• Juventus zwycięża po raz szesnasty w lidze włoskiej i zmniejsza stratę do Milanu do dwóch punktów.

• Sędzia kończy spotkanie. Juventus pokonał Napoli 3:0.

• Del Piero uderza na bramkę, ale ponad poprzeczką.

• Juan Zuniga otrzymuje czerwoną kartkę po uderzeniu łokciem w Chielliniego.

• Pierwszy kontakt z piłką Del Piero, podaje do Quagliarelli. A napastnik Juve podwyższa prowadzenie w meczu.

• Na boisku zamiast Vucinica pojawia się Del Piero.

• Marcisio uderza zza pola karnego. Piłka nieznacznie mija bramkę Morgana De Sanctisa.

• Vucinić próbuje z kilkudziesięciu metrów, De Sanctis wyszedł nieznacznie z bramki i niewiele brakowało aby padła kolejna bramka.

• Marcisio zakręcił obrońców Napoli i zdobył bramkę po precyzyjnym uderzeniu.

• Juventus- Napoli 2:0! Claudio Marchisio!

• Żółta kartka dla Claudio Marchisio, po faulu na zawodniku Napoli.

• Marchisio uderza z dystansu po szybkiej kontrze. Piłkę odbija bramkarz Napoli.

• Ostatnia zmiana w Napoli. Na boisku zamiast Hamšíka, pojawia się Džemaili.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Na boisku pojawia się Quagliarella, który zastępuje Borriello.

• Piłkę dośrodkowywał Pirlo, ale piłkę wyłapał Morgan De Sanctis.

• Po faulu na Borriello, żółtą kartkę otrzymał obrońca Napoli Paolo Cannavaro.

• Pierwsza zmiana w Juventusie. Za Stephana Lichtsteinera na boisku pojawił się Caceres.

• Paolo De Ceglie zamiast podawać do kolegów z drużyny, uderza na bramkę ,ale został zablokowany przez obrońcę Napoli.

• Druga zmiana w Napoli. Pandev na boisku zastępuje Inlera.

• Za mocne podanie do Vucinica i piłkę przejął bramkarz Napoli.

• Piłkę do bramki skierował Mirko Vucinic. Jednak napastnik Starej Damy znalazł się na pozycji spalonej.

• Z narożnika pola karnego uderza Paolo De Ceglie, jednak niecelnie.

• Z rzutu wolnego na bramkę dośrodkowuje Pirlo. W zamieszaniu pod bramką Barzagli podaje do Leonardo Bonucciego. A obrońca Juventusu umieszcza piłkę w bramce.

• Gooolll Leonardo Bonucci!

• Piłkę dośrodkowuje Pirlo, w polu karnym futbolówka odbija się od jednego z obrońców Napoli, jednak dobrą interwencją popisał się bramkarz Morgan De Sanctis.

• Rzut wolny dla gospodarzy po faulu na Chiellinim.

• W przerwie trenerzy obu drużyn nie przeprowadzili żadnych zmian.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Juventus remisuje bezbramkowo z Napoli.

• Po faulu na piłkarzu Napoli, żółtą kartkę otrzymuje Paolo De Ceglie.

• Podanie do Vucinica, piłkarz Juventusu nie dochodzi do piłki. Od bramki rozpocznie bramkarz Napoli.

• Na bramkę z rzutu wolnego uderza Ezequiel Lavezzi, jednak niecelnie.

• Arturo Vidal fauluje przed polem karnym Hamsika, sędzia pokazuje piłkarzowi Juve żółtą kartkę.

• Zbyt dużo słów wypowiedzianych do sędziego przez Stephana Lichtsteinera, żółta kartka dla piłkarza Juventusu.

• Hamsik uderza na bramkę Juventusu, ale wysoko ponad poprzeczką.

• Zbyt mocne podanie do Vucinica i od bramki rozpocznie Morgan De Sanctis.

• Andrea Pirlo dośrodkowuje z rzutu wolnego. Piłkę uderza głową Vidal, jednak minimalnie obok bramki Napoli.

• Rzut wolny dla Juventusu po faulu na Vidalu.

• De Ceglie dośrodkowuje w pole karne gości, ale żaden z kolegów nie dochodzi do podania.

• Wymuszona zmiana w Napoli, schodzi kontuzjowany Maggio, na boisku pojawia się Dossena.

• Lavezzi uderza z dystansu, piłka odbiła się od obrońcy Juventusu i wyszła poza boisko.

• Pirlo uderza na bramkę, ale niecelnie.

• De Ceglie dośrodkowuje w pole karne Napoli, do piłki nie doszedł żaden z piłkarzy gospodarzy.

• Lavezzi dośrodkowuje, jednak bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Rzut wolny dla Napoli z prawej strony boiska.

• Groźna akcja Napoli. Hamsik znalazł się już praktycznie jeden na jednego z Buffonem. Minął go, ale piłka już wyszła poza boisko.

• Kolejne dośrodkowanie Lichtsteinera z prawej strony boiska, ale Marco Borriello uderza niecelnie głową.

• Uderzenie Borriello zablokowane przez obrońców Napoli.

• Krótkie rozegranie tego stałego fragmentu gry. Po chwili dobre dośrodkowanie Pirlo, jednak żaden z graczy Starej Damy nie doszedł do piłki.

• Stephan Lichtsteiner dośrodkowuje, ale wprost w ręce bramkarza Napoli.

• Mecz rozpoczynają piłkarze Napoli.

• Juventus jest obecnie na drugim miejscu w tabeli i traci do lidera pięć punktów. Natomiast Napoli zajmuje czwarte miejsce.

• Witamy podczas relacji z meczu Serie A pomiędzy Juventusem Turyn a Napoli.