2

GKS Tychy

1

• Koniec meczu. Kolejarz wygrał z GKS Tychy 2:1. Dziękujemy za uwagę.

• Podanie do Forenca, golkiper Kolejarza nie trafił w piłkę, przejął ją Rocki, który zagrał do Marcina Ściańskiego, a ten nie miał problemu, aby trafić do pustej bramki.

• GOOOL!!! Marcin Sciański

• Uderzenie z dystansu Rafała Pietrzaka, ale obok bramki Piotra Misztala.

• Arbiter doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

• Cały czas atakują tyszanie, chcą zdobyć chociaż honorową bramkę. Szczególnie aktywny jest w ostatnich minutach Piotr Rocki.

• Rafał Pietrzak otrzymał żółtą kartkę za ostry faul na Szczęsnym.

• Dośrodkowanie w pole karne Marcina Ściańskiego zostało zblokowane przez Cheikha Niane. Tyszanie odzyskali piłkę i Piotr Rocki wywalczył rzut rożny.

• Łukasz Kopczyk włączył się do akcji ofensywnej tyszan. Obrońca GKS wykonał efektowny rajd z piłką, ale ostatecznie wyjechał z nią poza końcową linię.

• Michał Gryźlak za Macieja Kowalczyka. Strzelec bramki na 1:0 opuszcza plac gry.

• Ostre wejście od tyłu Macieja Kowalczyka i kolejna żółta kartka.

• Damian Szczęsny ukarany żółtą kartką.

• Druga żółta kartka dla Dariusza Walęciaka i w konsekwencji czerwona. Siły na boisku sie wyrównały.

• Kontrowersyjna sytuacja w polu karnym Kolejarza Strózę. Piotr Mandrysz domagał się rzutu karnego. Żółtą kartką ukarany za protesty został Ivica Zunić.

• Damian Czupryna wchodzi za Bartłomieja Babiarza.

• W ataku pozycyjnym tyszanie. Zespół gości cofnął sie teraz na własną połowę w oczekiwaniu na kontrataki.

• Do wejścia na boisko szykuje się Damian Czupryna.

• Piotr Rocki faulował tuż przed polem karnym. Z rzutu wolnego piłkę wrzucił Wolański, ta trafiła do nieobstawionego w polu karnym Krzysztofa Markowskiego, który z kilku metrów zaskoczył Misztala

• GOOOOL!!!! 2:0 dla Kolejarza.

• Janusz Wolański uderzał z dystansu po błędzie defensywy GKS Tychy, ale piłkę pewnie złapał Piotr Misztal.

• Maciej Kowalczyk został złapany na pozycji spalonej.

• Strzał Piotra Rockiego z około 17 metrów, ale piłka o metr mineła prawy słupek bramki Forenca.

• Damian Szczęsny od razu błysnął ładną akcją, podał do Babiarza. Zawodnik tyszan nie zdecydował się na strzał mimo dobrej sytuacji.

• Kamil Kurowski pojawia się na placu gry za Marcina Adamka.

• Ściański wchodzi za Jakuba Bąka.

• Za Chomiuka wchodzi Damian Szczęsny.

• W ataku pozycyjnym GKS Tychy. Bedziemy mieli podwójną zmianę w szeregach tyszan.

• Była dobra szansa na kontrę dla stróżan, ale Janusz Wolański zaplątał się w dryblingu i stracił piłkę.

• W natarciu Kolejarz Stróże. Strzał Macieja Kowalczyka odbił Piotr Misztal.

• Maciej Kowalczyk dośrodkował piłkę z prawej flanki na pole karne, ale Chomiuk skutecznie interweniował.

• Uderzenie Rafała Pietrzaka. Strzał zawodnika Kolejarza Stróże wysoko ponad bramką Misztala.

• GKS Tychy odważnie zaczął drugą cześć spotkania. To oni niemalże od początku nacierają na bramkę Konrada Forenca.

• Jakub Bąk dośrodkował piłkę w pole karne, ale Krzysztof Markowski spokojnie ekspediuje futbolówke poza pole karne.

• Prosstopadła piłka Chomiuka do Jakuba Bąka, ale podanie niedokładne i zawodnik tyszan nie miał szans dojść do tego zagrania.

• Zaczynamy drugą część spotkania.

• Za Kamila Nitkiewicza pojawia się wychowanek Zagłębia Sosnowiec Rafał Pietrzak.

• Na boisku są już zawodnicy obu drużyn. Za moment początek drugiej połowy.

• Arbiter Szymon Lizak zakończył pierwszą połowę spotkania. Za 15 minut zapraszamy na drugą część meczu w Stróżach.

• Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa.

• Dośrodkowanie Chomiuka z lewej strony, ale piłkę pewnie łapie Forenc.

• W akcji Kolejarz Wolański wymienił piłkę z Cichym, ale strata i odzyskali futbolówkę tyszanie.

