Mecz Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin online....

Mecz Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin online. Największy hit 30. kolejki Ekstraklasy. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja tv na żywo

• Stal Mielec - Jagiellonia Białystok (sobota 4.05, godz. 20),
    • Pogoń Szczecin - Puszcza Niepołomice (poniedziałek 6.05, godz. 19).

• Dominik Marczuk - 3
    • Nene - 3 (Jarosław Kubicki - bez oceny)
    • Taras Romanczuk - 3
    • Kristoffer Hansen - 3 (Jose Naranjo - bez oceny)
    • Jesus Imaz - 4
    • Afimico Pululu - 4 (Kaan Caliskaner - bez oceny)

• Valentin Cojocaru - 4
    • Linus Wahlqvist - 3
    • Leo Borges - 4
    • Mariusz Malec - 4
    • Leonardo Koutris - 3 (Benedikt Zech - 3)
    • Joao Gamboa - 3
    • Kacper Smoliński - 3 (Adrian Przyborek - 3)
    • Fredrik Ulvestad - 3
    • Wahan Biczachczjan - 4
    • Kamil Grosicki - 5 (Marcel Wędrychowski - bez oceny)
    • Efthymis Koulouris - 3
  • +8' Szymon Marciniak gwiżdże po raz ostatni! W hicie 30. kolejki PKO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok remisuje z Pogonią Szczecin (2:2)

Dominik Marczuk! Dominik Marczuk!

- niosło się z trybun, mimo że młodzieżowiec miał piłkę meczową na nodze...

• +8' TO BYŁA PIŁKA MECZOWA GOSPODARZY!!!

Dominik Marczuk dostaje piłkę na prawej stronie pola karnego. Ograł na "zamach" dwóch rywali, po czym uderza... w boczną siatkę!

• Przydałby się gospodarzom? Tomasz Frankowski

• +6' KAAN CALISKANER!!!

Piłka w kluczowym momencie odskoczyła mu w "szesnastce"! Skorzystał z tego Valentin Cojocaru!

• +5' Zlatan Alomerović bez problemu łapie piłkę po dośrodkowaniu Linusa Wahlqvista. Piłka leciała zbyt blisko bramki.

• +4' Mariusz Malec na luzie poradził sobie w swoim polu karnym z Dominikiem Marczukiem.

• +3' Marcel Wędrychowski zmienia Kamila Grosickiego.

• Szymon Marciniak dolicza 7 minut do drugiej połowy.

• Fredrik Ulvestad przejmuje piłkę w środku pola. Podaje do Linusa Wahlqvista, który wywalczył aut na wysokości "szesnastki" gospodarzy. Po jego dalekim wrzucie piłkę ostatecznie łapie Zlatan Alomerović.

• Michal Sacek upomniany żółtą kartką za skoszenie Leo Borgesa.

• Kamil Grosicki podaje w pole karne do nikogo. Zabrakło tam Fredrika Ulvestada.

• Dominik Marczuk pognał z piłką prawą stroną. Wrzuca na środek "szesnastki" do Jose Naranjo, który nie "zamknął" akcji!

• ... a za Afimico Pululu melduje się Kaan Caliskaner.

• Jarosław Kubicki zmienia Nene...

• Szeroko ustawiony Dominik Marczuk odbiera dokładne podanie. Jego dośrodkowanie nie znalazło adresata.

• Kamil Grosicki zbiega na prawą stronę pola karnego. Dostaje piłkę od Adriana Przyborka, ale nie opanował jej odpowiednio. Zlatan Alomerović ustawia piłkę na "piątce".

• Koniec serii?

• Spychany przez Mariusza Malca do boku pola karnego Jesus Imaz uderza obok bramki.

• Afimico Pululu szukał miejsca do podania w pole karne. Tłoczno było tam od "Portowców", którzy wybijają na uwolnienie.

• Jose Naranjo zmienia Kristoffera Hansena.

• Linus Wahlqvist ostro potraktowany przez rywala w środku pola. Przerwa w grze.

• 19 474 widzów w Białymstoku.

• Linus Wahlqvist dopada do piłki w polu karnym. Zagrywa przed bramkę... do nikogo.

• Benedikt Zech zmienia Leonardo Koutrisa.

• Leonardo Koutris nie jest w stanie grać. Będzie konieczna zmiana.

• Michal Sacek uderza wysoko nad bramką.

