Kolejarz Stróże

2

GKS Katowice

2

• Po ciekawym szczególnie w drugiej połowie spotkaniu Kolejarz zremisował z GKS Katowice 2:2.

• 3 minuty doliczył sędzia

• W końcowych minutach oba zespoły walczą o zwycięstwo!

• Jacek Kowalczyk miał piłkę meczową ale jego uderzenie głową odbił Lisak

• Pierwsza połowa zdecydowanie nie zapowiadała takich emocji i tylu bramek jakie zobaczyliśmy do tej pory w drugiej połowie

• G o o o o o o o o o o o l l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Przemysław Pitry piękną główką po dośrodkowaniu Rakelsa zdobył bramkę wyrównującą!!

• Gancarczyk próbował zagrać do Wołkowicza będącego w polu karnym Kolejarza ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Pieczara zmienia najlepszego strzelca gospodarzy Kowalczyka

• Zapowiada się interesująca końcówka tego meczu.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Gancarczyk zmienia Fonfarę co oznacza, że goście stawiają na atak

• Gryźlak zmienia Wolańskiego

• G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Rakels po otrzymaniu piłki w polu karnym obok bramkarza kieruje piłkę do bramki!!

• Kontuzjowany Sadzawicki opuszcza boisko w jego miejsce Alan Czerwiński

• Ostatni kwadrans meczu przed nami.

• Kolejny raz łatwo daje się ograć defensywa z Katowic a swój zespół ratuje Budziłek

• Kolejna okazja dla Kolejarza jednak strzał Wolańskiego przelatuje nad bramką Budziłka

• Maciej Kowalczyk wykorzystał błąd obrony i bramkarza z Katowic i z bliska do pustej bramki skierował piłkę po wrzutce z rzutu rożnego

• G o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Po rzucie rożnym Maciej Kowalczyk trafia do bramki GKS Katowice.

• Strzał z dystansu jednego z zawodników Kolejarza spokojnie broni Budziłek

• Znów brzydki faul Pitrego jednak bez konsekwencji dla napastnika gości

• Radionow za Goncerza

• Godzina gry za nami. Kolejarz dziś gra bardzo mądrze a goście z Katowic słabo. W poczynaniach podopiecznych trenera Góraka dominuje niedokładność.

• W pierwszych już prawie 15 minutach drugiej części meczu Kolejarz doskonale gra pressingiem uniemożliwiając gościom szybkiem kontry

• Dobra indywidualna akcja Kowalczyka, który oddaje strzał na bramkę Budziłka. Bramkarz z Katowic jednak bez kłopotu sobie radzi z tym uderzeniem

• Łukasz Lisak celebruje wybicie piłki od własnej bramki

• Kowalczyk wybija piłkę za linię końcową i mieliśmy rzut rożny po którym nic nie wynikło

• Kolejne uderzenie Cichego po faulu Fonfary ale to uderzenie obrońcy ze Stróż również niedokładne

• Aktywnie drugą połowę rozpoczęli goście ale piłkarze z Katowic są nieskuteczni i niedokładni.

• Goncerz wpada w pole karne i wywalczył rzut rożny. Pierwszy w 2 połowie

• Sędzia z Warszawy rozpoczyna 2 połowę meczu

• Wracamy na drugą połowę

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Kolejarz prowadzi 1:0.

• 60 sekund doliczył sędzia do pierwszej połowy

• Bardzo mądra gra w obronie Kolejarza kończy się tym, że goście nie potrafią oddać celnego uderzenia na bramkę Lisaka. A jak wiadomo nie ma możliwości strzelenie bramki jak się nie oddaje celnych strzałów.

• Lisak odważnym wyjściem wybija piłkę Kowalczykowi, który szykował się już do oddania uderzenia.

• Pierwsza połowa powoli zbliża się do końca. Z całą pewnością pasjonującym widowiskiem nie była jednak prowadzenie gospodarzy chyba zasłużone.

• Wołkowicz po zamieszaniu w polu karnym oddaje bardzo mocne uderzenie, które jednak mija bramkę Kolejarza

• Przed doskonałą szansą stanął najlepszy strzelec Kolejarza Maciej Kowalczyk jednak sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

• Strzelec bramki opatrywany na boisku po starciu z Fonfarą

• Jacek Kowalczyk ukarany kartką za faul

• Najlepsza sytuacja Gieksy, Pitry przestrzelił z 8 metrów po podaniu Wołkowicza.

• Po raz kolejny przed szansą Pitry po zagraniu Bartłomiej Chwalibogowskiego. Jednak 1. maja nie jest najlepszym dniem dla doświadczonego zawodnika gości, który kolejny raz fatalnie pudłuje.

• W pierwszych 20 minutach gospodarze już kilkakrotnie wyprowadzali groźne kontry z których jedna zakończyła się powodzeniem. GKS gra słabo.

• Przypomnijmy, że Giesa to były zawodnik gości.

• G o o o l l l ! ! ! ! Co się odwlecze... jak mówi znane przysłowie. Adam Giesa wyprzedził Dominika Sadzawickiego i z ostrego kąta pokonał bramkarza gości!!

• Jacek Kowalczyk prawdopodobnie ratuje swój zespół przed stratą bramki wślizgiem blokując uderzenie na bramkę Budziłka

• Trwa obustronne badanie sił. Jednak poziom spotkania w dalszym ciągu nie może zadowolić oglądających to widowisko

• Fonfara zagrywał w pole karne do Rakelsa ale Lisak wyprzedził napastnika gości

• Lekka przewaga gości jednak do tej pory spokojnie radzą sobie obrońcy Kolejarza

• Pierwsze minuty stoją na bardzo słabym poziomie. Zawodnicy zachowują się jakby byli na majówce a nie brali udział w spotkaniu piłkarskim

• Odpowiedzieć próbował zawodnik Kolejarza ale strzał z wolnego Cichego spokojnie kontroluje bramkarz gości

• Już w pierwszych minutach bramkarza gospodarzy próbował zaskoczyć doświadczony Przemysław Pitry ale to uderzenie minęło bramkę Kolejarza.

• Pan Marek Karkut rozpoczął spotkanie

• Witamy obie drużyny na boisku za moment początek spotkania

• Za kilka chwil początek spotkania

• GKS mierzył się z Kolejarzem 5 razy. Dwie wygrane są po stronie GieKSy, jedna po stronie Kolejarza, a dwa spotkania kończyły się podziałem punktów. Bilans bramkowy to 4:2 dla katowiczan.

• Ławka rezerwowych GKS Katowice: Maciej Wierzbicki, Alan Czerwiński, Jewhen Radionow, Jarosław Ratajczak, Bartosz Sobotka, Janusz Gancarczyk i Arkadiusz Kowalczyk.

• Znamy już składy obu zespołów. Ławka rezerwowych Kolejarza: Konrad Forenc, Krystian Pieczarak, Grzegorz Arłukowicz, Łukasz Bocian, Michał Gryźlak, Rafał Pietrzak i Dawid Szufryn

• Witamy w relacji z zaległego meczu Kolejarza Stróże z GKS Katowice, który w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu opadów śniegu. Jak wyglądał wówczas stadion, widać na zdjęciu poniżej. Dzisiaj problemów z pogodą już nie ma, liczymy na piłkarskie emocje.