Jarota Jarocin

1

Zawisza Bydgoszcz

1

• Koniec meczu. Zawisza po bardzo słabym występie wywalczył w Jarocinie tylko punkt. Sprawa awansu wciąż otwarta.

• Taktyczna zmiana w Jarocie. Nawrocki na boisku.

• Strzał Maziarza z woleja zza pol karnego minimalnie obok bramki.

• Rzut rożny dla gości. Warczachowski doszedł do piłki, ale jego próby strzałem nazwać nie można.

• Czabański ukarany za faul na Kaniku w środku pola.

• W polu bramkowym faulowany był Brzostowski.Zawisza źle rozegrał rzut rożny.

• Drugą żółtą kartkę za dyskusje z sędzią ukarany został Błażej Jankowski.

• Gospodarze wyrażnie opadli z sił. Goście przeważają.

• Ostatnia roszada wśród gości. Bojas zmienia Kota.

• Tarnowski z około 18 metrów minimalnie nad poprzeczką. Podawał Wojcicki.

• Czabański zmienia Cierniewskiego.

• Rzut wolny mieli gospodarze. Stracili jednak piłkę i Zawisza popędził z kontrą. Tylko szczęśliwa interwencja Brzostowskiego uratowała Jarotę przed utratą gola. Uprzedził on wychodzącego na pozycję sam na sam Maziarza.

• Wójcicki pojawia się na boisku.

• Piosik za Matuszewskiego.

• Tarnowski strzelał po indywidualnej akcji - wyraźnie źle przymierzył.

• Od kilku minut nie oglądamy groźnych akcji pod bramkami.

• Akcje 'Wosjkowych' są jakby o pół tempa zbyt wolne.

• W ostatniej chwili obrońca miejscowych uprzedził 'Okiego'.

• Danielak melduje się na placu gry.

• Niebiesko - czarni zamknęli teraz Jarotę na własnej połowie.

• Zupełnie niewidoczny Imeh opuścił plac gry.

• Poprzeczka! Okińczyc główkował po centrze Maziarza.

• Na boisku zapanował chaos. Zawisza nie potrafi przejąć inicjatywy.

• Warczachowski brzydko sfaulował Witkowskiego. Zasłużona żółta kartka.

• Odważne wyjście Broztowskiego 'skasowało akcję przyjezdnych.

• W ostatniej chwili w polu karnym Witana, Warczachowski zablokował Bartoszka. Było niezwykle groźnie!

• Bezproduktywny dziś Piętka ustępuje miejsca Tarnowskiemu.

• Z rozgrzewki przez trenera Topolskiego wezwany został Marcin Tarnowski.

• Po rzucie rożnym wykonywanym przez Piętkę do piłki doszedł Dąbrowski, ale pomylił się znacznie.

• Imeh strzelał zza pola karnego - wyraźnie mu to nie wyszło.

• Wraz z początkiem drugiej części gry wystartował tez doping kibiców gości. To na pewno bardzo pomoże piłkarzom.

• Startuje druga połowa.

• Koniec pierwszej połowy. Zawisza nie potrafi wykorzystać przewagi jednego zawodnika.

• Rzut rożny dla gości. i zbyt długie dośrodkowanie asystenta przy bramce.

• Sędzia dolicza dwie minuty do pierwszej połowy.

• Prostopadłe podanie Imeha do Klofika minimalnie zbyt mocne.

• Jankowski ukarany za przepychanki z graczem gospodarzy.

• 'Dąbroś' pół metra nad poprzeczką.

• Piętka faulowany na wprost bramki Brzostowskiego..

• Kot urwał się lewym skrzydłem, wpadł w pole karne i dograł na głowę Klofika. Jego strzał z linii wybił jeden z obrońców.

• Na spalonym był wychodzący na czystą pozycję Imeh. Kontrowersyjna decyzja sędziego.

• Klofik płasko uderzał na bramkę Brzostowskiego. Spokojnie złapał piłkę golkiper miejscowych.

• Zawisza po strzeleniu bramki nie poszedł za ciosem, nie przejął inicjatywy. Efektem tego jest gol wyrównujący.

• Fantastyczne uderzenie Bartoszaka z rzutu wolnego z około 30 metrów ponad murem wpada w okienko bramki Andrzeja Witana! 1:1!

• Imeh zwiódł obrońcę w narożniku pola karnego i spróbował swych sił. Nie trafił jednak w bramkę.

• Prostopadłe zagranie w kierunku Bartoszaka przechwycił Witan.

• Ładna akcja gości. Dąbrowski zagrał za linię obrony do Kota, ten zgrał głową w kierunku Okińczyca. Tego jednak uprzedził w ostatniej chwili Brzostowski.

• Matuszewski znalazł się z piłką w polu karnym Zawiszy. Do końca naciskany był jednak przez Jankowskiego przez co strzelił słabiutko.

• Spotkanie jest bardzo ostre. Co chwilę oglądamy brzydkie faule. Tym razem na placu gry leżał Stefańczyk.

• Poprawiamy pomyłkę - pierwszą żółtą kartką ukarany został Oczkowski. A przed momentem otrzymał drugą i wyleciał z boiska za faul na Kocie!

• Strzelec gola ukarany żółtą kartą za zdjęcie koszulki. Bramka padła po idealnym dośrodkowaniu z prawej flanki Klofika!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ! ! ! Dąbrowski!

• Tempo meczu jest dość leniwe, na pewno gry piłkarzom nie ułatwia panujący upał.

• Dąbrowski potężnie uderzył z wolnego z okolic środka boiska i pomylił się nieznacznie.

• Pierwsze minuty dość wyrównane na placu gry.

• Uderzenie z wolnego zupełnie nie wyszło Stefańczykowi. Posłał piłkę 5 metrów nad poprzeczką.

• Oczkowski faulował w okolicach linii bocznej własnego pola karnego.

• Witkowski z około 25 metrów strzelił bardzo wysoko nad bramką Witana.

• Pierwsze długie podanie w pole karne Jaroty - Klofik przegrywa pojedynek z obrońcami.

• Pojedynek zaczynają gracze przyjezdni.

• Piłkarze są już na placu gry. Za chwilę początek meczu.

• Na stadionie w Jarocinie pojawiła się bardzo duża grupa kibiców z Bydgoszczy (500 - 1000 osób). Nic dziwnego - w wypadku zwycięstwa niebiesko - czarni wywalczą awans do pierwszej ligi.

• Arbitrem dzisiejszego meczu będzie Pan Damian Skórka z Koszalina.

• Wyjściowe składy obu drużyn można już zobaczyć w lewym okienku. Na ławce gospodarzy zasiądą: Szybiak, Danielak, Skupiński, Piosik, Nawrocki, Czabański. Rezerwowymi gości będą: Skowroński, Bojas, Kanik, Galdino, P. Cuper, Tarnowski, Wójcicki.

• Witamy ze stadionie w Jarocinie. Już za około 10 minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy miejscowym Jarotą, a Zawiszą Bydgoszcz.