak robiłem to do tej pory. [Powołanie do reprezentacji] to jest też docenienie mojej ciężkiej pracy i ciągle chcę jeszcze bardziej pracować. Pokazywać swoją wartość i dokładać tę cegiełkę. To jest mój cel

. - powiedział w przerwie Dominik Marczuk, pomocnik Jagiellonii.

• [WIDEO] 41' GOL DOMINIKA MARCZUKA (2:0)

• +2' Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia prowadzi z ŁKS-em po bramkach Nene i Dominika Marczuka. Goście od 33. minuty grają w "dziesiątkę" po czerwonej kartce Adriena Louveau.

• +1' Piotr Janczukowicz biegnie wzdłuż linii 16. metra. Naciskany przez Mateusza Skrzypczaka został zablokowany.

• Wojciech Myć dolicza 2 minuty do pierwszej połowy.

• Zabójcza kontra gospodarzy, w której była nutka szczęścia i improwizacji!!!

Błyskawiczne rozciągnięcie gry do prawej strony, gdzie sporo miejsca przed sobą miał Dominik Marczuk. Ten najprawdopodobniej chciał wrzucić w "szesnastkę" na głowę Kaana Caliskanera, ale wyszedł z tego... LOB!!!

Piłka po interwencji wracajaćego Aleksandra Bobka odbija się od lewego słupka i wpada do siatki!

• GOL DLA JAGIELLONII! STRZELCEM DOMINIK MARCZUK!!!

• NIE MA GOLA DLA ŁKS-U!!!

Husein Balić urwał się lewą stroną i po rajdzie wrzuca miękko na dalszy słupek do Bartosza Szeligi Jego strzał głową zmierzał w stronę bramki, ale tuż przed LINIĄ BRAMKOWĄ Zlatana Alomerovicia zaasekurował Adrian Dieguez!

• Pograli teraz Dominik Marczuk i Kaan Caliskaner na prawej stronie. Dośrodkowanie Niemca w pole karne na dalszy słupek było bardzo niedokładne. Kristoffer Hansen zbiegał wówczas na środek "szesnastki".

• Goście przez niemal godzinę będą grać w "dziesiątkę". Być może Marcin Matysiak wprowadzi jeszcze przed przerwą środkowego pomocnika, by "załatać" dziurę.

• ŻÓŁTA KARTKA ANULOWANA, ALE ADRIEN LOUVEAU OGLĄDA CZERWONĄ KARTKĘ!!!Ostre wejście Adriena Louveau

• Sędzia Wojciech Myć biegnie do monitora VAR!

• Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką gości.

• Rahil Mammadov przerywa akcję Jagiellonii. Ostatecznie piłkarze Adriana Siemieńca mają rzut rożny.

• A na trybunach m. in. "Franek łowca bramek" Tomasz Frankowski

• Miękkie dośrodkowanie Dominika Marczuka w pole karne do Kaana Caliskanera. Ten stojąc tyłem do bramki przejął piłkę, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Po chwili Kristoffer Hansen przedarł się lewą stroną w pole karne. Zbiega do środka, by piętką wystawić Bartłomiejowi Wdowikowi na strzał. Sęk w tym, że ten uderzył wysoko nad bramką.

• Mocne zagranie Jesusa Imaza na wolne pole do rozpędzonego Dominika Marczuka. Młodzieżowiec jest dość szybki, ale nie na tyle, by dobiec do piłki. Łapie ją Aleksander Bobek.

• [WIDEO] 12' GOL NENE (1:0)

• Dominik Marczuk urwał się prawą stroną! Podciągnął kilkanaście metrów, po czym wykłada płasko w "szesnastkę" za lekko do Kristoffera Hansena. Norwega uprzedza Rahil Mammadov.

• Atak Jagiellonii przerywa gwizdek sędziego. Dopatrzył się pozycji spalonej.

• Dani Ramirez przedzierał się lewą nogą. Markował dwukrotnie dośrodkowanie, by zmylić Michala Sacka, za trzecim razem - tuż przed linią końcową - wrzuca na bliższy słupek. Tam pewnie i spokojnie interweniuje Zlatan Alomerović.

• Piłkarze Adriana Siemieńca idzie za ciosem. Bartłomiej Wdowik wrzuca miękko w pole karne do Kaana Caliskanera, który uderza głową obok bramki!

• Składna akcja gospodarzy środkiem z rozrzuceniem ciężaru gry do lewej strony. Stamtąd Bartłomiej Wdowik zagrywa płasko w "szesnastkę" do Nene, który wbiegł w tempo i uderzeniem bez przyjęcia pokonuje Aleksandra Bobka!

• GOL DLA JAGIELLONII! STRZELCEM NENE!!!

• ... podaje po linii do Kristoffera Hansena, który odgrywa, a następnie strata. Zmarnowany stały fragment gry.

• Kolejny rzut wolny dla Jagiellonii z lewej strony. Przy piłce Nene...

• Jesus Imaz uruchomił prostopadłym podaniem Dominika Marczuka. Piłka przekroczyła jednak linię boczną.

