• Suso ładnie, technicznie w środek bramki. 3:3!

• Khedira w lewo, bramkarz w prawo i mamy 3:2!

• Bonaventura pewnie w prawy górny róg, identycznie jak Marchisio! 1:1!

• Mandzukić mocno, ale w poprzeczkę! Nie ma gola!

• Lapadula strzelił bardzo słabo, w środek i broni Buffon!

• Marchisio w prawy górny róg, nie do obrony! 1:0 dla Juve!

• Pierwszy strzelać będzie zawodnik Juventusu

• Przed nami seria rzutów karnych, która wyłoni zdobywcę Superpucharu Włoch!

• Koniec dogrywki! Mamy rzuty karne!

• Ponownie okazja Dybali, ale zatrzymał go w ostatniej chwili Donnarumma!

• Dybala miał na nodze piłkę meczową, po podaniu Evry, ale z kilku metrów uderzył mocno ponad bramką!

• Juventus próbuje jeszcze atakować, ale ciągle brakuje ostatniego podania, otwierającego drogę do bramki.

• Piłka w siatce Milanu, ale Evra był na spalonym przy podaniu Dybali. Nie ma gola!

• Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

• Koniec pierwszej połowy dogrywki. Coraz bliżej rzutów karnych i pojedynku Buffon - Donnarumma.

• Higuain mógł stanąć przed doskonałą szansą, ale zagubił się w dryblingu i ostatecznie próbował wywalczyć rzut karny. Bezskutecznie.

• Lapadula za Baccę

• Antonelli za Abate.

• Kolejna akcja Suso, który jest motorem napędowym Milanu. Tym razem jego dośrodkowanie wyszło za linię końcową.

• Mocny początek dogrywki! Najpierw okazja Milanu i ratuje sytuację Buffon, następnie dynamiczna kontra Juve, ale zatrzymana przez obronę.

• Pierwsza połowa rozgrywki rozpoczęta

• Koniec regulaminowego czasu gry! Dogrywka!

• Trzy minuty dłużej potrwa druga połowa. Jeśli nie padnie bramką, będziemy mieli dogrywkę.

• Kolejne groźne dośrodkowanie Suso. Rzut rożny

• Niespodziewana okazja Milanu! Dośrodkowanie Suso w pole karne Juve, a tam Bacca zdołał oddać strzał głową. Na posterunku Buffon, ale było groźnie!

• Kolejne uderzenie Dybali z dystansu! Ponownie broni Donnarumma

• Ostatnia zmiana w Juve. Sturaro schodzi, w jego miejsce Lemina.

• Bardzo ładne, kąśliwe uderzenie po ziemi z ponad 30 metrów, minął o centymetry prawy słupek bramki Milanu!

• Zmiana w Milanie - Pasalić za Locatellego.

• Groźna akcja Juventusu, ale skończyło się na rzucie rożnym.

• Żółtą kartką ukarany De Sciglio

• Juventus dominuje, atakuje, nie schodzi z połowy rywali, ale efektu bramkowego nie widać.

• Zmiana w Juve. Dybala za Pjanica.

• Akcja Juventusu, zakończona strzałem Khediry, ale prosto w bramkę.

• Kolejna dogodna okazja Milanu! Najpierw groźnie wszedł w pole karne Suso, ale został zablokowany. Piłkę przejął Kucka, który ostro zacentrował, a w polu karnym do piłki nie zdołał dojść Bacca.

• Dosyć przypadkowo piłka spadła pod nogi Higuaina, za linię obrony, ale napastnik Juve był na spalonym.

• Kucka ukarany żółtą kartką.

• Kolejna ładna akcja Milaniu, Suso zrobił dużo zamieszania w polu karnym i oddał płaski strzał, który został wybity na rzut rożny. Po kornerze kolejna okazja i poprzeczka! Milan bliski gola.

• Bardzo groźnie atakuje dzisiaj Suso. Jest wyróżniającą się postacią w ekipie Milanu. Jego dośrodkowania sprawiają dużo kłopotów obronie Juve.

• Początek drugiej połowy dosyć chaotyczny, na razie bez zagrożenia z obu stron.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie mamy 1:1! Po przerwie spodziewamy się jeszcze większych emocji

• Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Milan bardzo długo budował akcję, w końcu Suso dośrodkował z prawej strony, a w polu karnym Bonaventura nie zdołał opanować piłki.

• Romagnoli faulem zatrzymał kontrę Juventusu. Sędzia nie pozwolił grać dalej i ukarał żółtą kartą zawodnika Milanu.

