Kolejarz Stróże

1

GKS Tychy

0

• KONIEC! Kolejarz Stróże przerywa serię meczów bez zwycięstwa i na własnym stadionie pokonuje GKS Tychy 1:0. Gola na wagę zwycięstwa z rzutu karnego zdobył Wojciech Trochim w 64. minucie spotkania.

• Sędzia ukarał jeszcze żółtą kartką Bartłomieja Smuczyńskiego.

• Ależ pecha ma dziś Dzięgielewski, zdecydował się na samotny rajd, ale uderzył tuż obok słupka. Pokusimy się o stwierdzenie, że przegrał piłkę meczową swojej drużyny.

• Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Zaprzepaścił teraz fatalnym dośrodkowaniem szansę na wyrównanie Dzięgielewski, grę od bramki wznowił Radliński.

• Starają się goście doprowadzić chociażby do wyrównania, ale gospodarze umiejętnie bronią się i chcą dowieźć korzystny dla siebie wynik do końca.

• Strzał rozpaczy Mateusza Mączyńskiego z okolicy szesnastego metra, ale piłka mija bramkę gospodarzy.

• Żółta kartka dla Marcina Majchrzaka.

• Wywalczył dwa karne, jednego z nich zamienił na bramkę - bohater Kolejarza, Wojciech Trochim opuszcza murawę. Zastąpi go Mateusz Wilk.

• Mamy przerwę w grze, na boisku leży Kamil Adamek.

• Centruje Popvic, nerwowo bo nerwowo, ale jego strzał broni golkiper Kolejarza.

• Kartka także dla Denisa Popovica.

• Żółta kartka dla Wojciecha Trochima.

• Ładnie to zrobił Leszczak, zszedł przed pole karne tyszan i pokusił się o oddanie strzału, który bez problemów obronił Igaz.

• Goście walczą o wyrównanie! Masternak kapitalnie poradził sobie z rywalami, minął dwójkę piłkarzy Kolejarza przy dośrodkowaniu zza jedenastki, ale gdy doszedł do piłki źle uderzał i posłał ją tuż obok słupka.

• Za Wodeckiego pojawia się także Denis Popović.

• Jan Żurek szybko reaguje na prowadzenie rywali i dokonuje zmiany.Marcel Gąsior opuści plac gry, zastąpi go Dawid Dzięgielewski.

• Rzut wolny dla tyszan, ale strzał Zunicia pozostawiał wiele do życzenia, piłka powędrowała gdzieś nad bramkę.

• Wojciech Trochim po faulu rywala padł w okolicy ósmego metra, sędzie nie zawahał się i od razu podyktował rzut karny. Poszkodowany podszedł do piłki i pewnym strzałem pokonał Marka Igaza.

• GOOOOL! WOJCIECH TROCHIM ZAMIENIA KARNEGO NA BRAMKĘ!!!!!

• Karny dla Kolejarza!!!!

• Szansa GKS-u! Szaleństwo w polu karnym, najpierw Zunić główkuje prosto w słupek, a później Smółka dobija prosto w bramkarza.

• Leszczak starannie pracował i opłacało się, stworzył sobie bowiem dobrą sytuację strzelecką, ale jego sposób uderzenia piłki pozostawiał wiele do życzenia, gdyż ta minęła słupek bramki Igaza.

• Szybka odpowiedź tyszan, z dystansu uderza Zganiacz, ale jego strzał mija bramkę Kolejarza.

• Niane biegł lewą flanką, ale zbytnio się zapędził i zakończył swój rajd na Balulu.

• Marcin Stefanik ukarany żółtym kartonikiem.

• Czy obie ekipy wyszły z szatni na drugą połowę? Patrząc na ich poczynania mamy spore wątpliwości.

• Nie kwapią się dziś piłkarze obu drużyn do przeprowadzania akcji ofensywnych, na razie gra toczy się w środkowej strefie boiska.

• Niebezpieczna walka w powietrzu o piłkę pomiędzy Stefanikiem a Zganiaczem, którzy zderzyli się ze sobą. Gwizdek sędziego milczy.

