3 1 połowa

• Koniec spotkania. Widzew Łódź wygrywa 3:1 po bardzo dobrym spotkaniu.

• Po zagraniu Makuszewskiego, do piłki dopada Frankowski i umieszcza ją w siatce.

• Arbiter przedłuża czas meczu o cztery minuty.

• Makuszewski dośrodkowuje z rzutu rożnego, najwyżej do piłki wyskakuje Cionek, ale Brazylijczyk nie chybnie się pomylił.

• Kupisz przewracany w polu karnym, gospodarze oczekują na podyktowanie rzutu karnego, ale arbiter jest innego zdania.

• Przy tym natłoku akcji Jagiellonii, groźne kontry starają się wyprowadzać piłkarze Widzewa.

• Rzut wolny szybko rozgrywają piłkarze Jagiellonii, piłkę na skraju pola karnego otrzymuje Kupisz, oddaje strzał, ale pewnie broni Kaniecki.

• Nakoulma otrzymuje piłkę na lewej stronie od Sernasa, wchodzi w pole karne mijając paru rywali dochodzi do dogodnej sytuacji, ale trafia w boczną siatkę.

• Białostocczanie zaczęli bardzo mocno szturmować bramkę Widzewa, czy przełoży się to na bramki ?

• Z narożnika pola karnego uderza Makuszewski, zbyt lekko by zaskoczyć bramkarza.

• Frankowski dobrze ustawiony w polu karnym otrzymuję wysoką piłkę, ale snajper Jagiellonii strzela w prost ręce Kanieckiego.

• Bieniuk dopuszcza się drugiej ostrej interwencji i w rezultacie zostaję ukarany drugą żółtą kartką.

• Jagiellonia widocznie opada z sił, brak wiary w pozytywny rezultat przekłada się na słabą postawę na boisku.

• Nakoulma dobrze na lewej flance odgrywa do środka do Ostrowskiego, ale piłkarz Widzewa myli się w tej dogodnej sytuacji.

• Kontuzjowanego Mrozińskiego zmienia Pinheiro

• Po niefortunnej interwencji Kupisz wchodzi w nogi Piotrka Mrozińskiego. Łodzianin z boiska schodzi na noszach.

• Tym razem gra przenosi się po bramkę strzeżoną przez Sandomierskiego. W piłkę w pole karne centruje Nakoulma, strzela Sernas, ale podobnie jak Frankowski wcześniej minimalnie się myli.

• Tomasz Frankowski strzela z dystansu, ale minimalnie nie celnie

• Z areny dzisiejszej gry schodzi strzelec pierwszej pięknej bramki, jego zmiennikiem zostaje Nakoulma.

• Ostatnią zmianę wykorzystuje trener Probierz. W miejsce słabo dysponowanego w dzisiejszym meczu Kijanskasa wchodzi Makuszewski.

• Pejović znowu centruje w pole karnego. Do dogodnej sytuacji dochodzi Frankowski, ale strzał głową nie udany.

• Akcja Jagiellonii. W pole karne centruje Pejović, ale całą sytuacje wyjaśnia Bieniuk.

• Sernas po raz kolejny w głównej roli przy tej akcji, Litwin zdecydował się na strzał, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Szybka wymiana piłek między zawodnikami Widzewa, ale futbolówka ląduje w rękach Golkipera gospodarzy.

• Sernas oddaje kolejny strzał, ale Litwin nie popisał się przy tym uderzeniu.

• Oziębała po stronie Widzewa wziął się za rozgrywanie, ale jego prostopadłe podanie do Sernasa było bardzo słabe.

• Bieniuk fauluje Kupisza, obrońca Widzewa za to przewinienie otrzymuje żółtą kartkę.

• Jagiellonia przy piłce, ale z głęboko grają piłkarze Widzewa i nie dopuszczają gospodarzy pod własne pole karne.

• Groźny strzał z nad pola karnego Ostrowskiego. Piłkę za sparował Sandomierski.

• Prostopadła piłka do Tomasza Frankowskiego, ale "Franek" przegrywa w walce biegowej z bramkarzem Widzewa.

• Piłkarze po przerwie wracają na boisko. W składzie Jagiellonii zachodzą dwie zmiany.

• Trener Probierz jeszcze mocniej wzmacnia siłę ofensywną . Na boisko wpuszcza Essombę.

• Na murawie pojawia się Tomasz Frankowski.

• Koniec pierwszej połowy.

• Pierwsza cześć spotkania potrwa jeszcze dwie minuty.