• W odpowiedzi ataki Juventusu. Wrzutka w pole karne z prawej strony, bramkarz nie interweniował i Abate musiał ratować sytuację wybiciem na rzut rożny. Po wrzutce z kornera faul na piłkarzu Milanu w polu karnym.

• Suso ładnie dośrodkował piłkę w pole karne, a tam Bonaventura głową umieścił ją w bramce. Milan w ostatnich minutach zaczął atakować i zaowocowało to wyrównującą bramką.

• Goool! Bonaventura po podaniu Suso na 1:1!

• Z rzutu wolnego ni to strzał, ni to dośrodkowanie i piłka w rękach Buffona.

• Żółta kartka dla Lichtsteinera za faul.

• Przedłuża się senny okres gry. W końcu dośrodkowanie w pole karne Juventusu, ale Kucka nie wiedział jak je wykorzystać i ostatecznie piłka wyszła za linię końcową.

• Zmiana wymuszona kontuzją. Evra w miejsce Sandro

• Mimo prowadzenia Juventusu, tempo meczu nie wzrosło. Obserwujemy spokojny fragment gry, w trakcie którego piłka rozgrywana jest spod jednej, pod drugą bramkę.

• Dośrodkowanie Suso w pole karne Juventusu, kąśliwe, ale minęło słupek bramki.

• Milan, jeśli myśli od odrobieniu straty jeszcze przed przerwą, będzie się musiał bardziej otworzyć. Juventus będzie jednak czyhał, by to wykorzystać!

• Po ładnej akcji Juventusu i strzale Sturariego na rzut rożny piłkę wybił Donnarumma. Po wrzutce najlepiej do piłki wyszedł Chiellini, który nogą z powietrza pokonał bramkarza Milanu.

• Goooooool! Chiellini!

• Rzut wolny dla Juventusu z 25 metrów. Pjanić trafił w mur.

• Jak na razie spotkanie toczy się w spokojnym tempie, oba zespoły nie starają się atakować za wszelką cenę. Na emocje przyjdzie nam jeszcze pewnie poczekać.

• Wrzutka z kornera i piłka wybita na aut. Zagrożenie oddalone od bramki Milanu.

• Mandzukić zdecydował się na uderzenie niemal z pierwszej piłki sprzed pola karnego i kozłującą, niewygodną piłkę brakmarz Milanu wybił na rzut rożny.

• Ładnie poszedł prawą stroną Abate, ale jego dośrodkowanie głową zatrzymał Chiellini.

• Dośrodkowanie w pole karne Liechsteinera minęło obrońców, ale i piłkarzy Juventusu.

• Pierwsza ładna akcja Juventusu, rozrzucenie akcji na lewą stronę i strzał z pola karnego, wprost w bramkarza oddał Sturaro.

• Pierwszy gwizdek. Od środka rozpoczął Milan

• Oba zespoły już na boisku, za chwilę początek spotkania.

• Rezerwowi Milanu: Matías Fernandez, Cristián Zapata, Luca Antonelli, Keisuke Honda, Jose Sosa, Andrea Poli, Luiz Adriano, Gustavo Gomez, M'baye Niang, Gianluca Lapadula, Gabriel, Mario Pasalic

• Rezerwowi Juventusu: Patrice Evra, Andrea Barzagli, Medhi Benatia, Kwadwo Asamoah, Juan Cuadrado, Neto, Hernanes, Paulo Dybala, Mario Lemina, Marko Pjaca, Emil Audero, Luca Coccolo

• Dzisiejszy mecz będzie też pojedynkiem dwóch włoskich bramkarzy: legendarnego Gigi Buffona, który przez długie lata dzielił i rządził między słupkami bramki reprezentacji Włoch i Juventusu, oraz jego młodego imiennika, Gianluigiego Donnarummy, który postrzegany jest jako jego następca w reprezentacji Azzurrich.

• Bez wątpienia faworytem są mistrzowie Włoch. "Stara Dama" z dorobkiem 42 pkt. zdobytych w 17 kolejkach prowadzi w tabeli Serie A i ma aż 9 pkt. przewagi nad piątym Milanem. "Rossoneri" liczą jednak na powtórkę z października, kiedy to w meczu ligowym niespodziewanie ograli Juve 1:0, po bramce 18-letniego Manuela Locatellego.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania o Superpuchar Włoch. W meczu o to trofeum zmierzą się Juventus Turyn i AC Milan. Co ciekawe, spotkanie to rozegrane zostanie w... stolicy Kataru - Dausze.