• Dośc spokojne rozpoczęcie drugiej połowy, poza jedną akcją tyszan nie oglądamy zbyt wiele sytuacji strzeleckich w Stróżach. Miejmy nadzieję, że obraz gry wkrótce się zmieni.

• Zmiana także w zespole gospodarzy. Łukasz Bocian zajdzie z boiska, a zastąpi go Marcin Majchrzak

• Goście nie tracą czasu i szybko przystępują do ataku, daleka piłka od Wodeckiego wędruję do Smółki, ale Łukasz Radliński ubiegł rywala i pewnie złapał futbolówkę.

• W przerwie trener GKS-u, Jan Żurek dokonał zmiany. Za Pavola Ruskovský'ego pojawił się Damian Szczęsny.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Kolejarz Stróże remisuje z GKS-em Tychy 0:0, chociaż to gospodarze mieli szansę na objęcie prowadzenia. W 32. minucie spotkania rzut karny wykonywany przez Marcina Stefanika obronił Marek Igaz.

• Dobrze współpracuje dziś duet Gąsior - Wodecki, pierwszy z nich podawał do drugiego, ale Wodecki znalazł się na spalonym.

• Dużo walki, dużo sytuacji, dużo emocji, mało goli - tak można podsumować pierwszą połowę spotkania w Stróżach.

• Leszczak nie poddaję się, tera zagrywał do Adamka, ale ten nie przyłożył się do strzału i posłał piłkę kilka metrów obok bramki tyszan.

• Leszczak chciał wyprowadzic szybką kontrę, ale został powstrzymywany przez Zganiacz i Krajanowskiego.

• A także Cheikh Niane za umyślne zagranie ręką.

• Posypały się teraz żółte kartki. Ukarany został Mateusz Mączyński.

• Niecelne dośrodkowanie Wodeckiego mija bramkarza, do piłki doskakuje Ruskovsky, oddaje strzał, ale niemal z linii futbolówkę ofiarnie wybija jeden z piłkarzy Kolejarza.

• Marcin Stefanik podchodzi do piłki, uderza, ale w bramce świetny Igaz broni rzut karny!!!!

• Tomasz Balul ukarany żółtą kartką.

• Mamy rzut karny! Trochim został podcięty przez jednego z defensorów GKS-u!

• Dobrze chciał rozegrac to Wodecki, który ładnym podaniem otworzył drogę Gąsiorowi do bramki przeciwnika, ale ten nie trafił w piłkę.

• Nabrali wiatru w żaglach piłkarzy z Tych i coraz śmielej poczynają sobie pod polem karnym Kolejarza. Przed chwilą strzał Zganiacza powędrował tuż nad bramką rywali.

• Ależ akcja tyszan! Smółka efektownie odzyskał piłkę pod bramką gospodarzy, w mig zagrał do Zganiacza, ale ten zamiast strzelać odegrał niepotrzebnie do Wodeckiego.

• Długie i celne dośrodkowanie Zganiacza do Zunicia, ale Chorwat nie popisał się w tej sytuacji i zaledwie musnął piłkę w kierunku bramki Kolejarza.

• Ostry y groźnie wglądający faul Gąsiora na Niane tym razem bez kartek. Sędzia dzisiejszego spotkania jest jak na razie bardzo pobłażliwy.

• Dwadzieścia minut gry za nami, w Stróżach bardzo wyrównane spotkanie. Obie ekipy wymieniają ciosy i szukają swoich szans na zmianę wyniku, ale żadnej ze stron się to jeszcze nie udało.

• Kolejarz ma dziś wiele szans na zdobycie bramki z rzutu rożnego, ale jak na razie dośrodkowania Trochima nie stwarzają gościom żadnego zagrożenia.

• Smółka dzielnie walczył o piłkę, ale sędzia widział w jego postawie zbyt wiele agresji i odgwizdał faul napastnika GKS-u. .