• Engjëll Hoti próbował przedrzeć się prawą stroną. Reprezentant Kosowa nie poradził sobie z Adrianem Dieguezem.

• Jesus Imaz dostaje piłkę tuż przed linią 16. metra. W pierwszym kontakcie ustawił ją sobie do uderzenia lewą, ale posłał nieznacznie obok słupka!

• Kaan Caliskaner w roli prawoskrzydłowego próbował przedrzeć się w pole karne beniaminka. Czysto powstrzymał go Rahil Mammadov.

• Ciekawie zapowiadała się akcja gospodarzy prawą stroną. Dobre dośrodkowanie w pole karne, gdzie górował Levent Gulen.

• Engjëll Hoti fauluje ok. 30 metrów od własnej bramki. Rzut wolny nie przyniósł zagrożenia pod bramką "Rycerzy Wiosny".

• Na gwizdek Wojciecha Mycia spotkanie ze środka zaczynają piłkarze Jagiellonii!

• Kapitanami są Taras Romanczuk i Bartosz Szeliga. Kapitanowie w meczu Jagiellonia - ŁKS

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• W rundzie jesiennej obie ekipy podzieliły się punktem po remisie (2:2). Na trafienie Kaya Tejana dwukrotnie odpowiedział Afimico Pululu. Punkt gospodarzom w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry zapewnił Dani Ramirez z rzutu karnego.

Jak będzie dzisiaj?

• Skład ŁKS-u Łódź (aktualizacja

• ŁKS Łódź jest po drugiej stronie tabeli, a to oznacza, że musi bronić się przed spadkiem. Ostatnie mecze w wykonaniu beniaminka były jednak dużo lepsze, gdyż wygrane z Puszczą Niepołomice i Wartą Poznań oraz remis z Rakowem Częstochowa napawają kibiców z Łodzi optymizmem.

• Skład Jagiellonii Białystok

• Jagiellonia to jeden z głównych faworytów do wygrania ligi. "Jaga" pod wodzą Adriana Siemieńca to jedna z najbardziej efektownych drużyn w Ekstraklasie. Ekipa z Białegostoku to obecny lider, który zgromadził 48 punktów.

• ... a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dzień dobry, kłaniam się nisko!

• Wielka Sobota w PKO Ekstraklasie trwa w najlepsze. Po emocjach w Częstochowie, gdzie Ruch Chorzów rzutem na taśmę wyszarpał punkcik Rakowowi Częstochowa w ostatniej akcji meczu. Teraz przenosimy się do Białegostoku, gdzie liderująca Jagiellonia zmierzy się z ŁKS-em Łódź.

Spotkanie poprowadzi Wojciech Myć...

Mecz Jagiellonia - ŁKS już w sobotę.

Mecz Jagiellonia - ŁKS już w sobotę. ©Wojciech Wojtkielewicz

Mecz Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź to spotkanie 26. kolejki Ekstraklasy. Gospodarze marzą o mistrzostwie Polski w sezonie 2023/24. Goście na wiosnę będą dzielnie walczyli o utrzymanie. Czy w meczu z liderem są w stanie sprawić niespodziankę? Relacja LIVE z meczu Jagiellonia - ŁKS od godziny 15:00 w GOL24.

Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź ONLINE. Ekstraklasa wraca do gry

Piotr Klimek, który od początku sezonu prowadzi analizę tabeli Ekstraklasy twierdzi, że największe szanse na trofeum ma właśnie Jagiellonia. "Jaga" zdobędzie mistrzostwo na 37 procent. Ekipa prowadzona przez młodego trenera Siemieńca niemal na pewno zajmie miejsce, które gwarantuje kwalifikacje do europejskich pucharów.

Adrian Siemieniec, trener Jagiellonii Białystok: - Rywale na pewno nie poddadzą się, ale dla nas najważniejsze jest to, co się dzieje w naszych głowach i nasze ambicje, nasze cele. Musimy skupić się na swojej mentalności i organizacji gry. Każdego przeciwnika musimy szanować i tak też do tego podchodzimy, ale nie przemawia przez nas strach. Nie chcemy się nikogo bać, a szacunek nie ma nic wspólnego ze strachem.

Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź?

Marcin Matysiak, trener ŁKS-u Łódź: - Przerwa reprezentacyjna była dla nas bardzo intensywna. Wierzę, że praca, którą wykonaliśmy przyniesie efekt w Białymstoku. Do każdego spotkania podchodzimy tak samo. Jagiellonia jest liderem, gra atrakcyjną piłkę, musimy być gotowi na sto procent. Borykamy się z małymi problemami zdrowotnymi i walczymy z czasem.

Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź w telewizji

Transmisja z meczu Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź na kanałach Canal+ Sport oraz Canal+ 4K. Komentuje duet Krzysztof Marciniak, Wojciech Jagoda.

Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź w internecie. Stream online, live

W internecie dostępny będzie płatny stream. Mecz Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź obejrzymy na stronie oraz w aplikacji mobilnej Canal+Online.