Palermo

0

• KONIEC!!! JUVENTUS TURYN MISTRZEM WŁOCH W SEZONIE 2012/13 !!!

• 4 minuty dolicza sędzia do regulaminowych 90

• Ostatnie minuty spotkania przed nami. Tu już raczej nic nie powinno się zmienić pomimo tak nieodpowiedzialnego zachowania się zawodnika gospodarzy.

• Beznadziejne zachowanie Pogby, który w takim meczu bezsensownie otrzymuje czerwoną kartkę

• Paul Pogba otrzymuje czerwoną kartkę za oplucie Aronicy

• Pogba widowiskowo wdziera się w pole karne Palermo ale ładne wejście zawodnika Juve zatrzymuje bramkarz

• ...w zespole goście także zmiana - Rios schodzi z boiska w jego miejsce Faurlin

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy...

• Stadion już świętuje przez zawodnikami jeszcze około 15 minut biegania po boisku

• Vucinić w pole karne wrzuca piłkę lewej strony ale dobrze łapie to dośrodkowanie golkiper Palermo

• Juventus na połowie Palermo szuka szansy na drugą bramkę

• Dybala zmienia Ilicica. Paulo Dybala miał babcię pochodzącą z Polski

• Ostatnie 20 minut meczu

• Ale okazja gospodarzy. Najpierw Vucinić próbował zabawić się z bramkarzem gości ale ten był lepszy. Po chwili znów uderzał jedne z zawodników gospodarzy ale znów lepszy był bramkarz Palermo

• Peluso zmienia Asamoaha

• Abel Hernandez zmienia Miccoliego

• Uderzenie z daleka jednego z zawodników Palermo trafia w obrońcę Juventusu.

• Strzelec gola otrzymuje żółtą kartkę

• Czy za pół godziny będziemy świadkami fety w Turynie? Wszystko wskazuje na to, że tak się stanie.

• G o l l l l ! ! ! ! Arturo Vidal pewnie z "11" metrów !!

• Karny dla Juve

• Padoin melduje się na boisku

• Vucinić próbuje wrzucać w pole karne piłkę ale obrona Palermo gra do tej pory świetnie

• Palermo po pierwszych nerwowych minutach nie zamierza jednak rezygnować z walki o punkty w Turynie

• Naciskani przez gości obrońcy Juve zaczynają się gubić. Czy Palermo to wykorzysta?

• Fabrizio Miccoli trafia z 9 metrów w słupek po kontrze gości!!

• Ależ zdecydowanie rozpoczęli gospodarze. Palermo zamknięte już nie na swojej połowie a swoim polu kanrym

• Gramy!! Przed nami drugie 45 minut

• Sędzia nic do pierwszej części nie doliczył. Zapraszam za kilkanaście minut. PRzerwa

• Oj... egoistyczne zagranie Pogby, który zamiast podawać uderza z 20 metrów bardzo niedokładnie

• Barzagli za faul na Nelsonie ogląda żółtą kartkę, która eliminuje go z następnego meczu

• Starcie Nelsona z Asamoahem arbiter rozstrzyga jako faul zawodnika gospodarzy

• Ostatnie 6 minut pierwszej połowy. Czy Juventus zdąży rozbić blok defensywny gości?

• Vidal kapitalnie zatrzymany przez Garcie wślizgiem pod polem karnym Palermo

• Bardzo monotonny zrobił się ten mecz. Juventus powoli rozbija szczelną na razie defensywę rywali.

• Donati przez chwilę leżał w polu karnym gospodarzy ale po chwili wstał i może kontynuować grę

• Miccoli po rzucie wolnym trafia wprost w ręcej Buffona

• Pirlo bardzo długim podaniem uruchamia Vucinica, który jest na minimalnym spalonym

• Vucinić wpada w pole karne i zostaje w ostatniej chwili zablokowany

• Josip Iličić brzydko zaczepia Bonucciego i tylko pobłażliwości sędziego zawdzięcza to, że nie zobaczył kartki

• Miccoli próbował długą piłką uruchomić Bareto ale pewnie z tym zagraniem poradzili sobie gospodarze

• Mocno w pole karne kopnął Asamoah ale arbiter stwierdził, że wcześniej faulował rywala.

• Dwudziesta minuta spotkania. Juventus kontroluje to spotkanie a Palermo broni się cała "11". Dla broniących się przed degradacją gości remis byłby w tym meczu świetnym wynikiem.

• Ambitni goście przez chwilę znajdowali się pod bramką gospodarzy ale Turyńczycy szybko odzyskali piłkę

• Po akcji Asamoaha Stefano Sorrentino końcami palców wybija poza pole karne dośrodkowanie zawodnika Juve.

• Świetnie obrońca Palermo zatrzymał Pirlo przed własnym polem karnym

• Już w pierwszych minutach groźna akcja Lichtsteinera, który wywalczył rzut rożny po którym jednak zagrożenia pod bramką Palermo nie było.

• Zaczynamy!!

• Palermo w ostatnich 5 spotkaniach nie przegrało i zdobyło 11. punktów. Jak będzie dziś?

• Na trybunach wielkie piłkarskie święto. Piłkarze już na boisku

• Kapitalna oprawa tego spotkania. W Turynie wszyscy czekają na kolejny już tytuł i wszyscy wierzą, że nic nie stanie na przeszkodzie dziś aby "Stara Dama" zdobyła koronę.

• Już za niespełna 10 minut początek meczu

• Rezerwowi gości: Benussi, Munoz, Viola, Dossena, Dybala, Hernandez, Anselmo, Fabbrini, Boselli, Faurlin, Brichetto, Formica

• Już za kilka chwil przedstawimy składy obu drużyn

• Rezerwowi gospodarzy: Storari, Caceres, De Ceglie, Giovinco, Peluso, Bendtner, Padoin, Giaccherini, Quagliarella, Matri, Isla, Marrone

• Palermo także ma o co grać cały czas balansując na granicy spadku z Serie A. Zapowiada się więc ciekawe spotkanie

• Już za niespełna 60 minut początek spotkania w którym mistrzostwo Włoch może sobie zapewnić drużyna Juventusu. Stanie się tak w momencie gdy gospodarze nie przegrają z rywalem z Palermo