Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław ONLINE. Starcie...

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław ONLINE. Starcie rewelacji Ekstraklasy w Pucharze Polski. TRANSMISJA TV NA ŻYWO!

• KONIEC MECZU!!!

Jagiellonia gra dalej, podopieczni Jacka Magiery odpadają już w I rundzie. Hit ekstraklasowy nie zawiódł. Niesamowite gole Nene i Imaza dały awans!

• GOOOOOL!!!!!!!

Jesus Imaz dobija podopiecznych Jacka Magiery i mamy już 2:0! Hiszpan idealnie wykończył podanie z prawej strony i technicznym strzałem nie dał szans Kacprowi Trelowskiemu!

• Sędzia Raczkowski dokłada pięć minut do regulaminowego czasu gry!

• Będzie stały fragment gry dla Śląska po faulu Matysika!

• Exposito za Zahore

• Abramowicz z żółtą kartką!

• Gra na czas Pululu w narożniku Śląska! Obrońcy odebrali mu piłkę

• Pululu z kartką!

• Peter Pokorny z żółtą kartką!

• ALEŻ SZANSA ŚLĄSKA!

Schwarz w idealnym miejscu i czasie się odnalazł po wrzutce z prawej strony, ale zawodnik Śląska źle dostawił głowę. Coś nieprawdopodobnego!

• Zmiana w Jadze! Stojinović schodzi, Marczuk wchodzi!

• Wdowik ze stałego fragmentu gry prosto w mur, potem jeszcze gracze z Podlasia próbowali przekonać sędziego że było zagranie ręką. Sędzia czeka na VAR!

• Rzut wolny dla gospodarzy!

• Naranjo trafił w twarz gracza gości! Nie mogła być inna decyzja sędziego, żółtko i koniec dyskusji!

• Żukowski schodzi, wchodzi Samiec-Talar!

• Olsen ukarany kartonikiem!

• Imaz nieprzepisowo zatrzymywany!

• Naranjo za Hansena!

• GOOOOL DLA JAGIELLONII!!!!

Nene popisał się kapitalnym uderzeniem ze skraju pola karnego i cudownie z lewej nogi oddał strzał, który znalazł miejsce w siatce!

• Zahore na skrzydle, ale jednak nie miał do kogo zagrać. Skrzydłowy zmuszony do wycofania piłki!

• Świetna próba Wdowika, kapitalnie zszedł na lewą nogę, ale jednak delikatnie niecelnie! Dobrze się pokazał rezerwowy!

• Kolejny stempel, tym razem Żukowski nadepnął graczowi Jagiellonii na stopę!

• Sacek schodzi, wchodzi Matysik!

• Zmiana w Jagiellonii. Nastic schodzi, wchodzi Wdowik!

• Jagiellonia spokojnie rozgrywa piłkę. Podopieczni Siemieńca konstruują akcję od bramki!

• Żółta kartka dla Nasticia!

• Faul Nasticia, obrońca nadepnął graczowi Śląska na stopę!

• Sędzia Raczkowski zagwizdał, wznowili goście!

• Piłkarze już wychodzą na drugą cześć spotkania! Miejmy nadzieję, że doczekamy się bramek!

• Sędzia nie dolicza nam nic do tego wielkiego hity I rundy i piłkarze schodzą na przerwę. Póki co hit rozczarował 0:0!

• Próba Konczkowskiego, ale jednak minimalnie chybił i nadal 0:0

• Olsen próbuje szczęścia sprzed pola karnego, ale po rykoszecie będzie tylko rzut rożny!

• Zapowiadało się na dobrą kontrę Śląska, ale jednak strata i gramy w drugą stronę od razu. Gospodarze próbują zagrać szybciej na wolne pole!

• Za mocne zagranie Imaza do Kupisza i ten nie miał szans do tego dobiec.... a szkoda bo zapowiadało się na naprawdę fajną szansę!

• Dośrodkowanie Leivy z rożnego, ale czujni gracze Jagiellonii i kolejny stały fragment gry!

• Gracze Jacka Magiery przejmują powoli inicjatywę. Śląsk ostatnie minuty spędza na połowie Jagiellonii i próbuje zaskoczyć Abramowicza!

• Żukowski strzela z dystansu, ale Abramowicz nie dał się zaskoczyć. Pewnie łapie futbolówkę!

• Kolejna próba Kupisza, ale tym razem niecelna!

• Dośrodkowanie Nasticia do Kupisza, który z łatwością opanował piłkę i nabił jeszcze obrońcę gości! Kolejny rzut rożny dla drużyny z Podlasia!

• Szybsza kontra Śląska, ale na wysokości zadania stanął obrońca Jagi, który zablokował centrę!

• Znowu w kapitalnej sytuacji Imaz, ale zamiast do bramki to trafia w kolegę! Co za pech!

