Juventus Turyn

2

Real Madryt

2

• Gdy ktoś spojrzy na wynik to pomyśli, że to był ciekawy mecz. Cóż prawda jest nieco inna. Godne uwagi było około 30 minut gry. Poza tym mecz przypominał partię szachów. Awans Juve wisi na włosku. Real jest o krok od dalszej gry. Za uwagę dziękuje Michał Jackowski.

• Koniec !!! Sprawiedliwy podział punktów !

• Chyba nic już się nie wydarzy. Królewscy kontrolują grę. Im remis jest na rękę.

• Weszliśmy w doliczony czas gry !

• Dużo chaosu na boisku. Od pewnego czasu, poza strzałami z dystansu, nikt nie miał pomysłu na zdobycie gola.

• Giovinco na zmęczonego rywala, ale czy te parę minut to nie za mało ? Schodzi Llorente.

• Wprowadzony chwilę wcześniej Włoch oddaje swój pierwszy strzał.

• Aktywny Tevez zmieniony przez Quagliarellę.

• Ostatnia zmiana w Realu. Benzema schodzi- Rodriguez wchodzi.

• Tevez uderzał zza pola karnego ! Bardzo mocno, ale wprost w środek bramki.

• To znów goście dłużej utrzymują się przy piłce. Stara Dama czeka na tę jedną kontrę.

• Real nie składa broni. Di Maria za Bale'a/

• Bonucci ukarany kartką. Ronaldo nie dał strzelać wolnego Baleowi i sam trafił w mur !

• Pierwsza zmiana dzisiaj. Illarramendi za Alonso.

• Kapitalny okres gry za nami w kilkanaście minut 3 bramki i coś czuję, że to jeszcze nie koniec !

• Co tu się dzieje ! Benzema był o centymetry od strzelenia bramki. Wet za wet !

• Caceres rewanżuje się za błąd przy straconym golu. Wrzuca do Llorente i ten w dziecinny sposób przepycha Varane i głową nie daje szans Casillasowi.

• Szybka odpowiedź Juve !!! Llorente !!!

• Walijczyk dostał piłkę tuż przed polem karnym. Wbiegł w nie i ze stoickim spokojem uderzył w krótki słupek. Zademonstrował wszystko to z czego jest znany szybkość, zdecydowanie, moc i precyzję uderzenia !

• BALE !!! 2-1 !!!

• Claudio Marchisio próbował z bliskiej odległości na raty pokonać bramkarza Królewskich. Casillas w takich starciach imponuje ! Powinno być 2-1 !

• Xabi Alonso z 25 metrów w poprzeczkę. Ależ to była siła !

• Juve znowu jest pod ścianą. Remis nie urządza gospodarzy.

• Caceres (tak , to ten sam piłkarz odrzucony przez Barcelonę) popełnił błąd rodem z podstawówki. Stracił piłkę będąc ostatnim zawodnikiem na prawej flance. Benzema szybko podał do Ronaldo, a ten spokojnie wbiegł w pole karne i pokonał Buffona.

• A JEDNAK DOSZLI SZYBCIEJ !!! RONALDO UCISZA TRYBUNY ! 1-1!!!

• Real od pierwszych sekund II połowy stara się rozgrywać piłkę, ale robią to tak ślamazarnie, że do bramki może za jakiś tydzień dojdą.

• W tunelu graczy Realu motywowała legenda...Juventusu- Zinedine Zidane. A z Andreą Pirlo pogawędkę uciął Carlo Ancelotti.

• Przerwa szybko zleciała, więc startujemy z drugą połową.

• Miejmy nadzieję, że w drugiej części gry zawodnicy wrzucą wyższy bieg. Obie drużyny nastawiły się na grę z kontry i mocne zabezpieczenie tyłów. Real jest jednak w tej formacji sporo uboższy i mniej pewny od włoskiej drużyny.

• Koniec pierwszej połowy. To nie jest wielki spektakl, ale też nie jest to słaby mecz.

• Pirlo z kartką.