• Dalekim podaniem do Grzelczaka uruchamia tą akcje Ostrowski, ale napastnik Widzewa oddaje nie celny strzał.

• Kilka minut walki obu zespołów w środku pola.

• Akcje Widzewa dobrym wślizgiem przerywa Cionek.

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Widzewa, tym razem z lewej flanki słabą centrą popisał się Lato

• Tomasz Kupisz otrzymał dobrą piłkę ze środka pola, ale źle dośrodkował w pole karne.

• Gospodarze po stracie trzeciego gola są w totalnym dołku psychicznym. Próbują tworzyć akcje, ale przychodzi im tą z olbrzymim trudem.

• Na przebój w pole karne wbiegł Sernas, wyszedł sam na sam i lekką podcinką pokonał Sandomierskiego.

• Pewny, mocny strzał w środek bramki. 2:0 dla Widzewa

• Rzut Karny dla Widzewa !!!

• Lato przekłada piłkę na lewą nogę, schodzi w pole karne ale piłka ląduje na aucie bramkowym. Piąty rzut rożny dla Jagiellonii.

• Kolejny mocny strzał z dystansu, tym razem Cionek nie celnie strzele na bramkę Kanieckiego.

• Groźny strzał oddaje Rafał grzyb, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. Na murawę za kontuzjowanego Szymanka wchodzi Sernas.

• Na razie mecz wydaję się wyrównany, ale klarowniejsze sytuację stworzyli przyjezdni.

• Burkhardt oddaje strzał z dystansu, ale futbolówka odbija się od pleców Bieniuka.

• Jagiellonie długo rozgrywa piłkę na połowie przeciwnika, ale nic z tej przewagi nie wynika

• Kontratak wyprowadzają piłkarze w żółtych koszulkach, ale piłkę traci Burkhartd.

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii, ale na posterunku defensorzy z Białegostoku.

• Rzut rożny dla Jagiellonii. Burkhardt centruje w pole karne, pilkę strąca Kupisz, ale pilkę pewnie łapię Kaniecki.

• Piękne uderzenie ze skraju pola karnego Grzelczaka, lecz piękną paradą popisał Sandomierski.

• Jak dotąd na boisku przeważają Białostoczanie, podopieczni Michała Probierza starają się szturmować bramkę Kanieckiego, ale brakuje im animuszu.

• Kontrowersyjna akcja, Lato dogrywał w pole karne, piłka po rykoszecie od obrońcy Widzewa na linii własnej bramki zatrzymuje Kaniecki

• Ręką przed swoim polem karnym zagrywa Kijanskas, rzut wolny dla Widzewa.

• Jagiellonia wyprowadza kontratak, piłkę na skraju pola karnego otrzymuje Seratlić, ale mocno pudłuje.

• Kolejna okazja Widzewa, Budka centruje w pole karne, a strzałem akcje kończy Grzelczak ale tym razem nie celnie.

• Po stracie gola piłkarze Jagielloni rzucili się do ataku, lecz defensywa Widzewa skutecznie przerywają ataki gospodarzy.

• Pierwsze uderzenie po stronie Widzewa kończy się bramką. Świetnie z ponad 30-metrów po celował Piotr Grzelczak i strzelił przepięknego gola.

• Piłkarze Widzewa rozpoczęli to spotkanie.

• Drużyny z lekkim opóźnieniem pojawiają się na boisku. Na trybunach przez kibiców odśpiewana zostaje "Pieśń o małym rycerzu"

• W Białymstoku mocno pada, zobaczymy jak atmosfera wpłynie na postawę graczy.

• Oba zespoły jeszcze nie pojawiły się na obiekcie. Jeden z sędziów nie może wyjść na murawę, problemy na razie są nie wiadome.

• W kadrze Jagiellonii zabrakło kontuzjowanego Bartłomieja Grzelaka, a w Widzewie Mindaugasa Panki (kartki), Ugochukwu Ukaha (zawieszenie), Bena Radhi, Paula Grischoka i Riku Riskiego (kontuzje).

• Jagiellonia w dzisiejszym spotkaniu będzie chciała się zrewanżować za jesienny blamaż w meczu z Widzewem. W rundzie jesiennej podopieczni Michała Probierza przegrali w Łodzi 4:1. Czy w rewanżu Podlasianie odegrają się Łodzianom i dogonią w ligowej tabeli Wisłę ? Na odpowiedź musimy poczekać do ostatniej minuty tego spotkania.