Kolejarz Stróże

1

Górnik Łęczna

2

• Kolejarz przegrywa po słabym spotkaniu w Stróżach. W pełni zasłużone zwycięstwo gości.

• Zmiana.

• Za niesportowe zachowanie sędzia ukarał zawodnika gości drugą żółtą.

• Faul dla Kolejarza z odległości 17 m na wprost bramki. Piłkę uderzył Kowalczyk i przestrzelił nad bramką.

• Sędzia dolicza 3 minuty.

• Bogdanka zaczyna grę na czas.

• Zmiana w drużynie gości.

• Kolejarz próbuje atakować jednakże bez jakiegokolwiek większego zagrożenia dla bramki gości.

• Rzut rożny dla Kolejarza. Strzał Cebuli bardzo niecelny.

• W sytuacji sam na sam Kowalczyk faulowany. Tylko żółta kartka dla piłkarza gośc

• Nakładka Wallec-a bardzo niebezpieczne zagranie piłkarza z Łęcznej na szczęście bez kontuzji piłkarza ze Stróż.

• Żółta kartka dla Cichego po faulu wślizgiem na Falkowskim.

• Mecz w Stróżach stał się bezbarwny

• W sytuacji sam na sam Wolański po podaniu Kowalczyka. Piłkę wybija na rzut rożny obrońca gości.

• Mecz zwolnił, dużo fauli i gry w środku pola.

• Zmiana w drużynie gości

• Zawodnicy gości starają się grać na czas i wymuszają wolne na arbitrze.Jednakże sędzia nie da się nabrać na to.

• Zarysowuje się przewaga drużyny z Łęcznej

• Zmiana w drużynie Kolejarza.

• Po serii strzałów i dobitek piłka o centymetry mija bramkę kolejarza. Rzut rożny dla gości. Piłkę łapie Lisak.

• Zmiana w drużynie Kolejarza

• Po faulu na zawodniku Kolejarza Łuczak upomniany żółtą kartką

• Bramka dla gości po zgraniu piłki przez pomocnika z pierwszej piłki Łuszczak wpakował z 2m piłkę do bramki

• Łuczak po starciu z Niane leży na boisku i jest mu udzielana pomoc medyczna. Już wszystko w porządku z zawodnikiem gości.

• Strzał Sołeckiego ponad bramką Lisaka.

• Sędzia rozpoczyna drugą połowę spotkania.

• Niebezpieczna akcja gości. Kolejny raz z dobrej strony pokazuje się Nildo! Sędzia kończy pierwszą połowę. Wynik 1:1

• Sędzia dolicza 1 minutę do czasu gry.

• Strzał z pierwszej piłki Jacka Fałkowskiego mija bramkę gospodarzy.

• Strzał pewnie obroniony przez bramkarza gości.

• Faul dla Kolejarza. Faulowany Kowalczyk. Do piłki podchodzi Markowski. Sędzia ustawia footbalówkę na 18 m.

• Rzut rożny dla Kolejarza. Piłkę pewnie łapie bramkarz z Łęcznej.

• Strata Niane w środku boiska 3 na 3 piłkę po podaniu piłkarz gości na spalonym.

• Markowski po raz kolejny wybija z przed nóg Nildo piłkę. Rzut rożny dla gości. Piłkę wybija Cichy.

• Mecz toczony w szybkim tempie. Wiele akcji. W tym momencie przed szansą Łęćzna.

• Faul dla Kolejarza w odległości 16m od bramki. Do piłki podchodzi Walęciak. Strzał w środek bramki bez zagrożenia.

• Kowalczyk znów przed szansą zdobycia bramki. Sędzia niestety dopatrzył się spalonego i akcja została przerwana.

• Po serii zwodów Nildo przed szansą strzelenia bramki. W ostatniej chwili piłkę wybił Walęciak rzut rożny. Kolejny niebezpiecznie wykonany rzut rożny. Goście w tym elemencie gry są bardzo niebezpieczni.

• Po dośrodkowaniu Szufryna Kowalczyk na spalonym.

• Goście przystąpili do ataku. Kolejny rzut rożny dla Bogdanki do piłki opdchodzi Łuczak. Mogło być 1:2

• Rzut rożny dla Łęcznej. Piłkę główką strzela Nildo. 1:1 GOL!

• Zawodnik gości, któremu byłą udzielana pomoc medyczna z powrotem na boisku!

• Po dośrodkowaniu Cebuli piłka wybita na rożny. Piękna akcja gospodarzy mogło być 2:0

• Po starciu dwóch zawodników na murawie leży zawodnik gości. Sędzia wezwał służby medyczne zawodnik Łęcznej nie podnosi się z murawy. Trener gości wyraznie się denerwuje, cały czas krzycząc na swoich zawodników.

• Kowalczyk strzela z główki na 1:0 Przewaga drużyny gospodarzy została udokumentowana.

• Po prostopadłej piłce Zawiślan znalazł się w sytuacji sam na sam z obrońcą. To stracie wygrał obrońca z Łęcznej.

• Piękna akcja Zawadzkiego. Po długim dośrodkowaniu zgrał z pierwszej piłki do Cebuli, ktoremu sprzed 14 m piłkę wybili obrońcy Bogdanki.

• Bogdanka zamknięta na swojej połowie od dobrych 4 minut.

• Strzał Kowalczyka z 15 m. Boczna siatka!

• Faul na 16 m bosika faulowany Nildo Franca-Junior. Kolejarz ustawia mur. Do piłki podchodzi Wojciech Łuczak. Bardzo nepewnie obroncy Kolejarza jednak wybijają piłke z pola karnego.

• Mecz toczony w szybkim tempie. Głownie ataki Kolejarza i kontrataki Łęcznej.

• Strata Niane w środku Pola Łęczna w ataku. Bardzo niecelny strzał napastnika gości.

• Niebezpieczna kontra Kolejarza jednakże Maciej Kowalczyk na spalonym.

• Po rzucie z autu uderzenie Konrada Cebuli, które nie stanowiło zagrożenia dla bramki Sergiusza Prusaka.

• Faul dla drużyny Kolejarza w środku boiska. Szybko rozpoczęty przez gospodarzy.

• Pierwsza akcja po stronie gości, jednak wyjaśniają obrońcy Kolejarza.

• Na trybunach zasiadło dziś niecałe 500 osób. Czy będą świadkami dobrego widowiska?

• Od środka rozpoczęli goście.

• Poznaliśmy wyjściowe jedenastki jakie wybiegną dzisiaj na boisko.

• Zupełnie inne nastoje panują w obozie GKS-u. Zespół trenera Rzepki nie wygrał żadnego z trzech ostatnich spotkań. W lidze przegrali w Świnoujściu z Flotą 0:1 i zremisowali u siebie z Dolcanem 1:1. W rozgrywkach pucharowych ulegli po dogrywce Piastowi Gliwice 2:5, mimo iż w regulaminowym czasie gry był remis 2:2.

• Kolejarz ostatnie trzy mecze może zaliczyć jako udane. Dwukrotnie wygrywał: w lidze z Dolcanem w Ząbkach (2:1) i KS Polkowice (3:1) oraz przegrał w Pucharze Polski z Ruchem Zdzieszowice (0:2).

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania w Stróżach, gdzie miejscowy Kolejarz podejmuje GKS Bogdankę.