• Adrian Przyborek zmienia Kacpra Smolińskiego.

• Minimalnie za wcześnie wystartował Grek Spalony Efthymisa Kouloutisa

• Wahan Biczachczjan zbiega z piłką do środka, po czym podaje na lewa stronę, gdzie był Kamil Grosicki. Ten fałszem podaje na 10. metr do Efthymisa Kouloutisa, który kieruje futbolówkę do siatki! Sęk w tym, że był na spalonym!

• Wahan Biczachczjan decyduje się na płaski strzał z dystansu. Sporo brakowało mu do celu.

• Jesus Imaz podaje prostopadle w pole karne do Afimico Pululu. W ostatniej chwili powstrzymuje go Mariusz Malec.

• [WIDEO] 57' GOL LEO BORGESA (2:2)

• Leonardo Koutris wybija piłkę na rzut rożny, uprzedzając Dominika Marczuka. Korner

• Po rzucie rożnym z kontrą ruszyli goście. Wahan Biczachczjan przegapił moment zagrania do niepilnowanego Kamila Grosickiego. Wybrał Efthymisa Kouloutisa, który nie poradził sobie z dwoma rywalami w "szesnastce".

• NIE MA GOLA DLA JAGIELLONII!!!

Nene dostaje piłkę w "szesnastce" i decyduje się na strzał. Na wślizgu blokuje go Leo Borges! Rzut rożny dla gospodarzy!

• "Żółtko" na koncie Fredrika Ulvestada.

• Adrian Dieguez upomniany żółtą kartką.

• Pierwszy gol Brazylijczyka w PKO Ekstraklasie Leo Borges

• Dośrodkowanie Kamila Grosickiego w pole karne, gdzie do odbitej piłki dopada Leo Borges. Ten bez zastanowienia uderza prawą nogą z bliska obok bezradnego Zlatana Alomerovicia!

• GOL DLA POGONI! STRZELCEM LEO BORGES!!!

• Kamil Grosicki na prawej stronie. Jego dośrodkowanie zostało zablokowane, ale wywalczył rzut rożny.

• Dominik Marczuk dostaje piłkę na prawej stronie pola karnego. Wykłada Nene, który nie uderzył w stronę bramki.

• Za mocne podanie Kacpra Smolińskiego na lewą stronę do Kamila Grosickiego. Zlatan Alomerović wznawia grę z "piątki".

• Dominik Marczuk już składał się do strzału z pola karnego "Portowców". Wydaje się, że "przestraszył się" Mariusza Malca.

• Wahan Biczachczjan uderza z rzutu wolnego zarówno obok muru, jak i bramki.

• Taras Romanczuk zahaczył rozpędzonego Fredrika Ulvestada. Kapitan gospodarzy ogląda żółtą kartkę.

To jego dwunaste(!) indywidualne upomnienie, przez co nie zagra w... dwóch najbliższych meczach - ze Stalą Mielec (4 maja) i Koroną Kielce (11 maja).

• Na tablicy wyników wciąż "2:1" Interwencja Zlatana Alomerovicia

• KAPITALNA INTERWENCJA ZLATANA ALOMEROVICIA!!!

Doświadczony bramkarz lidera Ekstraklasy wyciągnął się jak struna, by zbić piłkę na rzut rożny po mocnym uderzeniu Wahana Biczachczjana!

• Afimico Pululu w roli lewoskrzydłowego pognał przed siebie. Czysto powstrzymał go Leo Borges.

• Wahan Biczachczjan przedarł się prawą stroną. Zagrywa płasko w pole karne, gdzie między stoperami pojawił się Taras Romanczuk. Ten oddala niebezpieczeństwo.

• Gospodarze zaczynają drugą odsłonę! Obie strony przystępują do niej bez zmian.

• Wracamy do Białegostoku, gdzie kończy się przerwa w meczu Jagiellonii z Pogonią Szczecin. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzą (2:1).

Co nas czeka po zmianie stron?

• Chcieliśmy zacząć dobrze ten mecz, wyjść wysoko i grać swoją piłkę. Mieliśmy kilka prostych błędów, traciliśmy piłkę i daliśmy się trochę "stłamsić" Jagiellonii i ciężko nam było z tego wyjdź. Próbujemy wysokiego pressingu, ale nie do końca się udaje. Trochę dużo przestrzeni zostawiamy.
    - Jest dużo miejsca, zostawiamy go za dużo i brakuje agresywnego doskoku. Tak jak mówię, "grają" z nami i często te odległości robią coraz większe.

