Kolejarz Stróże 1 - 1 Chojniczanka Chojnice

Kolejarz Stróże

1

Chojniczanka Chojnice

1

• Koniec spotkania w Stróżach! Kolejarz na własnym stadionie zremisował z Chojniczanką Chojnice, a zdobyty przez obie drużyny punkt sprawi, że goście awansują na dziesiąte, a Kolejarz na jedenaste miejsce tabeli.

• Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

• Chojniczanka sprawia wrażenie drużyny, której w zupełności odpowiada widniejący na tablicy wyników rezultat. Gości nie stac już na zdobycie kolejnej bramki?

• Patryk Szymański próbuje godnie zastąpic świetnie spisującego się w dzisiejszym spotkaniu Michała Bajdura i już od pierwszych chwil przebywania na placu gry włącza się w niemal każdą akcję ofensywną swojej drużyny.

• Pierwszej zmiany dokonuje Przemysław Cecherz, za Michała Bajdura na boisko wbiega Patryk Szymański.

• Michał Bajdur ukarany żółtą kartką.

• W przeciągu kilku ostatnich minut piłkarze obu drużyn nieco spuścili z tonu, nie atakują już swoich bramek z tak dużą częstotliwością jak miało to miejsce jeszcze kilkanaście chwil temu.

• To mógł byc fatalny kiks Konrada Jałochy, który po lekkim i niegroźnym strzale jednego z piłkarzy Kolejarza wypuścił piłkę z rąk, jednak w porę zdążył się zrehabilitowac i uchronic zespół przed bezmyślną stratą bramki.

• Jałocha miał spore problemy z obroną strzału po rzucie wolnym wykonywanym przez gospodarzy.

• Orłowski głośno protestuje - pomimo faulu sędzia nie podyktował dla jego drużyny rzutu wolnego.

• Od dobrych kilku minut Kolejarz utrzymuję się przy piłce i nie pozwala dojśc do głosu chojniczanom, którzy już od jakiegoś czasu nie zdołali nawet zagrozic bramce Radlińskiego.

• Kolejna zmiana w drużynie Chojniczanki. Tomasz Ostalczyk opuszcza plac gry, zastąpi go Marcin Orłowski.

• Kolejny stały fragment gry dla drużyny gości i kolejna zmarnowana sytuacja na zdobycie bramki z rzutu rożnego w ich wykonaniu. Przyjezdni bez wątpienia powinni popracowac nad skutecznością.

• Kolejna żółta kartka dla zawodnika z Chojnic, Janusz Wolański został powalony przez Błażeja Radlera.

• Michał Gryźlak pędził prawym skrzydłem, pilnowany przez kilku graczy rywali nie miał możliwości, by podawac piłkę do swoich partnerów, co natychmiast wykorzystali goście i sprytnie przechwycili futbolówkę.

• Tym razem Tomasz Mikołajczak został upomniany żółtą kartką.

• Świetne uderzenia Wojciecha Trochima, niewiele brakowało, a piłkarz gospodarzy zdobyłby bramkę! Jednak piłkę z wielkimi problemami sparował Konrad Jałocha.

• Rzut wolny z okolic dwudziestego piątego metra wykonywany przez jednego z graczy Kolejarza piąstkuje Jałocha.

• Pierwszej zmiany dokonuje Mariusz Pawlak, za Artura Pląskowskiego na boisku pojawi się Maciej Ropiejko.

• Małe nieporozumienie w szeregach drużyny Chojniczanki, Mikołajczak nie dogadał się ze swoim partnerem i stracił piłkę na rzecz rywali.

• Krystian Feciuch faulowany przez Cheikha Niane, który w tej sytuacji ogląda żółty kartonik.

• Żółta kartką ukarany Witold Cichy za faul na Iwanickim.

• Świetne zawody rozgrywa dziś Wojciech Trochim, który jest prawdziwą siłą napędową swojej drużyny i niemal każda akcja rozgrywana przez graczy Kolejarza jest przez niego przypieczętowana.

• Wojciech Trochim dobrze rozgrywa akcję, okiwał kilku rywali, sprytnie rozejrzał się po boisku i podał do najlepiej ustawionego Wolańskiego, jednak kiedy ten pędził na bramkę gości sędzia dopatrzył się spalonego.

• Chojniczanka próbuje atakowac prawą stroną, od kilkunastu sekund utrzymuje się na połowie rywala, ale każda próba ataku ze strony gości kończy się nieudanym strzałem, który za każdym razem pada łupem golkipera Kolejarza.

• Kolejny błąd Witolda Cichego, który umiejętnie wykorzystał Tomasz Ostalczyk i oddał strzał prosto w ręce Łukasza Radlińskiego.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Kolejarz Stróże remisuje z Chojniczanką Chojnice po bramkach Marcina Stefanika i Jakuba Mrozika.

• Arbiter spotkania o dwie minuty przedłużył pierwsza połowę.

• Po bardzo spokojnym i zachowawczym początku, ostatnie kilka minut nabrały niezwykle szybkiego tempa. Obie drużyny idą za ciosem i swoją grą pokazują, że aktualny wynik nie satysfakcjonuje żadnej ze stron.

• Chojniczanka złapała wiatr w żagle i wzmocniła swoje ataki, strzałem z dystansu popisał się właśnie jeden z zawodników gości, ale po raz kolejny dobrze interweniował Radliński.

• Piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jakuba Mrozika niespodziewanie znalazła się w bramce. Zaskoczony w tej sytuacji Radliński nawet nie drgnął.

• GOL! MAMY WYRÓWNANIE!! JAKUB MROZIK!

