Juventus Turyn

1

AS Roma

0

• Juventus wygrywa po golu Mehdiego Benatii, ale bohaterem w 100% był Wojtek Szczęsny, który w ostatnich minutach obronił sytuację sam na sam! Stara Dama święta spędzi na pozycji wicelidera!

• Koniec! Juventus wygrywa tylko i wyłącznie dzięki Szczęsnemu!

• Wojciech Szczęsny bohaterem! Edin Dzeko wyszedł sam na sam z Polakiem, który przepięknie ratuje tą sytuację!

• Ależ huknął Miralem Pjanić! Piłka trafił w poprzeczkę i prawie ją połamała tak szybko leciała ta futbolówka!

• Tragiczne uderzenie, a jego autorem Federico Bernardeschi. Piłka wylądowała na aucie....

• Diego Perotti uderza z dystansu, ale piłka leci wysoko ponad bramką!

• Lorenzo Pellegrini przerywa kontratak Starej Damy i ogląda żółtą kartkę.

• Daniele De Rossi opuszcza boisko, a w na murawie jest juz Cengiz Under.

• Alex Sandro przerwał akcję rywala i sędzia ukarał go żółtą kartką.

• Co tu się wydarzyło! Piłka meczowa zmarnowana przez graczy AS Romy! Alessandro Florenzi uderzył w poprzeczkę! Ależ było blisko.

• W miejsce Francuza pojawia się Claudio Marchisio.

• Blaise Matuidi oddał strzał przy którym doznał kontuzji. Będzie zmiana.

• Frederico Bernardeschi zmienia Juana Cuadrado!

• Giorgio Cheillini uderzał na bramkę, ale przy tym niestety się pośliznął i od bramki zacznie Roma.

• Edin Dzeko uderza zdecydowanie zbyt mocno i piłka trafia w jednego z kibiców na trybunach.

• Lorenzo Pellegrini melduje się na murawie. Zmienił Kevina Strootmana.

• Miralem Pjanić uderza z dystansu, ale Brazylijski golkiper spokojnie broni.

• Patrick Schick zmienia Stephana El Shaarawy.

• Mario Madzukić oddaje strzał na bramkę, ale znakomitą interwencją popisuje się Alisson.

• Stephan El Shaarawy powstrzymany przez defensywę Juventusu, która dzisiaj funkcjonuje jak w zegarku.

• Chorwat wraca na murawę. Na szczęście nie wydarzyło się nic poważnego.

• Mario Mandzukić ucierpiał przy starciu z rywalem ale chyba da radę kontynuować gry.

• Koralov dogrywał w pole karne, ale Edin Dzeko przegrał pojedynek główkowy.

• Ależ marnuje okazję Gonzalo Higuain! Argentyńczyk z 5 metra uderza nad bramką! Jak to możliwe!?

• Juan Cuadrado ukarany żółtym kartonikiem.

• Mario Mandzukić uderza głową prosto w rękawice bramkarza Romy.

• Sędzia dał sygnał do rozpoczęcia drugiej części meczu.

• Mecz można podsumować tylko jednym słowem - średnio. Mało się działo i czekamy, aby po przerwie było dużo lepiej!

• Niestety już nic ciekawego się wydarzyło i mamy koniec pierwszej połowy!

• Kolarov dogrywa w pole karne, ale dobrze interweniuje Wojtek Szczęsny.

• Mehdi Benatia wyskakuje najwyżej , tylko że jego strzał był niedokładny.

• Stephan El Shaarawy fauluje w ofensywie i Roma traci szansę na zdobycie bramki.

• Potężne uderzenie Radjy Nainggolana! Futbolówka minimalnie mija poprzeczkę bramki Wojtka Szczęsnego!

• Mocne uderzenie Kolarova, piłka odbiła się jeszcze od jednego z graczy Starej Damy i jest rzut rożny.

• Świetna interwencja Wojciecha Szczęsnego! Diego Perotti wystawił piłkę Edinowi Dzeko, ale Polak broni strzał Bośniaka z bliskiej odległości.

• Gonzalo Higuain minimalnie niecelnie! Coraz groźniej się robi pod bramką Alissona.

• Gonzalo Higuain przewraca się w polu karnym, lecz gwizdek sędziego milczy.

• Daniele De Rossi ukarany żółtą kartką.

• Zamieszanie w polu karnym Juventus, ale nie udało się wykorzystać sytuacji.

• Dopiero za trzecim razem udało się wpakować piłkę do siatki! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Marokańczyk najpierw trafił w bramkarza, później w poprzeczkę i w końcu do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mehdi Benatia strzelcem gola!

• Dobre uderzenie Gonzalo Higuaina! Piłka minimalnie minęła słupek.

• Alex Sandro dogrywa w pole karne, lecz Cuadrado przegrywa walkę o piłkę.

• Diego Perotti uderza bardzo źle z woleja. Piłka ląduje wysoko w trybunach.

• Głową uderzał Higuain, ale zrobił to bardzo niecelnie.

• Sami Khedira oddaje strzał na bramkę, lecz zrobił to zdecydowanie zbyt słabo.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne, ale Edin Dzeko nie dochodzi do zagranej futbolówki.

• Faulowany Juan Cuadrado. Już rozpędzał się Kolumbijczyk.

• Sędzia zagwizdał po raz pierwszy! Zaczęli!

• Hymn Serie A rozbrzmiał! To oznacza, że zaraz odbędzie się przywitanie kapitanów obu drużyn!

• Naprzeciw siebie staną dzisiaj drużyny z najlepszą ofensywą i najlepszą defensywą w lidze. AS Roma straciła tylko 10 bramek, a Juventus do siatki rywala trafił 44 razy. Kto dzisiaj będzie górą?

• W pierwszym składzie Juventusu Turyn zobaczymy dzisiaj Wojciecha Szczęsnego! Jego ostatnie występy mogą naprawdę cieszyć. Dzisiaj zagra przeciwko swojemu byłemu zespołowi. Liczymy na świetne interwencje reprezentanta Polski!

• Skład AS Roma!

• Skład Juventusu Turyn!

• Relację LIVE z tego spotkania poprowadzi Bartłomiej Modzelewski!

• Czas na wielki hit Serie A! Juventus Turyn grać będzie z AS Romą! Do pierwszego gwizdka pozostało tylko 20 minut!