- powiedział w przerwie Mariusz Malec, obrońca Pogoni Szczecin.

• Czy straciliśmy zbyt łatwo bramkę? Przede wszystkim nie zabezpieczyliśmy odpowiednio tyłów. Ale szybko odpowiedzieliśmy i strzeliliśmy bramkę na 2 1 tak naprawdę "do szatni", więc na pewno na pewno jest pozytywnie.
    - Myślę, że zbyt wcześnie chcę dośrodkować. Na pewno mogę szybciej wejść w pojedynek z rywalem i myślę, że w drugiej połowie będę to częściej robił. Dośrodkowania niestety dziś nie wychodzą, Pogoń stoi nisko, więc na pewno muszę zrobić przewagę i zdobyć przede wszystkim przestrzeń, żeby móc dograć do kolegów
    .

- powiedział w przerwie Dominik Marczuk, pomocnik Jagiellonii Białystok.

• +1' Przerwa! Jagiellonia Białystok prowadzi z Pogonią Szczecin (0:1), mimo że od 15. minuta przegrywała. Na bramkę Kamila Grosickiego odpowiedzieli Afimico Pululu i Jesus Imaz

• [WIDE] 45' GOL JESUSA IMAZA (2:1)

• +1' To mógł być remis w Białymstoku!!!

Wahan Biczachczjan uderza z pola karnego nieznacznie obok dalszego słupka!

• Klasyczny "gol do szatni"!!!

Bartłomiej Wdowik posyła dokładnie piłkę w okolice dalszego słupka do Jesusa Imaza, który mierzonym uderzeniem głową wpisuje się na listę strzelców!

• GOL DLA JAGIELLONII! STRZELCEM JESUS IMAZ!!!

• Fredrik Ulvestad pada w "szesnastce" gospodarzy po kontakcie z rywalem. Szymon Marciniak nie widział tu faulu na "jedenastkę".

• Dominik Marczuk "łamie" akcję z prawego skrzydła do środka pola karnego. Uderza płasko obok bliższego słupka. Valentin Cojocaru miał tę sytuację pod kontrolą.

• Jesus Imaz "przecina" podanie Mariusza Malca. Po chwili Kacper Smoliński podaje nie w tempo do Kamila Grosickiego.

• Nene uderza z dalszej odległości. Piłkę po lekkiej "obcierce" łapie Valentin Cojocaru.

• Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką Pogoni.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Kristoffer Hansen. Piłka po rykoszecie wychodzi za linię końcową.

• Po dośrodkowaniu Kamila Grossickeigo z prawego narożnika sędzia dopatrzył się faulu Fredrika Ulvestada.

• Nie do końca wyszło lewą, to piłkarze Jensa Gustafssona zaatakowali prawą. W ostatniej chwili Adrian Dieguez zablokował Linusa Wahlqvista. Rzut rożny.

• ]WIDEO] 24' GOL AFIMICO PULULU (1:1)

• Po chwili kąśliwie z "szesnastki" uderza Wahan Biczachczjan. Ten odwraca się z piłką i uderza niemal w to samo miejsce, gdzie Efthymis Kouloutis. Finał był taki sam.

• EFTHYMIS KOULOUTIS!!!

Grek dostaje piłkę na środku pola karnego po efektownym zagraniu Kamila Grosickiego. Niepilnowany napastnik Pogoni uderza płasko w środek bramki - dokładnie tam, gdzie stał Zlatan Alomerović!

• Leo Borges posyła diagonalną piłkę na lewe skrzydło, gdzie szeroko ustawiony był Kamil Grosicki. Gdyby kopnął trochę niżej...

• Za mocne prostopadłe podanie Nene do Afimico Pululu. Gdyby miał "depnięcie" jak Kamil Grosicki, to MOŻE dopadłby do piłki.

• Niesieni gorącym dopingiem gospodarze chcą wyjść na prowadzenie. Składna akcja prawą stroną zakończona miękkim dośrodkowaniem przed bramkę. Kristoffer Hansen zameldował się na "dziewiątce", ale uprzedził go interweniujący Valentin Cojocaru, w którego wpadł Norweg.