• Marcin Stefanik bez problemu zamienił rzut karny podyktowany przez sędziego za faul jakiego dopuścił się na nim jeden z przeciwników i wyprowadza swój zespół na prowadzenie.

• GOL! MARCIN STEFANIK!KOLEJARZ OBEJMUJE PROWADZENIE

• RZUT KARNY DLA KOLEJARZA!

• Próba kombinacyjnej akcji Dariusza Walęciaka skończyła się stratą piłki i kontratakiem wyprowadzanym przez gości.

• Wojciech Trochim ucierpiał w starciu z rywalem i na moment opuścił plac gry.

• Wojciech Trochim został powalony na murawę, sędzia stosuje przywilej korzyści i grę z rzutu wolnego wznowią gracze ze Stróż.

• Kontra Chojniczanki. Feciuch szarżował na lewej flance szukając lepie ustawionych kolegów, ale jego popisy zakończyły się niegroźnym faulem ze strony rywala i upadkiem.

• Chojniczanka spokojnie rozgrywa piłkę i szanuję każdą sekundę kiedy jest w jej posiadaniu. W porównaniu do Kolejarza goście nie kreują sobie tylu dogodnych sytuacji strzeleckich, a stawiają raczej na mądrą obronę i grę w defensywie.

• Witold Cichy bez pardonu wchodzi wślizgiem w Iwanickiego, sędzia dyktuje rzut rożny dla gości.

• W natarciu piłkarze Kolejarza, niezwykle aktywni Michał Bajdur i Wojciech Trochim wciąż zagrażają bramce Chojniczanki i szukają swoich okazji na zdobycie gola.

• Sędzie sygnalizuję, że na pozycji spalonej znalazł się Ostalczyk, który zanim dobiegł do piłki sprintem przebiegł samotnie znaczną częśc boiska.

• Trochim podawał do Walęciaka, ale ten miał spore problemy z opanowaniem piłki i zmarnował wysiłek kolegi, który próbował skonstruowac w ten sposób skuteczną akcje strzelecką.

• Michał Bajdur odważnie popędził lewą stroną, umiejętnie zszedł do środkowej strefy boiska i strzałem z dystansu próbował zaskoczyc Konrada Jałochę.

• Ładna akcja Wojciecha Trochima, zagrał piłkę do Bajdura, a ten zdecydował się na oddanie strzału, który został ostatecznie zablokowany przez obrońców Chojniczanki.

• Trohim dośrodkowuje z rzutu rożnego, ale piłkę po jego strzale przejmuje golkiper Chojniczanki. Konrad Jałocha.

• Chyła ładnie wypuścił piłkę do Ostalczyka, ten popędził z piłką w pole karne drużyny ze Stróż, jednak niezłym refleksem wykazał się Łukasz Radliński i pewnie złapał futbolówkę zanim ta zagroziła jego bramce.

• Przerwa w grze, jeden z piłkarzy Kolejarza doznał drobnego urazu, nie obędzie się bez interwencji lekarzy.

• Aktywny od pierwszych minut spotkania Chyła dośrodkowywał, ale w polu karnym przeciwnika nie było nikogo, kto mógłby zamknąc akcję, dlatego też grę od bramki wznawia Radliński.

• Nieco ponad siedem minut gry za nami, a obie drużyny nie oddały jeszcze żadnego celnego strzału na bramkę.

• Michał Bajdur niedokładnie zagrywał na lewe skrzydło, w efekcie jego drużyna straciła piłkę na rzecz rywali.

• Defensorzy Chojniczanki skutecznie zablokowali dośrodkowanie Janusza Wolańskiego.

• Pierwszy rzut rożny dla zespołu Chojniczanki w żaden sposób nie zagroził gospodarzom.

• Pierwszy gwizdek Piotra Lasyka i rozpoczynamy spotkanie w Stróżach!

• Rezerwowi piłkarze Chojniczanki: Rafał Misztal, Przemysław Laskowski, Marcin Orłowski, Jacek Podgórski, Tomasz Wypij, Maciej Ropiejko i Karol Ziąbski.

• Rezerwowi piłkarze Kolejarza: Mariusz Różalski, Paweł Leśniak, Adrian Danek, Piotr Rocki, Krzysztof Kaliciak, Marcin Majchrzak i Patryk Szymański.

• Trener Kolejarza nie będzie mógł skorzystac dzisiaj z usług pauzującego za kartki Łukasza Bociana oraz kontuzjowanych Adama Giesy, Marcina Adamka i Kamila Nitkiewicza. Z kolei w zespole Chojniczanki na pewno zabraknie dziś Roberta Bednarka ze względu na nadmiar żółtych kartek, a także Błażeja Jankowskiego i Kosuke Ikegamiego, którzy narzekają na urazy.

• Do tej pory Kolejarzowi udało się zgromadzic dwadzieścia punktów, dzięki czemu plasuje się na trzynastej pozycji. Z kolei Chojniczanka ma dokładnie tyle samo oczek, ale dzięki lepszemu bilansowi spotkań bezpośrednich plasuje się dwie lokaty wyżej. Jeśli podopieczni trenera Cecherza przegrają ten mecz to rundę jesienną zakończą w strefie spadkowej, natomiast jeżeli wygrają wyprzedzą w tabeli swoich dzisiejszych rywali.

• Ostatnie i zarazem jedyne spotkanie na zapleczu ekstraklasy pomiędzy oboma zespołami zostało rozegrane 27 lipca bieżącego roku i zakończyło się wygraną beniaminka 3:1.

• Serdecznie witamy w relacji LIVE z meczu Kolejarz Stróże - Chojniczanka Chojnice, które będzie ostatnim jakie obie drużyny rozegrają w rundzie jesiennej na pierwszoligowych boiskach.