• Koniec spotkania! Kolejarz ograł Miedź 1:0 i opuszcza strefę spadkową!

• Ostatnia zmiana w Miedzi. Nowak w miejsce Szczepaniaka.

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy. Będzie nerwowa końcówka.

• Żółta kartka dla Woźniczki

• Miedź rzuciła się do agresywniejszych ataków, ale na razie brakuje wykończenia. Szykuje się ciekawa końcówka spotkania.

• Żółtą kartką ukarany Bocian.

• Trener Miedzi stawia na Zakrzewskiego. "Zaki" w miejsce Cierpki.

• Ostatnia zmiana w Kolejarzu. Nitkiewicz za Walęciaka.

• W ekipie Kolejarza Wolańskiego zmienia Leszczak.

• Puszczają nerwy piłkarzom Miedzi. Żółtą kartką ukarany Szymański.

• Gooool! Trochim strzałem po ziemi wyprowadza Kolejarza na prowadzenie! Zasłużył na tego gola za całokształt postawy w tym spotkaniu!

• Mamy zmianę także w ekipie gospodarzy. Adamek za Chałasa.

• Mamy pierwszą zmianę w spotkaniu. W ekipie Miedzi Chrzanowski za Madejskiego.

• Łobodziński dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę zdołał wybić bramkarz Kolejarza.

• Kolejna żółta kartka dla Miedzi, tym razem ukarany Cierpka.

• Cichy niecelnie dobijał uderzenie Chałasa. Od bramki Bledzewski.

• Mamy 1:1 w żółtych kartkach. Tym razem ukarany Midzierski za faul.

• Szymański uderzył obok bramki po dośrodkowaniu Szczepaniaka.

• Rzut wolny dla Miedzi. Po dośrodkowaniu strzał zdołał oddać Cierpka, ale został zablokowany.

• Trzeba oddać gospodarzom, że wzięli się do roboty od początku drugiej połowy. Na razie dla odmiany to oni prowadzą grę.

• Od mocnego uderzenia rozpoczęli gospodarze, jednak strzał Chałasa minął bramkę Miedzi.

• Oba zespoły do drugiej części spotkania przystąpiły w niezmienionych składach.

• Rozpoczynamy drugą połowę w Stróżach!

• Jak na razie więcej z gry ma Miedź, która stwarzała sobie lepsze okazje z gry. Kolejarz natomiast bardzo groźnie kontrował po akcjach prowadzonych głównie przez Trochima.

• Pierwsza połowa zakończona!

• Pierwsza połowa przedłużona o minutę.

• Madejski w polu karnym dostał dobre podanie od Szczepaniaka i w dogodnej sytuacji uderzył obok bramki!

• Rzut rożny dla Kolejarza, ale bez efektu, piłkę łapie bramkarz.

• W odpowiedzi Trochim wyprowadził kontrę gospodarzy, którą strzałem zakończył Chałas! Dobrze broni Bledzewski!

• Radliński dobrze broni uderzenie Szymańskiego w dobrej sytuacji!

• Miedź szuka szansy w stałych fragmentach. Tym razem po rzucie rożnym wybijają piłkę obrońcy Kolejarza.

• Z rzutu wolnego w pole karne Kolejarza piłkę wrzucił Łobodziński, Radliński zdołał wybić.

• Rzut wolny dla Kolejarza przed polem karnym gości. Dośrodkowanie Trochima wybijają obrońcy.

• Bledzewski zmuszony piąstkować uderzenie z dystansu, ale jego niepewna interwencja bez negatywnych skutków, bo nikt z rywali nie połasił się na dobitkę.

• Bezkompromisowym faulem Gryźlak zatrzymał Łobodzińskiego. Za niebezpieczną interwencję otrzymuje słuszną żółtą kartkę.

• Okazję do strzału znalazł sobie Łobodziński po indywidualnej akcji, ale posłał piłkę obok bramki.

• Bledzewski bez problemów poradził sobie ze strzałem głową jednego z piłkarzy Kolejarza.

• Znowu w ataku Miedź. Dośrodkował w pole karne Szymański, ale tam nikt z jego kolegów nie zdołał skorzystać z podania.

• Rzut wolny dla Kolejarza ponad 35 metrów od bramki Miedzi. Na strzał zdecydował się Cichy, ale nie trafił nawet w światło bramki.

• Próbował strzelać na bramkę Kolejarza Cierpka, ale zwlekał z decyzją tak długo, że został zablokowany.

• W kolejnym już meczu w barwach Kolejarza wyróżnia się Trochim. Od niego mogą zależeć losy meczu.

• Po okresie przewagi Miedzi odważniej poczyna sobie Kolejarz. Teraz Trochim z pola karnego uderzył niezbyt celnie po indywidualnej szarży.

• Po wrzutce w pole karne Wolańskiego bliski szczęścia był Chałas! Jego strzał głową wylądował jednak na poprzeczce!

• Miedź stara się konstruować ataki skrzydłami, ale albo nieudane są dryblingi, albo piłkę po dośrodkowaniach wybijają obrońcy.

• Tempo jak na razie nie rzuca na kolana. Oba zespoły starają się mozolnie montować ataki, ale poziom sportowy i boisko na wirtuozerię piłkarską za bardzo nie pozwalają.

• Od początku żwawiej do ataku ruszył Kolejarz. Widać komu bardziej potrzebne są dzisiaj punkty.

• Rzut rożny dla Miedzi po strzale Szymańskiego i interwencji Radlińskiego.

• Gospodarze grają dzisiaj w czerwonych kompletach, goście na niebiesko.

• Początek spotkania w Stróżach! Gramy!

• Sytuacja Kolejarza w tabeli do najlepszych nie należy. Zespół otwiera strefę spadkową i jeśli chce się z niej wydostać, musi zgarnąć dziś komplet punktów. Miedź również nie może czuć się jeszcze całkiem bezpieczna, bo na sześć kolejek przed końcem sezonu (siedem licząc dzisiejszy mecz), ma siedem punktów przewagi nad miejscami oznaczającymi relegację. W przypadku porażki w Stróżach może bardzo skomplikować sobie resztę sezonu.

• Poznaliśmy już składy obu zespołów, czas na ławki rezerwowych. Kolejarz: Filip Błażejewski, Kamil Adamek, Sebastian Leszczak, Marcin Majchrzak, Mateusz Wilk, Cheikh Niane i Kamil Nitkiewicz Miedź: Aleksander Ptak, Bartosz Nowak, Jakub Chrzanowski, Piotr Kasperkiewicz, Bartosz Machaj, Ireneusz Brożyna i Zbigniew Zakrzewski

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania 28. kolejki 1 ligi, w którym zmierzą się Kolejarz Stóże i Miedź Legnica.