• Do trzech razy sztuka Afimico Pululu

• Szał radości w Białymstoku!!!

Nene przedarł się lewą stroną pola karnego. Niemal z linii końcowej zagrywa płasko na 6. metr do nadbiegającego Afimico Pululu, który uderzeniem bez przyjęcia kieruje piłkę do siatki obok Valentina Cojocaru!

• JAGIELLONIA WYRÓWNUJE! AFIMICO PULULU!!!

• [WIDEO] 15' GOL KAMILA GROSICKIEGO (0:1)

• Nene mimo pressingu Fredrika Ulvestada podaje do kolegi, który w prosty sposób traci piłkę. Już z kontrą wychodzili goście, gdy przerywa ją gwizdkiem Szymon Marciniak. Od razu do płocczanina doskoczył Kamil Grosicki zdziwiony taką interpretacją. Szybko uzyskał wyjaśnienie.

• Spóźniony Kacper Smolinski fauluje w środku pola Jesusa Imaza. Hiszpan przez moment nie podnosił się z murawy, ale może grać dalej.

• Gospodarze dążą do szybkiego wyrównania. Nene nie opanował jednak skaczącej piłki po podaniu Jesusa Imaza.

• Formalność dla "TurboGrosika" Kamil Grosicki

• To nie błąd! Po rzucie rożnym Jagiellonii.. gola zdobywa Pogoń!!!

Po wrzutce z prawego narożnika na bliższy słupek "Portowcy" ruszyli z kontrą w postaci dalekiego zagrania na wolne pole do Kamila Grosickiego! Ten "wjechał" z piłką w "szeenastkę", by wpisać się na listę strzelców uderzeniem między nogami Zlatana Alomerovicia!

• GOL DLA POGONI! STRZELCEM KAMIL GROSICKI!!!

• Dominik Marczuk zablokowany na prawej stronie. Rzut rożny.

• Linus Wahlqvist nie poradził sobie w akcji ofensywnej. Sędzia Szymon Marciniak czekał na komunikat z wozu VAR; ostatecznie grę wznawiają piłkarze Adriana Siemieńca.

• Kapitan gospodarzy Taras Romanczuk odebrał przed rozpoczęciem spotkania koszulkę z liczbą 300. Tyle występów zanotował w barwach Jagiellonii Białystok

• KRISTOFFER HANSEN!!!

Norweg wystartował do zagrania Afimico Pululu, ale jego strzał z ostrego kąta broni Valentin Cojocaru. "Tylko" rzut rożny!

• Faul Fredrika Ulvestada w ofensywie. Ucierpiał Adrian Dieguez. Kartki nie ma.

• Bramkarz Pogoni dalekim wyrzutem uruchomił Kamila Grosickiego. Ten podaje w "szesnastkę" do Wahana Biczachczjana, którego strzał został zablokowany.

• Miękkie dośrodkowanie Kristoffera Hansena przed bramkę. Valentin Cojocaru pewnie łapie piłkę.

• Taką sytuację trzeba zakończyć strzałem! Afimico Pululu

• TO MUSIAŁ BYĆ GOL DLA GOSPODARZY!!!

Dominik Marczuk wykłada piłkę płasko w polu karnym Afimico Pululu! Ten... w nią nie trafia!!!

Piłkę na lewej stronie dostaje Kristoffer Hansen. W polu karnym "przełożył" Linusa Wahlqvista. Podaje do środka do Afimico Pululu, który z bliska uderza obok bramki!

• Joao Gamboa wybija na uwolnienie. Piłka jednak szybko wraca w "szesnastkę' "Portowców". Anemiczny strzał Afimico Pululu nie sprawił problemu Valentinowi Cojocaru.

• Po chwili kolejne bezpośrednie starcie obu zawodników. Dośrodkowanie Dominika Marczuka zablokowane, rzut rożny.

• Prawą stroną chciał pognać Dominik Marczuk, przepuszczając piłkę obok Leonardo Koutrisa. Grek nie dał się ograć.

• Na gwizdek Szymona Marciniaka spotkanie ze środka zaczynają piłkarze Pogoni!

• Kapitanami są Taras Romanczuk i Kamil Grosicki Losowanie stron

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Arbitrem spotkania będzie Szymon Marciniak z Płocka. Natomiast w wozie VAR zasiądą Piotr Urban oraz Paweł Sokolnicki.

