Jagiellonia Białystok 0 - 2 Piast Gliwice

Jagiellonia Białystok

0

Piast Gliwice

2

• Piłkarze Jagiellonii przegrali po słabym meczu z Piastem. Zasłużone zwycięstwo gliwiczan.

• Arbiter kończy to żenujące widowisko. Piast Gliwice pierwszy raz wygrywa w Białymstoku.

• Czerwoną kartką został ukarany Euzebiusz Smolarek za bezpardonowe potraktowanie rywala.

• Za Kędziorę szedł Adrian Sikora.

• Sędzia przedłużył spotkanie o cztery minuty.

• Faul na Dżalamidze. Żółtą kartką ukarany Cicman

• Kolejny rzut wolny dla białostoczan piłka mija bramkę tuż nad poprzeczką. Jednak bramkarz gości zderza się z jednym z obrońców i na chwilę traci przytomność. Na boisku pojawiają się masażyści obu zespołów oraz lekarz. Na szczęście po kilku minutach wszystko wraca do normy.

• Końcówka spotkania należy do Jagiellonii. Tym razem strzelał Ebi Smolarek jednak tuż nad bramką.

• Może teraz piłka w końcu wyląduje w siatce Piasta Gliwice. Jagiellonia ma rzut wolny, do piłki podchodzi Dawid Plizga uderza bezpośrednio na bramkę jednak piłka ociera tylko boczną siatkę.

• Można powiedzieć, że na boisku wieje nudą. Spotkanie to jest najsłabszym dotychczasowym meczem Jagiellonii w tej rundzie. Zanosi się na to, że Piast po raz pierwszy wywiezie punkty z Białegostoku.

• Za Podgórskiego wchodzi Cicman.

• Tym razem żółto-czerwoni mieli do wykonania trzy rzuty rożne. Niestety w żadnym z nich nie zdobyli bramki

• Jagiellonia w dzisiejszym spotkaniu wygląda tak jakby chciała a nie mogła sprawić chociaż trochę radości kibicom. Najpierw strzela Dzalamidze broni Trela, następnie próbuje Smolarek jednak ponownie górą bramkarz gości

• Faul na Euzebiuszu Smolarku.

• Za Frankowskiego wchodzi Maciej Gajos.

• Kolejna ostatnia zmiana w Jagiellonii. Za Tomasza Frankowskiego pojawia się Maciej Gajos. A Piast cały czas w natarciu.

• Za Rubena wszedł Alvaro Jurado.

• GOOOL!!!!!! Mariusz Zganiacz ponownie pokonuje Łukasza Skowrona

• Bardzo dobre crossowe podanie do Tarnowskiego jednak wychodząc na doskonałą pozycje minął się z piłką. Chwile później piłka ponownie pojawiła się w polu karnym Piasta. Ponownie zabrakło wykończenia akcji

• Początek tej części gry piłkarze Jagiellonii zaczęli można powiedzieć z charyzmą. W dogodnej sytaucji do zdobycia bramki znalazł się Smolarek. Jednak nie zdołał uderzyć piłki głową bo wszedł w kontakt z rywalem i się przewrócił

• Fenomenalna akcja Jagielloni. Z bocznego sektora boiska podawał Dżalamidze, następnie piłkę przejął Frankowski jednak nie mógł nic z nią zrobić bo był powstrzymywany przez rywala,

• Ebi Smolarek, który debiutuje na stadionie przy Słonecznej został przywitany gromkimi bramkami.

• Za Kupisza wszedł Ebi Smolarek.

• Plizga zastąpił Rafała Grzyba.

• Piłkarze już na środku boiska. W Jagiellonii pojawił się Dawid Plizga oraz Euzebiusz Smolarek. Na placu gry nie zobaczymy Tomasza Kupisza oraz Rafała Grzyba

• Sędzia Daniel Stefański kończy tą słabą I połowę spotkania. Jagiellonia raziła nieskutecznością a pilkarze Piasta wykorzystali nadarzającą się okazję.

• Chwile później Jagiellonia miała groźną sytuację jednak podobnie jak wcześniej raziła nieskutecznością

• Fenomenalny strzał Tomasza Podgórskiego z okolic 40 metrów. Interweniujący Łukasz Skowron był wręcz bez szans.

• Kolejna akcja Piasta, jednak do zdobycia bramki zabrakło trochę umiejętności.

• Kolejna próba Jagiellonii jednak jak poprzednie została zakończona przed polem karnym rywala.

• Tym razem pod bramką znalazł się Ruben Fernandez jednak został uprzedzony przez Ukah

• I po raz kolejny Nika Dżalamidze w swoim popisowym rajdzie. Jednak brakuje mu ostatniego podania do dobrze ustawionego rywala. Piłka w polu karnym wpadła wprost pod nogi obrońcy z Gliwic.

• Kolejny faul dla Piasta.

• Kolejny kontratak Jagi jednak Modelskiego w polu karnym rywali poniosła fantazja i tym razem bramkarz gości był bezrobotny

• Wśród rozgrzewających się piłkarzy Jagiellonii jest również Euzebiusz Smolarek.

• Zagranie ręką piłkarza z Gliwic i żółta kartka dla Adriana Klepczyńskiego

• Do rozgrzewki ruszył Mido, który jeszcze nie dawno występował w Jagiellonii

• żółtą kartką został ukarany Łukasz Tymiński

• Bramkarz Piasta Dariusz Trala postanowił wybrać się przed własne pole karne. Jednak wycieczka ta zakończyła się przymusowym wybiciem piłki głową.

• Kolejna groźna akcja Jagiellonii rozpoczął Tarnowski dograł piłkę do Frankowskiego ten jednak podał do partnera, który strzelił tuż nad bramką

• Po ciekawym początku poziom w tym fragmencie meczu znacznie spadł.

• Sędzia asystent dopatrzył się faulu Tomasza Kupisza, jednak to raczej zawodnik z Białegostoku był bezpardonowo powstrzymywany przez rywala.

• Kolejne zamieszanie pod bramką Jagiellonii. Jednak białostoczanie wychodzą z szybkim kontratakiem, dokładnie Dżalamidze przeprowadził rajd w bocznym sektorze boiska.

• Pierwsza niepewna interwencja Łukasza Skowrona.

• Piłkarze Jagiellonii są stroną przeważającą podczas tego spotkania. Można powiedzieć, że bramka wisi w powietrzu.

• Świetny strzał głową Tomasza Frankowskiego.