Superpuchar Włoch: Juventus - Lazio ONLINE. Gdzie oglądać w...

Superpuchar Włoch: Juventus - Lazio ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

Juventus Turyn

2

Lazio Rzym

3

• Przeciągnięte dośrodkowanie Douglasa Costy, po którym piłka wychodzi na aut. Sędzia gwizdnął raz i... kilku piłkarzy obu drużyn chciało mu podziękować za spotkanie. Ten wskazał, że rzymianie zaczną grę od autu, a po chwili kończy spotkanie!

LAZIO Z SUPERPUCHAREM WŁOCH!

• To mógł być gol na wagę remisu! Gonzalo Higuain zostaje zablokowany w ostatniej chwili! Ostatecznie korner dla "Starej Damy". Gigi Buffon w polu karnym Lazio!

• Jordan Lukaku przedarł się lewą flanką i podaje na wprost bramki. Stamtąd rezerwowy zawodnik Lazio kieruje piłkę do pustej siatki!

• CO SIĘ DZIEJE?! ALESSANDRO MURGIA KIERUJE PIŁKĘ DO SIATKI!!!

• Cztery minuty doliczone! Będzie się działo!

• PAULO DYBALA NIE MYLI SIĘ!
    Uderza w lewy górny róg bramki, bramkarz Lazio rzucił się w stronę prawego słupka!

• Żółta kartka dla CIro Immobile.

• Niebywałe! Douglas Costa zostaje powalony w polu karnym rzymian przez Ciro Immobile! "Jedenastka"!

• Mistrzowie Włoch dążą do wyrównania. Jednak dośrodkowanie Alexa Sandro z lewej strony zostaje zablokowane - rzut rożny.

• Kapitalne uderzenie nowej "10" "Starej Damy" - obok muru, tuż przy lewym słupku! Thomas Strakosha był bez szans!

• GOL DLA JUVENTUSU! PAULO DYBALA BEZPOŚREDNIEGO Z RZUTU WOLNEGO!!!

• Żółta kartka dla Marco Parolo za faul ok 25 metrów od własnej bramki. Może być groźnie.

• Mięśnie odmawiają powoli posłuszeństwa. Z boiska nie podnosi się Marco Parolo.

• Piłkarze Lazio dwoją się i troją, wybijając piłkę daleko od własnego pola karnego.

• Lucas Leiva kończy występ w dzisiejszym meczu. Na placu gry melduje się Alessandro Murgia.

• Mogło być już po meczu! Po centrze Luiz Felipe zostaje powstrzymany przez Gigi Buffona!

• .. a za Senada Lulicia pojawia się Luiz Felipe.

• I podwójna zmiana w Lazio. Adam Marusić za Dusana Bastę...

• Miralem Pjanić upomniany żółtą kartką za faul.

• Federico Bernardeschi zmienia Mario Mandżukicia.

• Rzut rożny mógł przynieść bramkę kontraktową. Nikt jednak nie sięgnął piłki po centrze z rzutu rożnego.

• "Tylko" żółta kartka dla Senada Lulicia za uderzenie łokciem w twarz Paulo Dybalę!

• Ostatnie minuty należą niewątpliwie do "Starej Damy". Alex Sandro wywalczył rzut rożny.

• Jeszcze Miralem Pjanić uderza anemicznie z pola karne. Bramkarz Lazio pewnie chwyta piłkę.

• Douglas Costa chciał zakończyć akcję tak jak to robił jego klubowy kolega z Bayernu, Arjen Robben. "Łamie" akcję z prawej strony do środka i uderza jednak w sam środek bramki, czym ułatwił interwencję Thomasowi Strakoshy.

• Kontra Lazio nie zakończyła się nawet strzałem - Senad Lulić podaje nie w tempo do Sergeja Milinkovicia-Savicia.

• Miralem Pjanić strzela ca metr nad poprzeczką.

• Juventus zamierza szybko zdobyć bramkę kontaktową. Groźny atak przerywa ok. 24 metrów od bramki Stefan de Vrij. Uczynił to jednak niezgodnie z przepisami.

