Juventus Turyn

4

Udinese Calcio

0

• Nic wartego odnotowania się w tym czasie nie wydarzyło i w taki oto sposób arbiter zakończył dzisiejsze spotkanie. Juventus pozostaje liderem tabeli, natomiast zajmujący siódme miejsce przed tym spotkaniem Udinese musi liczyć na porażki sąsiadów z tabeli. Dziękujemy za wspólne spędzenie dzisiejszego wieczoru, do zobaczenia.

• 2 minuty doliczone

• Próba Basty także nie zaskoczyła doświadczonego bramkarza Juventusu, który wciąż pozostaje z czystym kontem.

• Strzał Pinzi'ego mógł być tym "na otarcie łez", ale Buffon nie miał większych problemów ze złapaniem futbolówki

• Gabriel za Pasquale

• Isla w miejsce De Caglie

• 4:0 Tym razem Matri stanął oko w oko z golkiperem Udinese i posłal piłkę po ziemi obok nóg bramkarza. Losy meczu juz definitywnie rozstrzygnięte.

• Padoin zastępuje Vidala w drużynie gospodarzy

• Z kontratakiem 3 na 3 wyszedł zespół Starej Damy, lecz futbolówka ostatecznie w rękach bramkarza Udinese.

• Maicosuel za Muriela

• Juventus podwyższa! Vucinić półwolejem z bliska pokonuje bezradnego Padellego.

• Techniczne podanie nad obrońcami do Di Natale, ten jednak na spalonym.

• GOOOOL! Ponownie Pogba! Z tej samej odległości co poprzednim razem, lecz teraz po ziemii, pokonuje bramkarza Udinese. Młody Francuz wyrasta bezzwłocznie na zawodnika meczu.

• Pogba zdobył drugą przepiękną bramkę w tym spotkaniu! Juventus Turyn - Udinese Calcio

• Teraz natomiast sytuacja z drugiej strony boiska. Z 5 metrów uderzał Vidal, lecz prosto w interweniujących ofiarnie obrońców. Vidal reklamował jeszcze zagranie ręką, lecz na nic zdały się jego prostesty

• Wysokim pressingiem zaczęli wychodzić zawodnicy gości, co skutkuje szybkim odbiorem piłki. Przed momenctem z 16 metrów po takim właśnie przejęciu uderzał Muriel, lecz obok bramki.

• Żółtkiem ukarany Muriel za dyskusje z arbitrem, który chwile wczesniej odgwizdał spalonego.

• Kombinacyjnie, po ziemii rozegrany rzut rożny gości, zakończony mocnym, ale niecalenym strzałem Pizzi'ego.

• Di Natale zmienia Pereyrę.

• Od początku wysoko zawodnicy Udinese, ale defensywa gospodarzy nie pozwala zblizyć im się do własnego pola karnego.

• Groźna akcja Udinese i Buffon miał sporo szczęścia, że skończyło się na strachu.

• Matri w miejsce Giovinco.

• Początek drugiej połowy.

• Równo w 45. minucie arbiter kończy pierwszą część spotkania. Warto było czekać ponad 40 minut na tak przepiekne trafienie Pogby. Powracamy do relacji za około 15 minut.

• Juventus Turyn - Udinese CalcioJuventus Turyn - Udinese Calcio

• [b][GOOOOL!/b] Cóż za trafienie Pogby! Potężną bombą nie dał zadnych szans bramkarzowi Udinese. Bramka stadiony świata Francuza i Juve wysuwa się na prowadzenie na 5 minut rzed końcem pierwszej połowy.

• Giaccherini starał się podawać piłkę wzdłuż pola karnego, ale żaden z jego kolegów nie przeciął podania i futbolówka wyszła poza linię końcową

• Żółta kartka za faul, ukarant Pinzi.

• Vucinić faulowany w środku pola przez Heurtaux'a, lecz niecelne rozegranie piłkarza gospodarzy i przy piłce goście z Calcio.

• Kolejny rzut wolny dla Starej Damy, ale bramka Udinese niezagrożona i od bramki Padelli.

• Wrzutka, ponownie głową uderza Pogba i tym razem kolejny korner po rykoszecie. Główkował Bonucci piłka wylądowała na siatce bramki Udinese.

• Atak Juventusu lewą stroną i kolejny rzut rożny. Czy w końcu przyniesie efekty?

• Giovinco z rzutu wolnego uderzył prosto w kilkuosobowy mur stojący na linii pola karnego.

• Rzut wolny dla Juventusu pod polem karnym gości po faulu na Giovinco. Będzie okazja

• W ataku głównie Juventus, ale Udinese od czasu do czasu próbuje odcinać się kontrami. Na razie jednak sporo niedokładności w ekipie gości.

• Ależ okazja Giaccheriniego! Uderzył po ziemi z lewej strony pola karnego, ale bramkarz Udinese nogą wybronił jego strzał!

• Liechstainer miał sporo miejsca na prawej stronie, ale słabo odgrywał piłkę w pole karne.

• Kolejna dobra akcja Juve! Najpierw z piłką zabrał się Giovinco, ale został zablokowany w polu karnym. Piłka trafiła do Vidala, którego uderzenie na rzut rożny sparował Padelli.

• Liechsteiner znalazł się w doskonałej sytuacji, kiedy dostał piłkę na 11 metrze, jednak uderzył bardzo słabo i w nogi rywala.

• Kolejny rzut rożny dla Juventusu. Głową uderzył Pogba, ale wysoko nad bramką.

• Z dystansu próbował Muriel, ale obok bramki.

• Pierwszy rzut rożny w spotkaniu, ale piłka ląduje w rękach bramkarz Udinese.

• Za nami pierwsze pięć minut spotkania. Na razie częściej atakować stara się Juventus, ale póki co niewiele z tego wynika.

• Juventus przejmuje piłkę w obronie, Barzagli do Buffona, a ten daleko wybija futbolówkę.

• I kolejny atak Starej Damy. Piłka do przodu do Giovinco, ale uprzedził go bramkarz Udinese.

• Pierwsza akcja Juve, ale od bramki rozpocznie Padelli.

• Początek spotkania. Gramy!

• Oba zespoły są już na boisku. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

• Witamy na relacji z meczu 21. kolejki włoskiej Serie A, gdzie na Juventus Stadium w Turynie gospodarze dzisiejszego spotkania podejmą zespół Udinese Calcio.