Kolejarz Stróże

2

Dolcan Ząbki

0

• Zwycięstwo Kolejarza w pełni zasłużone. Dolcan miał swoje okazje, ale nie potrafił ich wykorzystać. Bardzo dobry mecz rozegrał Maciej Kowalczyk, który zdobył dwie bramki.

• Koniec spotkania.

• Faul Gryźlaka na Chwastku, ale na połowie Dolcanu. Bez zagrożenia dla bramki Kolejarza.

• Przy piłce Kolejarz w okolicach pola karnego gości. Nie zapowiada się już na zmianę wyniku, gospodarze szanują piłkę.

• Z 16 metrów uderzał Nitkiewicz, ale Humerski pewnie obronił na krótkim słupku.

• Trzy minuty doliczone.

• Sędzia daje dzisiaj pograć zawodnikom, rzadko gwizda faule i daje mało żółtych kartek.

• Akcja Kolejarza, ale Cichy bardzo niecelnie uderzył nad bramką.

• Zarychta popełnił błąd i wyrzucił piłkę pod nogi zawodnika Dolcanu, ale ten faulował Bastę.

• Kolejarz stara się dobrze bronić i kontratakować. Dolcan próbuje stwarzać ataki, ale na razie mało skutecznie.

• Dolcan domagał się rzutu karnego po faulu jednego z zawodników Kolejarza, ale sędzia uznał, że faulu nie było. I chyba słusznie.

• Po kontrze Kolejarza wyszedł z akcją Kowalczyk, ale po jego zagraniu piłkę przejęli obrońcy.

• Żółta kartka dla Kowalczyka za faul na Pulkowskim

• Strzał Świerblewskiego z 40 metrów bardzo niecelny.

• Gryźlak wchodzi za Wolańskiego. Komplet zmian w obu zespołach.

• Trzy rzuty rożne dla Dolcanu, jednak obrońcy wybijają piłkę.

• Błąd Zarychty, który minął się z piłką przy próbie piąstkowania. Po strzale zawodnika Dolcanu z linii bramkowej wybił Markowski.

• Zółta kartka dla Stańczyka za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Dwa razy na obrońcę wychodził Kowalczyk, ale przegrał pojedynki sam na sam.

• Strzał Kowalczyka z 16 metrów zablokowany przez obrońców Dolcanu.

• Nitkiewicz wszedł w miejsce Gajtkowskiego.

• Kowalczyk ograł dwóch obrońców i chciał dośrodkować do Gryźlaka, ale dośrodkowanie przeciął obrońca Dolcanu.

• Zmiana w Kolejarzu. Niane za Cebulę.

• Kowalczyk wychodził sam na sam, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

• A jednak mogła być lepsza okazja, ale i tak nie ma bramki. Piłkę z bramki wybił Markowski, a chwilę później dobitkę wyłapał Zarychta. Dolcan atakuje, ale marnując takie akcje nie ma co liczyć na punkty.

• Za Ciesielskiego wchodzi Zaniewski.

• Świetna okazja Dolcanu, ale najpierw przestrzelił Chylaszek z 5 metrów, a później z 2 metrów Tataj. Lepszej okazji nie będzie.

• Kowalczyk wywalczył piłkę i wyłożył ją Gajtkowskiego, ten jednak z 16 metrów przestrzelił w dogodnej okazji.

• Bardzo bliski zdobycia bramki był Dybiec, ale po dośrodkowaniu minął się z piłką.

• Początek drugiej połowy spokojny, na razie bez groźnych sytuacji z obu stron. Wydaje się, że druga połowa będzie już tylko formalnością.

• Kolejna zmiana w Dolcanie. Stańczyk za Pulkowskiego.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy bez doliczania ani minuty. Na razie po niezłej grze Kolejarz prowadzi 2:0.

• Długa piłka w stronę bramki Dolcanu, ale zagranie nie przyniosło efektu.

• Gajtkowski wyszedł sam na sam po podaniu w środku pola, ale był na minimalnym spalonym, co wypatrzył sędzia.

• Wolański uderzył sprzed pola karnego, jednak zbyt lekko i Humerski, mimo iż był zasłonięty, nie miał problemów z obroną.

• Kowalczyk minął kilku zawodników, w końcu był faulowany, jednak sędzia pokazał by grać dalej.

• Rzut rożny dla Dolcanu, ale po wykonaniu Gajtkowskiego piłka wybili obrońcy, a później wrzutkę wyłapał Zarychta.