• Gracz Jagiellonii pociągany za koszulkę! Będzie rzut wolny dla gospodarzy!

• Imaz z prawej strony próbował swojego szczęścia ale obrońca Śląska blokuje futbolówkę. Hiszpan sugeruje że zagrywał ręką!

• Jagiellonia buduje swój atak pozycyjny, przy próbie odważniejszego podania jednak jeden z pomocników zagrał za mocną piłkę i bramkarz Śląska przejmuje ją

• Daniel Łukasik ukarany za ostre wejście w Kubickiego!

• Zohore z kapitalnym strzałem, ale tylko nad bramką!

• Wykonanie rzutu rożnego Jagiellonii pozostawiło dużo do życzenia. Zdecydowanie przeciągnięte dośrodkowanie i bramkarz Śląska wznawia grę!

• Stoijinović z kartką!

• Dośrodkowanie Śląska w pole karne gospodarzy, ale pewnie łapie Abramowicz!

• Żółta kartka dla Kubickiego!

• Dośrodkowanie do Imaza, ale sobie poradził z tym obrońca Śląska!

• Mocne wejście Żukowskiego i przerywa kontrę Jagiellonii!

• Gracze Śląska dłużej przy piłce, próbują coś wyczarować z posiadania piłki

• Pululu wywalczył rzut wolny po ostrej grze pomocnika Śląska!

• Piękne uderzenie Rzuchowskiego, ale jednak minimalnie obok bramki!

• Jagiellonia szybko przetransportowała piłkę i już podopieczni Siemieńca mają pierwszy rzut rożny!

• Zaczynamy I rundą Fortuna pucharu Polski. Pierwsze kopnięcie należało do gospodarzy!

• Sędzia meczu Paweł Raczkowski!

• Piłkarze już na boisku! Za chwilę losowanie stron i zaczynamy!

• A na takie zestawienie zdecydował się Jacek Magiera!

• Takim zestawieniem wychodzą gospodarze prowadzeni przez Adriana Siemieńca!

• Zaczynamy jeden z najciekawszych wtorkowych meczów Pucharu Polski! Jagiellonia Białystok zmierzy się ze Śląskiem Wrocław już w I rundzie pucharowych zmagań!

©Paweł Relikowski

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław ONLINE. Czas na początek walki o Puchar Polski. Kibice na prawdziwy hit nie musieli długo czekać. Już w I rundzie los zetknął ze sobą rewelacje Ekstraklasy. Te drużyny zajmują odpowiednio czwarte i pierwsze miejsce. Dziś stawką nie są jednak ligowe punkty, lecz awans do 1/8 finału krajowych rozgrywek. Gdzie oglądać mecz Jagiellonia - Śląsk na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Pierwszy gwizdek o godz. 21:00. Zapraszamy do relacji LIVE w GOL24!

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław ONLINE

Czas na początek emocji w krajowym pucharze. Co ciekawe, na naprawdę ciekawe spotkanie nie musieliśmy długo czekać. Już na początku tegorocznej edycji Fortuna Pucharu Polski staną w szranki dwie ekstraklasowe ekipy. Mowa o Jagiellonii Białystok i Śląsku Wrocław.

Oba zespoły naprawdę w dobrym stylu rozpoczęły sezon ligowy. W końcu ekipa z dolnego Śląska jest liderem tabeli i może się pochwalić serią sześciu wygranych meczów. Jagiellonia z kolei plasuje się na wysokim czwartym miejscu, co również trzeba uznać za dużą sprawę, zwłaszcza że w tamtym sezonie oba zespoły grały słabo; Śląsk do ostatniej kolejki walczył o przetrwanie.

Co ciekawe, "Jaga" ze Śląskiem grała już w tym sezonie. W 7. kolejki PKO Ekstraklasy we Wrocławiu lepszy był Śląsk. Dubletem popisał się Erik Exposito, a podopieczni Jacka Magiery wygrali 2:1. Jak tamto spotkanie wspomina trener Jagiellonii Adrian Siemieniec? - Chciałbym, żebyśmy pokazali że jesteśmy drużyną, która te wnioski wyciąga. Błąd można popełnić zawsze, ale musimy wdrażać to, o czym rozmawiamy, w życie. Teraz będzie weryfikacja jeden do jednego.

Rozjemcą meczu Jagiellonia - Śląsk będzie Paweł Raczkowski, sędzia z Warszawy. Adam Kupsik oraz Filip Sierant będą mu asystować na linii. Arkadiusz Nestorowicz będzie sędzią technicznym, a z kolei za VAR odpowiadać będą Krzysztof Jakubik oraz Bartosz Heinig.

Gdzie oglądać mecz Jagiellonia - Śląsk w telewizji?

Pierwszy gwizdek meczu Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław o godz. 21:00. Transmisja na kanałach Polsatu Sport. Zapraszamy także do śledzenia tekstowej relacji LIVE w GOL24!