• Kolejna wymiana ciosów, tym razem odpowiadają piłkarze Kolejarza. Trochim znalazł się w świetnej sytuacji, oddał strzał, piłka wędrowała w światło bramki, ale w ostatniej chwili Igaz popisał się wspaniała paradą.

• Dobra akcja GKS, Smółka pilnowany przez rywala zdołał się jeszcze odwrócić i oddać strzał, ale piłka powędrowała minimalnie nad poprzeczką.

• Chwila dobrej gry gospodarzy, którzy zepchnęli gości do defensywy i długo rozgrywali piłkę na ich połowie. Nie wykorzystali jednak swojej przewagi, a ich niezdecydowanie wykorzystał Igaz wyłapując futbolówkę po zbyt długi podaniu jednego z piłkarzy Kolejarza.

• Trochim przewraca się tuż przed polem karnym drużyny gości i spogląda na arbitra, ale ten niewzruszony nawet nie używa gwizdka i nakazuje grać dalej.

• Kolejarz ruszył do ataku, ale dobrą akcję ofensywną gospodarzy przerwał czujny na posterunku Mateusz Mączyński.

• Również strzałem z dystansu chciał rywali zaskoczyć Trochim, ale jego strzał nie był tak groźny jak ten Wodeckiego sprzed kilku minut.

• Szybka odpowiedź przyjezdnych! Wodecki pokusił się o mocny strzał z dystansu, a piłkę po jego uderzeniu z trudem dosięgnął Łukasz Radliński i sparował ją poza plac gry.

• Leszczak pędził odważnie lewą stroną, ale w porę uprzedził go Zunić i mamy pierwszy rzut rożny dla graczy ze Stróż.

• Mączyński nie opanował piłki, a ta opuśiła plac gry. Od własnej bramki rozpoczął Igaz.

• Gąsior został sfaulowany na dwudziestym metrze od bramki, sędzie dyktuje rzut wolny. Do piłki podchodzi Wodecki, ale strzela nad poprzeczką.

• Wojciech Trochim nie doskoczył do dobrego dośrodkowania od Adamka i od autu grę wznowi GKS.

• Mocne rozpoczęcie w wykonaniu tyszan, jeden z graczy drużyny przyjezdnej od razu posłał długą piłkę w kierunku Ruskovskiego, ale ten nie zdołał dojśc do tego podania.

• Pierwszy gwizdek Sebastiana Złęskiego i zaczynamy!

• Rezerwowi piłkarze GKS-u Tychy: Piotr Misztal, Dawid Dzięgielewski, Adrian Chomiuk, Łukasz Kopczyk, Denis Popović, Damian Szczęsny, Mateusz Bukowiec.

• Rezerwowi piłkarze Kolejarza: Filip Błażejewski, Marcin Majchrzak, Witold Cichy, Paweł Leśniak, Mateusz Wilk, Janusz Wolański.

• Chociaż GKS Tychy balansuję tuż nad strefą spadkową z dorobkiem 23. punktów, również nie może byc pewny utrzymania. Rywalizacja w dolnych rejonach tabeli jest niezwykle wyrównana, a w dodatku wiosną gracze Jana Żurka nie zanotowali jeszcze ani jednego zwycięstwa, przegrywając z Arką 0:1 oraz remisując 1:1 zarówno z Energetykiem, jak i Dolcanem.

• Piłkarze Kolejarza nie pamiętają smaku ligowego zwycięstwa, ponieważ po raz ostatni wygrali 21 września ubiegłego roku, kiedy w 9. kolejce pokonali w Brzesku tamtejszy Okocimski KS 3:1.

• Dla gospodarzy dzisiejszego spotkania to ostatni dzwonek, by wydostać się z dołka i nareszcie zacząć zdobywać cenne punkty. Na chwilę obecną piłkarze ze Stróż zgromadzili na swoim koncie tylko 22. punkty i zajmuję zagrożone spadkiem 16. miejsce w tabeli.

• Serdecznie witamy w relacji LIVE z ostatniego meczu 22. kolejki 1. ligi, w którym Kolejarz Stróże zagra z GKS-em Tychy!