• Bardzo dobrze gra dzisiaj Kowalczyk, który znowu próbował zabrać się z piłką, jednak tym razem nie zdołał jej opanować. Niemniej gra dzisiaj najlepiej ze wszystkich.

• Uderzał z 30 metrów Świerblewski, ale wysoko ponad bramką.

• Po rzucie rożnym z przewrotki próbował uderzyć Tataj, jednak kompletnie mu to nie wyszło.

• Chrapek bardzo ładnie wypatrzył Kowalczyka, dograł do niego na 12 metr, ten ograł dwóch obrońców, zamarkował strzał i ostatecznie strzelił w lewy róg bramki na 2:0!

• Od początku zaznaczyła się przewaga Kolejarza, ale teraz Dolcan coraz częściej dochodzi do głosu, choć głównie ogranicza się do długich piłek, które niewiele wnoszą.

• Znowu dobra akcja Dolcanu. Dośrodkował Ciesielski, ale Tataj nie sięgnął piłki, która przeszła obok bramki.

• Doskonała okazja dla Dolcanu po rzucie rożnym, ale na 5 metrze fatalnie przestrzelił Daniel Dybiec.

• Jakubik nabawił się kontuzji.

• Szybka zmiana w Dolcanie, za Damiana Jakubika wszedł Patryk Koziara.

• Błąd obrony Kolejarza. Tataj był bliski szczęścia, ale w ostatniej chwili obrońcy wybili na rzut rożny.

• Dobre uderzenie Gajtkowskiego z 16 metrów, ale wysoko ponad bramką.

• Jakubik dosyć łatwo minął Bastę i strzelił na krótki słupek, jednak Zarychta wybił na rzut rożny. Po rzucie rożnym Zarychta wypiąstkował piłke poza "16".

• Chwastek uderzał na bramkę z rzutu wolnego, jednak Zarychta pewnie obronił.

• Kowalczyk po serii zwodów został zatrzymany przez obrońcę, jednak sędzia nakazał grać dalej.

• W odpowiedzi uderzał Chwastek, ale wysoko ponad bramką.

• Ładna akcja Kowalczyka, który dostał piłkę na 16 metrze, minął rywali, wdarł się w pole karne i pewnym strzałem pokonał Humerskiego. Dobry początek Kolejarza.

• Gooool! Kowalczyk! Na 11 metrze oddał strzał w róg bramki.

• Około 60 najzagorzalszych fanów Kolejarza prowadzi od początku meczu doping. Na stadionie około 500 osób. Na trybunie dla gościu pusto.

• Maciej Tataj znalazł się w polu karnym w dobrej sytuacji, jednak zaplątał się w dryblingu i piłka wyszła mu za linię końcową.

• Kolejarz na razie przeważa, więcej na połowie rywala, ale niewiele z tego wynika.

• Rzut rożny dla Kolejarza. Wrzutka na krótki słupek, uderzał Wolański z woleja, ale piłka przeszła tuż obok słupka.

• Początek spotkania w Stróżach.

• Piłkarze wychodzą już na boisko. Kolejarz na czerwono-biało, Dolcan na niebiesko. Piłkarze witają się z kibicami.

• Rezerwowymi Dolcanu są natomiast Głowacki, Hirsz, Koziara, Leszczyński, Wełna, Stańczyk i Zaniewski.

• Na rezerwie Kolejarza zasiądą Sobański, Bocian, Gryźlak, Kantor, Niane, Nitkiewicz i Rupa.

• Znamy już składy obu zespołów, w obydwu widzimy nowe twarze.

• Zawodnicy powoli kończą rozgrzewkę na niezłej jak na Stróże murawie.

• Frekwencja na inaugurację w Stróżach dopisała. Niemal cały stadion jest pełny, około 400 osób na trybunach, jest jeszcze długa kolejka przed wejściem. Frekwencja na pewno powyżej miejscowej średniej.

• W Stróżach dzisiaj idealna piłkarska pogoda, bezchmurne niebo, około 20 stopni Celsjusza na termometrze. Aura na pewno nie będzie przeszkadzać piłkarzom w stworzeniu dobrego widowiska.

• Witamy ze stadionu w Stróżach, gdzie za kwadrans rozpocznie się mecz miejscowego Kolejarza z Dolcanem Ząbki. Oba zespoły walczą o zupełnie inne cele, ale na bardzo trudno wskazać by było murowanego faworyta. Liczymy więc na dobry i wyrównany mecz.