• Rzymianie idą za ciosem, a Ciro Immobile dąży do strzelenia hat-tricka. Jednak piłkę po centrze z bocznego sektora "zdjął mu" Gigi Buffon.

• ... a za Juana Cuadrado pojawia się Douglas Costa.

• Massimiliano Allegri reaguje natychmiast podwójną zmianą: Mattia De Sciglio zastępuje Mehdiego Benatię...

• Świetne dośrodkowanie Marco Parolo z prawej strony w pole karne. Tam Ciro Immobile wyskakuje najwyżej, po czym uderza tam, skąd przyszła

• CIRO IMMOBILE PODWYŻSZA PROWADZENIE!!!

• GOL CIRO IMMOBILE Z RZUTU KARNEGO

• Zdaniem sędziego Mario Mandżukić fauluje w ofensywie. Chorwat nie może pogodzić się z tą interpretacją - po dyskusji z arbitrem zostaje upomniany żółtą kartką.

• Obrona Lazio pewnie wyjaśnia sytuację wybiciem poza linię boczną.

• Coraz szybciej gra Juventus. Juan Cuadrado został zablokowany - rzut rożny.

• Juventus musi budować atak pozycyjny od koła środkowego. To pokłosie przerwanej kontry rywala.

• Argentyńska kontra "Starej Damy". Paulo Dybala, po podaniu Gonzalo Higuaina, znalazł się w sytuacji sam na sam z Thomasem Strakoshą. Wślizgiem Wallace wybija piłkę na rzut rożny.

• Andrea Barzagli traci piłkę na rzecz Senada Lulicia na lewej stronie. Zdołał jednak w porę naprawić swój błąd.

• Ciasno ok. 30 metrów od bramki Gigi Buffona. Sergej Milinković-Savić nie zdołał przedrzeć się środkiem do pola karnego. Po chwili anemiczne uderzenie z dystansu broni kapitan Juve.

• Druga odsłona rozpoczęta! Obie strony przystępują do niej bez zmian personalnych

• Wracamy na Stadio Olimpico, gdzie dobiega przerwa w meczu o Superpuchar Włoch, w którym Juventus podejmuje Lazio. Po pierwszej połowie prowadzą piłkarze Simone Inzaghiego po skutecznie wykonanym rzucie karnym przez Ciro Immobile. Co nas czeka po zmianie stron?

• Po doliczeniu jednej minuty Davide Massa kończy pierwszą połowę. W meczu o Superpuchar Włoch Lazio prowadzi na Stadio Olimpico w Rzymie z Juventusem 0:1.

• Obrona Juventusu wychodzi z opresji bez szwanku.

• Sergej Milinković-Savić został zablokowany. Piłka wyszła jednak poza linię końcową. Po chwili jeszcze jeden rzut rożny.

• Kolejna akcja Lazio, tym razem po rzucie wolnym. Niezłe dośrodkowanie Luisa Alberto, lecz nikt nie sięgnął piłki. Kontrę Juventusu faulem taktycznym przerwał Lucas Leiva - żółta kartka.

• Mając przed sobą 2-3 rywali, Luiz Alberto decyduje się na strzał zza pola karnego. Trafia w... Dusana Bastę. Sędzia odgwizduje więc pozycję spaloną.

• Nieudane dośrodkowanie Miralema Pjanicia z rzutu wolnego. Obrona Lazio radzi sobie bez problemu.

• Mogło być, a właściwie powinno, 2:0 dla Lazio! Kapitan Juve ratuje swój zespół przed utratą bramki broniąc strzał Ciro Immobile i dobitkę Dusana Basty!

• CIRO IMMOBILE PEWNIE UDERZA STRZELA!!! Posłał piłkę płasko tuż przy prawym słupku. Gigi Buffon wyczuł jego intencję, ale nie sięgnął piłki!

• Żółta kartka dla Gianluigiego Buffona.

• Gianluigi skosił wychodzącego na czystą pozycję Ciro Immobile. Sędzia bez wahania wskazuje na rzut karny!