• Oby kluby łączy m.in. Kamil Grosicki, który w przeszłości reprezentował barwy Jagiellonii. Skrzydłowy w latach 2009-2011 grał w Białymstoku. 35-latek nadal ma ogromny szacunek do tej drużyny, ale w piątek na boisku nie będzie sentymentów.

• Skład Pogoni Szczecin

• Pogoń Szczecin kilka kolejek temu mogła poważnie myśleć o mistrzostwie Polski, ale porażki z Lechem Poznań i Piastem Gliwice sprawiły, że "Portowcy" mają bardzo małe szanse. Podopieczni trenera Gustafsson całą siłę zostawiają na finał Pucharu Polski? 2 maja Pogoń na PGE Narodowym w Warszawie zmierzy się z Wisłą Kraków w meczu o pierwszy tytuł.

• Skład Jagiellonii Białystok

• W piątek czeka nas prawdziwy hit Ekstraklasy. Jagiellonia Białystok zagra z Pogonią Szczecin. Podopieczni Adriana Siemieńca nadal są liderem i pewnie zmierzają po mistrzostwo Polski. Do końca sezonu zostało tylko pięć spotkań, a przewaga "Jagi" nad drugim Śląskiem Wrocław to cztery punkty. Wygrana z "Portowcami" będzie oznaczać wejście na autostradę do końcowego triumfu w lidze.

• ... a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór, kłaniam się nisko!

• Po dość ciekawym meczu w Gliwicach, gdzie Piast pokonał Wartę Poznań (2:0) przenosimy się do Białegostoku, gdzie czeka nas jedno z najciekawszych spotkań 30. kolejki PKO Ekstraklasy. Już za 25 minut Jagiellonia podejmie Pogoń Szczecin!

Mecz ten poprowadzi Szymon Marciniak...

Jagiellonia - Pogoń LIVE! Czwarty gol w meczu. Kapitalne widowisko

Jagiellonia - Pogoń LIVE! Czwarty gol w meczu. Kapitalne widowisko ©PAP/Michał Zieliński

Drugim meczem 30. kolejki Ekstraklasy będzie starcie Jagiellonii Białystok z Pogonią Szczecin. Ekipa Adriana Siemieńca udowodni, czy ma odpowiedni "mental", aby sięgnąć po mistrzostwo. Dopisanie trzech punktów będzie oznaczało, że "Jaga" wejdzie na autostradę do końcowego triumfu. Zapraszamy na relację LIVE z meczu Jagiellonia - Pogoń.

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin ONLINE. 30. kolejka Ekstraklasy

W piątek czeka nas prawdziwy hit Ekstraklasy. Jagiellonia Białystok zagra z Pogonią Szczecin. Podopieczni Adriana Siemieńca nadal są liderem i pewnie zmierzają po mistrzostwo Polski.
Do końca sezonu zostało tylko pięć spotkań, a przewaga "Jagi" nad drugim Śląskiem Wrocław to cztery punkty. Wygrana z "Portowcami" będzie oznaczać wejście na autostradę do końcowego triumfu w lidze.

Adrian Siemieniec, trener Jagiellonii Białystok: - Liczę na to, że to nie my będziemy obawiać się Kamila Grosickiego i Pogoni, tylko to oni będą musieli zadbać o to, jak bronić. Będziemy chcieli atakować, przejąć inicjatywę i pokazać naszą Jagiellonię. Zdajemy sobie sprawę z atutów przeciwnika i jego siły. Nie lekceważymy tego, ale chcemy podejść do tego meczu po swojemu.

Jens Gustafsson, trener Pogoni Szczecin: - Mam nadzieję, że nie będzie trudniej niż w poprzednich spotkaniach. Oby z naszej strony jakość gry była podobna. Były to zacięte, wyrównane spotkanie. Mamy szacunek dla Jagiellonii, ale skupiamy się na sobie.

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin w telewizji

Transmisję z meczu Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin od godziny 20:30 będzie można obejrzeć na kanałach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ 4K. Rywalizację skomentują Bartosz Gleń i Wojciech Jagoda. Arbitrem spotkania będzie Szymon Marciniak z Płocka. Natomiast w wozie VAR zasiądą Piotr Urban oraz Paweł Sokolnicki.

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin w internecie. Stream online, live

Dostęp do płatnego streamu z meczu Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin w aplikacji Canal+ Online.