• Marcelo bardzo groźnie na skrzydle. Dobiegł do linii końcowej i wycofał do Ronaldo. Portugalczyk nie trafił w bramkę.

• Była szansa na szybką odpowiedź Realu. Xabi Alonso dorzucał z wolnego, ale skończyło się tylko na rogu.

• I za ten faul w jedenastce Francuz obejrzał żółć.

• VIDAL IDEALNIE TRAFIA POD POPRZECZKĘ ! 1-0 JUVE !

• MAMY JEDENASTKĘ DLA JUVENTUSU ! VARANE FAULUJĘ POGBĘ !

• Vidal mocno po ziemi. Piłka skoczyła przed bramkarzem Realu i wypuścił piłkę, ale nikt nie pospieszył z dobotką.

• Mecz nie jest prowadzony w zawrotnym tempie i nie dzieje się zbyt wiele na murawie.

• Brzydki faul Modricia.

• Przewaga gospodarzy jest z każdą minutą coraz większa. Czy Juventus wykorzysta ten okres i strzeli gola ?

• Pepe popełnia kolejny błąd w swoim polu karnym. Znowu bez konsekwencji.

• Claudio Marchisio !!! Cóż to była za szansa ! Szybki atak Juve i Tevez idealnie centruję piłkę do Włocha. Jego uderzenie kapitalnie nogami broni Casillas.

• Oj panowie mają rozchwiany celownik. Teraz Pirlo z daleka bardzo, bardzo niecelnie.

• Juventus - Real Madryt

• Tevez dośrodkował na głowę Vidala. Ten jednak strzelał z miejsca i nie miał prawa dobrze uderzyć piłki.

• Ronaldo spróbował strzału z dystansu. Na razie daleko celu.

• Duże zamieszanie pod bramką Realu. Pogba uderzał na bramkę zewnętrzną częścią stopy, a Pepe swoją niefortunną interwencją mógł zaskoczyć Casillasa. Iker pokazał, że na ławce nie stracił refleksu.

• Bale wygrał starcie z Caceresem, choć w pierwszej chwili wydawało się, że Urugwajczyk nie będzie miał z Walijczykiem problemów. Strzał gwiazdora Realu jednak wprost w Buffona.

• Tevez przewrócił się w polu karnym po starciu z Ramosem. Kiedy UEFA zdecyduje, że za takie marne teatrzyki należy karać czerwonymi kartkami ?

• Ronaldo po indywidualnej akcji strzelił minimalnie niecelnie.

• Pierwszy korner w meczu dla Juve. Przy próbie drugiego dośrodkowania Casillas miał problemy z wypiąstkowaniem piłki.

• Marcelo minął w ładnym stylu kilku rywali. Rozpędził się jednak za bardzo i stracił futbolówkę tuż przed polem karnym.

• Największe gwizdy dla Ronaldo. Turyńczycy nie wybaczyli mu obrzydliwego "padolino" w poprzedniej serii spotkań.

• Real bawi się w Barcelonę i stara się wymieniać mnóstwo podań. Trybuny gwiżdżą.

• Real w bardzo nietypowych strojach. Królewscy na...pomarańczowo.

• Howard Webb rozpoczyna spektakl na Juventus Stadium !

• Iker Casillas i Gianluigi Buffon,jako kapitanowie uczestniczą w losowaniu.

• Obie ekipy są już na boisku. Zabrzmiał hymn Ligi Mistrzów.

• W pierwszym meczu na Santiago Bernabeu Real w kontrowersyjnych okolicznościach wygrał 2-1.

• Real, jeśli wygra już dziś zapewni sobie awans.

• Dla Juventusu jest to mecz o życie. Ewentualna porażka może sprawić, że graczy z Włoch nie zobaczymy na wiosnę w Lidze Mistrzów.

• Witamy wszystkich ! Już za kilka chwil rozpocznie się najciekawszy mecz tej kolejki Ligi Mistrzów. Stara Dama podejmuję Królewskich !