• Strata "Starej Damy" na rzecz Sergeja Milinkovicia-Savicia 30 metrów od własnej bramki. Serb uderza wysoko nad bramką.

• Rzymianie zyskali rzut rożny. Ostre wstrzelenie piłki w pole karne mogło zakończyć się bezpośrednim golem z narożnika! Czujny Gianluigi Buffon nie dał się zaskoczyć!

• Po chwili znowu w roli głównej Giorgio Chiellini. Wybija piłkę głową pod nogi Paulo Dybali, który osamotniony ruszył środkiem. Podaje na prawą stronę do Juana Cuadrado, który zostaje powstrzymany przez Marco Parolo.

• Alex Sandro w roli lewoskrzydłowego. Próbował przedrzeć się w okolice pola karnego Lazio, ale został powstrzymany. Błyskawiczna kontra, w której- w końcowej fazie - Ciro Immobile pada w "szesnastce" Juve po starciu z Andreą Barzaglim. Sędzia nie widział podstaw do wskazania na "wapno".

• Słabe dośrodkowanie z prawego narożnika zapoczątkowało kontrę "Starej Damy". Skończyło się na strachu.

• Lekko naciskany Gianluigi Buffon wybija piłkę na aut. Szybko wznowili grę "goście", ale Giorgio Chiellini posyła futbolówkę poza linię końcową.

• Po akcji lewą flanką Mario Mandżukić centruje niedokładnie w pole karne Lazio w kierunku Gonzalo Higuaina. Z kontrą ruszyli piłkarze Simone Inzaghiego, lecz została ona przerwana za linią środkową.

• Piłkarze Lazio domagają się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką przez Mehdiego Benatię. Wcześniej obrońca Juve został trafiony w twarz, a potem futbolówka odbiła się od ręki Marokańczyka.

• Faulowany przed własnym polem karnym był Alex Sandro. Przewinił spóźniony w tej sytuacji Luis Alberto. Bez konsekwencji kartkowej.

• Faul taktyczny Miralema Pjanicia w środku pola na Senadzie Luliciu. Bośniak domagał się kartki dla rodaka, ale bezskutecznie.

• Próba dwójkowej akcji Paulo Dybali z Mario Mandżukiciem. Podanie zwrotne Argentyńczyka trafiło pod nogi dobrze ustawionego Stefana de Vrija.

• Po chwili Luis Alberto strzela z dalszej odległości wysoko nad bramką Gianluigiego Buffona.

• Przydał się wzrost Mario Mandżukicia we własnym polu karnym po rzucie wolnym rywala. Daleką główką zażegnał niebezpieczeństwo.

• Po chwili dośrodkowanie kierowane w pole karne do Ciro Immobile pada łupem obrony Juve.

• Środkiem pola próbował przedrzeć się Senad Lulić. Został jednak powstrzymany przed linią 16. metra.

• Obrona Lazio radzi sobie z dośrodkowaniem Miralema Pjanicia z prawego narożnika.

• Thomas Strakosha zbija piłkę na rzut rożny po atomowym uderzeniu Gonzalo Higuana!

• Rzymianie spokojnie rozgrywają piłkę na swojej połowie. Trwa "badanie sił".

• Na gwizdek sędziego ze środka zaczynają piłkarze "Starej Damy"!

• Obie "jedenastki" wychodzą na murawę! Kapitanami są bramkarze - Gianluigi Buffon i Thomas Strakosha.

• Coraz mniej czasu do rozpoczęcia spotkania, więc przenosimy się do stolicy Włoch. Za chwilę rozpocznie się mecz o Superpuchar Włoch

• Spotkanie w Rzymie poprowadzi Davide Massa.

• Gianluigi Buffon

• A to rezerwowi Juventusu: Carlo Pinsoglio, Wojciech Szczęsny - Mattia De Sciglio, Claudio Marchisio, Douglas Costa, Kwadwo Asamoah, Deniele Rugani, Stephan Lichtsteiner, Stefano Sturaro, Rodrigo Bentacour, Federico Bernardeschi, Moise Kean.