• W odpowiedzi akcja Mateusza Mączyńskiego, dośrodkowanie w pole karne, ale tam nie było nikogo z drużyny prowadzonej przez Piotra Mandrysza.

• Ładna akcja Wolańskiego, który strzela na bramkę Misztala, będzie tylko rzut rożny.

• GOOOOL!!! Maciej Kowalczyk 1:0 dla Kolejarza. Prostopadłe podanie do Kowalczyka, który lewą nogą płaskim strzałem po długim rogu zaskoczył Misztala.

• W odpowiedzi ostre dośrodkowanie Łukasza Bociana, ale Misztal łapie tą groźną centrę.

• Faul Walęciaka na Jakubie Bąku. Żółta kartka.

• Piotr Rocki podszedł do piłki ustawionej około 26 metrów od bramki. Dośrodkowanie Rockiego z rzutu wolnego piłka przeszła obrońców Kolejarza, ale w ostatniej chwili piłkę wygarnął Forenc.

• Ależ okazja dla Kolejarza. Nieczysto uderzył w polu karnym Marcin Adamek i piłkę tuż sprzed linii bramkowej zdąrzył wybić Ivica Zunić, ratując GKS przed utratą bramki.

• Żółta kartka dla Macieja Mańki.

• Mateusz Bukowiec pokazywał jeszcze, że faul, którego się dopuścił był przypadkowy. Ale zawodnik tyszan musiał opuścić boisko. Z pewnością ta czerwona kartka zmieni układ sił na boisku.

• Szymon Lizak nie miał wątpliwości czerwona kartka dla Mateusza Bukowca za faul na Marcinie Adamku.

• Pierwsza naprawdę groźna sytuacja GKS. Bartłomiej Babiarz uderzał zza pola karnego, ale Ferenc wybił piłkę.

• Żółta kartka dla Kamila Nitkiewicza.

• Strata Bukowca w środkowej strefie boiska, ale Kolejarz spokojnie rozgrywa piłkę. Zrezygnował z kontrataku. Strata Cheikha Niane, piłkę przejął Zunić, ale dobrze interweniowali obrońcy.

• Marcin Stefanik zdecydował sie na uderzenie z dystansu, ale strzał bardzo niecelny.

• Marcin Stefanik szybko wyprowadził piłkę, złamał do środka, zagrał do Adamka, ale ten niedokładnie do Kowalczyka, akcję wyprowadza teraz GKS Tychy.

• Rocki przegrał walkę o piłkę z Łukaszem Bocianem, ale po chwili futbolówkę stracili także gospodarze od autu wznowi Maciej Mańka.

• Kamil Nitkiewicz faulowany przez Piotr Rockiego. "Rocky'emu" nie podoba się ta decyzja arbitra Szymona Lizaka.

• Spokojnie w ataku pozycyjnym zawodnicy GKS Tychy. Bukowiec do Rockiego, ale ten zagrywa niedokładnie i strata. Szybki atak Kolejarza skutecznie przerwany przez Kopczyka.

• Strzał z rzutu wolnego prosto w mur, ale po chwili Łukasz Bocian znalazł sie w dogodnej sytuacji uderzył z około 16. metrów, ale tuż obok bramki.

• Rzut wolny dla Kolejarza Stróże ok. 35 metrów od bramki Misztala. Faulowany był Marcin Adamek.

• Dalekie podanie w kierunku Macieja Kowalczyka, ale skutecznie w asekuracji zagrali Balul z Kopczykiem.

• Uderzenie z dystansu aktywnego od pierwszych chwil spotkania Nitkiewicza. Strzał bardzo niecelny.

• Kamil Nikiewicz ładnie wymienił piłkę z Walęciakiem, ale całą sytuację dobrze zaasekurował Maciej Mańka.

• Szarżował Jakub Bąk, ale skuteczna interwencja Kamila Nitkiewicza, Ferenc rozpocznie od bramki.

• Rozpoczęli gospodarze.

• W Stróżach zimno, około 2 stopnie Celsjusza. Mocno średnio przygotowania jest murawa.

• Mała grupka najwytrwalszych fanatyków Kolejarza jest przed stadionie, gdzie zza płoty zamierza oglądać dzisiejsze widowisko.

• Jak do tej pory Kolejarz na swoim koncie zgromadził 22 punkty, co pozwala mu plasować się na jedenastym miejscu w ligowej hierarchii. Z kolei GKS ma o siedem punktów więcej od zespołu spod grybowskiej miejscowości, dzięki czemu zajmuje szóstą lokatę w tabeli.

• Dzisiejszy mecz z powodu braku elektronicznego systemu kontroli odbędzie się bez udziału publiczności.

• Zapraszamy na relację NA ŻYWO ze spotkania 18. kolejki 1. ligi pomiędzy Kolejarzem Stróże i GKS Tychy.