• A o to rezerwowi Lazio: Guido Guerrieri - Ivan Vargić, Wesley Hoedt, Patricio Gabarron Gil, Jordan Lukaku, Felipe Anderson, Felipe Caicedo, Luiz Felipe, Simone Palombi, Adam Marusić, Davide Di Gennaro, Alessandro Murgia.

• Przed pierwszym gwizdkiem sędziego warto zapoznać się z zapowiedzią Tomasza Pszonaka:

• Relację NA ŻYWO z tego meczu poprowadzi Tomasz Górski. Dobry wieczór i kłaniam się nisko!

• Chociaż oczy piłkarskiego świata są skierowane na Superpuchar Hiszpanii, gdzie dojdzie do El Clasico, to nie mniej ciekawsze spotkanie zostanie rozegrane we Włoszech. O Superpuchar Italii, na Stadio Olimpico w Rzymie, zmierzą się Juventus Turyn z Lazio Rzym! Pierwszy gwizdek sędziego już za 25 minut!

Tomasz Pszonak

Juventus - Lazio LIVE! Kto sięgnie po Superpuchar Włoch?

Juventus - Lazio LIVE! Kto sięgnie po Superpuchar Włoch? ©AP Photo/East News

Superpuchar Włoch: Juventus - Lazio. W niedzielny wieczór na Stadio Olimpico ekipa Juventusu stoczy pojedynek z Lazio Rzym. Jego stawką będzie Superpuchar Włoch 2017. Relacja LIVE w GOL24!

Superpuchar Włoch: Juventus Turyn - Lazio Rzym ONLINE

Juventus to hegemon ligi włoskiej i zdobywca ostatniego Pucharu Włoch, Lazio z kolei jest finalistą ostatniej edycji, dzięki czemu ma możliwość rozegrać spotkanie o Superpuchar Włoch tuż przed nowym sezonem. Ostatni mecz o te trofeum rozegrane było w Katarze, gdzie Milan pokonał Juventus w konkursie rzutów karnych. Po tej porażce trener mistrza kraju, Massimiliano Allegri był wściekły i mówił, że jego zespół musi wygrywać każde trofeum i ma być absolutnym hegemonem we Włoszech. Z pewnością kibice tego klubu pamiętają te słowa i oczekują od swoich piłkarzy zwycięstwa.

O kolejny sukces nie będzie łatwo, bo Lazio jest trudnym i wymagającym przeciwnikiem dla każdego zespołu we Włoszech. Podopieczni Simone Inzaghiego zakończyli poprzedni sezon na ósmym miejscu oraz przegrali walkę o Puchar Włoch dopiero w finale. Pokonani zostali przez Juventus, który zwyciężył 2:0. Bramki strzelali nieobecni już w kadrze mistrza kraju Dani Alves oraz Leonardo Bonucci.

Mimo utraty ważnych zawodników i słabszej formie w sparingach, wydaje się, że to Bianconeri powinni cieszyć się z kolejnego trofeum. Udało im się utrzymać w zespole Paulo Dybalę oraz innych ważnych ofensywnych piłkarzy, którzy mogą zdecydować o losach tego spotkania. Lazio natomiast pozyskało Lucasa Leivę, który może okazać się jednym z nowych liderów, po tym jak do Milanu przeszedł Lucas Biglia.

Przed tygodniem oba zespoły rozegrały mecze kontrolne w których Juventus uległ po słabej grze 2:0 Tottenhamowi, a Lazio pokonało 1:0 Malagę. Jak zatem zakończy się mecz o pierwsze trofeum w nowym sezonie?

Juventus - Lazio: Kto wygra mecz o Superpuchar Włoch?

Superpuchar Włoch: Juventus - Lazio TRANSMISJA TV

Mecz o Superpuchar Włoch 2017 w niedzielę 13 sierpnia pokaże Polsat Sport. Początek transmisji o godzinie 20:40.

Superpuchar Włoch 2017: Juventus - Lazio